Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Szczerze

Po co te dyskusje. Wszyscy wiedzą, jakim pracodawcą jest firma Saviano i inne jej pochodne. Współczuję wszystkim osobom, które muszą mieć styczność z tym miejscem. "Panie Prezes", które w życiu do niczego nie doszły muszą oszukiwać innych żeby mieć na swoje. To świadczy o człowieku. A Wam, którzy tam pracujecie - telemarketerzy, team leaderzy życzę abyście znaleźli pracę, która w jakikolwiek sposób posłuży innym i Was uszczęśliwi. Jesteście zdecydowanie o wiele więcej warci. Była to moja pierwsza praca. Byłam głupia. Teraz to wiem. I nie wmawiajcie sobie, że nie ma pracy bo wolałbym pracować gdziekolwiek indziej. Uwierzcie, że osoby mówiące o swojej pracy w telemarketingu są chyba najmniej szanowane w oczach innych. Mówię to z perspektywy trochę starszej osoby, która doszła już w życiu do czegoś więcej, a na takie osoby jak Wy patrzy ze współczuciem. Po co narzekać na pracę. NIE PODOBA SIĘ TO DO DZIEŁA I ZMIENIAJ! A oni dalej niech łapią głupców!! ;)

Karolcia
@Szczerze

Moja koleżanka w jednym z radomskich biur telemarketingu zarabia 2800-3300 na miesiąc do ręki ze składkami . To płaca spora i ona z tego nie zrezygnuje dla stania np.w żabce za ladą czy w galerii za 1500zł, a że ludzie gadają na telemarketing to niech gadają i klepią biedę :) pozdrawiam serdecznie ;)

nicol

ROB... TO PEWNIE OD ROBOTA. Słuchaj chłopczyku... Czy nieprawdą jest, że w tej dziupli na Królowej Jadwigi dowodzi ta sama ekipa co w saviano k&K? Prawdą jest. I tak jak w saviano-k&k nie płacą tylko szukają nowych frajerów. Śmiać to się będziesz jak twoi twórcy trafią w końcu do pierdla :)

oleg
@nicol

słuchaj laleczko to ze pracują tam osoby które pracowały w saviano - gdzieś pracować muszą - a ty jak chcesz to sobie pisz największe bzdury jakie potrafisz..... ja pracuje tu od lutego i nie ma żadnych zaległości w stosunku do pracowników ale ty sobie pisz co chcesz upośledzona dziewczynko, to już twoja osobista tragedia :)

Bronisława
@oleg

W ogóle nie widać, że to napisała osoba z kadry ...

Marta11
@oleg

I po co się tak kłócicie, przecież firma znana z oszustw w całym Radomiu

ROB

HAHAHAHA ILE JESZCZE GŁUPICH WYMYŚLONYCH WPISÓW BEDZIE JAKOŚ NIKT NIE PAMIĘTA AWANTURY CZY INNYCH WYIMAGINOWANYCH PRZEZ TU PISZĄCE OSOBY ALE SADZE , ŻE JEDNA OSOBĘ SYTUACJI AZ TAK WAM SZKODA ZE NIE MOGLIŚCIE TU PRACOWAĆ HAHAHAHAHA ZENADA

Bożena
@ROB

Sama byłam świadkiem tej awantury!(usunięte przez administratora)

Marta11
@ROB

Niestety Saviano się nie zmienia. Zawsze problem z kasa dla pracowników, ale żyje się ponad stan (to do pań KK)

NIE PŁACĄ

NIE PŁACILI I NIE ZAPŁACĄ!!!! TAK SAVIANO JAK KK CZY ANONIMOWE COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI.

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bożena

Pracowałam w tym gnojowisku na ul.Królowej Jadwigi 2,5 tygodnia. Byłam u nich wczoraj z zapytaniem , gdzie są moje pieniądze i oczywiście nikt nic nie wie, a jak się przedstawiłam to stwierdziły, że w swojej ewidencji nigdy mnie nie miały i im wychodzi, że nigdy nie pracowałam u nich! (usunięte przez administratora)

Roman

Trzeba uważać na tą firmę, bo potem ludzie tylko płaczą i chodzą po prawnikach, żeby swoje pieniądze odzyskać (taj jak ja teraz).

prawda
@Roman

jeśli chodzi o call center w Radomiu to ten twór savaino-k&k-i anonimowy bez nazwy kurnik na Królowej Jadwigi to są zwykli (usunięte przez administratora) którzy szukają frajerów

Miriam

Byłam w tym tygodniu w tym cc na Królowej Jadwigi i potwierdzam - ta sama kadra co w saviano (czyli nie wypłacają pieniędzy). Rozmawiałam z kilkoma osobami i potwierdzają, że zawsze są problemy z wypłatą, dlatego ludzie uciekają z tej firmy "krzak". Stała ekipa czyli tych 5-10 konsultantów, którzy pracowali w saviano dostają marne grosze "pod stołem", a reszta jest wymieniana co 2-3tygodnie ( oni nie dostają pensji, zawsze są spławiani, że trzeba czekać itp.) . Tyle w temacie moi drodzy. Uważajcie na tą firmę, bo tylko wpakujecie się w kłopoty i niepotrzebne nerwy.

Gula
@Miriam

Totalna bzura Mirjam nie byla nic nie slyszala a klepie bzury kadra ludzi duzo z saviano z filipiaka i nikt nie powie ze kasy nie dostal na czas

Janeczka
@Gula

Oczywiście ten komentarz napisany przez osobę z kadry... Przecież każdy w Radomiu wie , że przekręty w tej firmie są niesamowite. To co jest napisane w komentarzu Miriam potwierdzam , bo sama byłam tam i wiem jak traktują ludzi. Odnoga saviano! Ci sami ludzie, te same krzyki i straszenie ludzi, a wypłat jak nie było tak nie ma!

gula
@Janeczka

Janeczka nie jestem z kadry pracowałam w Saviano i tez mi niezpłacili kasy a tu że kadra z Saviano to prawda ale kasa jest wypłacana na czas co do grosza więc po co tak pisać jak się nic nie wie

Roman
@gula

Totalna bzdura! Ja pracowałem w czerwcu 3 tygodnie i do tej pory nie mogę doprosić się o swoje pieniądze! Szkoda nerwów na taką firmę tracić!

Janeczka

Ja już od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o swoje pieniądze od nich! Ostatnio jak tam pojechałam zapytać się co z pieniędzmi to kazały mi wyjść i czekać na telefon! Jestem już po wizycie u prawnika i podjęłam odpowiednie kroki (razem z innymi oszukanymi konsultantami)! Odpowiecie za to!

Halina
@Janeczka

Mnie też oszukali ! Ja pracowałam w czerwcu 2 tygodnie i do tej pory nie mają dla mnie pieniędzy! Nie podpisywałam żadnej umowy , bo kazali mi na "czarno" robić!

Programista wyklęty
@Halina

Nigdy w Radomiu nie pracuj bez umowy,(usunięte przez administratora)

Otylia

Ja pamiętam tą szarpaninę w tej centrali na Królowej J. - jakaś dziewczyna przyszła i robiła awanturę o jej zaległą pensję. Kierowniczka straszyła ją ochroną. Wszyscy zamarli wtedy... dobrze , że uciekłam z tej firmy bo zaczęło robić się delikatnie mówiąc-nieciekawie

Gaweł

Odnoga saviano na Królowej Jadźki to potwierdzam. Pracowałem tydzień w kwietniu i też mi do tej pory kasy mi nie wypłacili.

Cecylia

Jak zapytałam się o moje pieniądze za zeszły miesiąc to ta cała przewodnicząca tej sekty powiedziała, że trzeba czekać, a teraz jak do nich dzwonie to nie odbierają! Przestrzegam wszystkich! Oni tam na Królowej Jadwigi ( odnoga saviano) tylko kombinują jak tu nie płacić pracownikowi pieniędzy!

Sorry

Jak tam weszłam to aż mnie cofnęło te same twarze a raczej pazerne gęby, powiedziałam przepraszam i się wycofałam. Odradzam Królowej Jadwigi to klon saviano i na 100% nie płacą.

Żaklina

Ja zadzwoniłam tam na Królowej Jadwigi w sprawie wypłaty za zeszły miesiąc. Ta babka powiedziała, że są w trakcie przeliczania pieniędzy i rzuciła słuchawką! Jak oddzwoniłam to powiedziała, żebym zamieszania im nie robiła i rozłączyła się! To jest skandal! One tak robią i spławić chcą ludzi, ale wasze niedoczekanie... my z tym porządek zrobimy! Ludzie nie mogą doprosić się o swoje ciężko zarobione pieniądze! Ta sama historia co z saviano!

Patrycja

Na Królowej Jadwigi to jest odnoga saviano! Te same babki tam siedzą! Nie mogę od nich doprosić się o wypłatę za maj... dzwonię i jak mówię w jakiej sprawie to mówią, że pomyłka i rzucają słuchawką! Sprawa już jest przekazana odpowiednim instytucjom! Przestrzegam wszystkich przed tą firmą!

Tilek
@Patrycja

(usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)już się widzę imiona zmieniają a może jednak (usunięte przez administratora)???? (usunięte przez administratora)

Małgorzata od mistrza

Przestań kłamać tleniona blondyno :) ciągle pracujesz dla tych samych "panów" a nazwa wielka tajemnica bo się wyda, nie ośmieszaj się.

Szczera

Czy saviano czy kk czy Królowej Jadwigi jedno dno. Ciekawe, że osoby pracujące na Królowej Jadwigi wypowiadają się tu :) Sami nawet nazwy nie mają. To ta sama przekręciarska ekipa. Ostrzegam.

UWAGA!!!! SAVIANO, K&k, TO COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI TO JEST TO SAMO!!! NIE PŁACĄ KASY!!!

Szczera

Taka jest P R A W D A.

pracownica

nie wiem kto wypisuje te bzdury ale pracowałam w Saviano do dziś kasy nie dostałam bo (usunięte przez administratora) się zwineły dziadówy ludzi na świeta bez kasy zostawiły pracuje teraz na na Królowej Jadwigi trzy miesiące i nie prwda kasa jest 10 płacą co do złotówki i to nie odłam Saviano piszą ci ci przychodzili do pracy siedzieć na fejsie a nie pracować i ich wylali i to żałosne

@pracownica

Kłamiesz z fałszywych nut!!!! Jak ci nie wstyd??? Przecież tam jest ta sama ekipa "kierownicza". PRZESTAŃ KŁAMAĆ A NUŻ SIĘ KTOŚ NABIERZE I DOSTANIESZ 50 ZŁOTYCH JUDASZOWEGO!!!!

olaola

to ty kłamiesz fałszywy anonimie , jestes poprostu beznadziejnym pieniaczem i tyle szum sobie szum moze Ci bedzie lepiej,to tobie powinno byc wstyd!!!!!!!!!!!!!!! podjudzasz, rzucasz fałszywe opinie, ale sa tacy maluczcy co inaczej nie potrafia !!!!!!!!!

pinki

NIE CHODZI O TO czy ktoś jest pracowity czy leniwy. F A K T Y są takie: żę ani saviano ani k&k ani ten twór z Królowej JADWIGI N I E P Ł A C I K A S Y. BO TRUDNO NAZWAĆ RZUCONE 100 ZŁOTY ZA WYNAGRODZENIE ZA 160 GODZIN.

Kaok
@pinki

ciekawe gdzie takie rzeczy to pracowalas bardzo bardzo społecznie ..... najmij sie w Caritasie albo innej komorce a nie łzesz jak ( nie bede obrazac psów) chory z nierobienia ...... pozdrawiam i mam nadzieje, ze czeka na ciebie DYREKTORSKIE STANOWISKO....... :) :) ZA KROCIE......................

TOLA

TO CO JAK KTOŚ ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z SAVIANO I POSTARAŁ SIE O PRACE DLA SIEBIE I INNYCH TO TRZEBA TO ŁĄCZYĆ Z SAVIANO, MOŻECIE SOBIE PISAĆ CO CHCECIE I WYMYŚLAĆ ROŻNE BZDURY JAK TO ZWYKŁY NIEUDACZNIK KTÓRY ALBO SIĘ NIE UTRZYMAŁ W PRACY ALBO WOLAŁ CHLAĆ ZAMIAST DO NIEJ PRZYCHODZIĆ ALBO PRZYJŚĆ I SIĘ POOBIJAĆ.....NIESTETY ALBO SIĘ PRACUJE I SIĘ ZARABIA ALBO SIĘ SIEDZI W DOMU I Z TEJ ZGRYZOTY WYMYŚLA CO TU I GDZIE NAPISAĆ. A Z TEGO CO WIDZĘ PO WYPOWIEDZIACH JEST TU BARDZO DUUUUUZO NIEUDACZNIKÓW. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I ŻYCZĘ MILE SPĘDZONEGO CZASU NA OBIJANIU SIĘ.

pinki
@TOLA

Twoje IQ jest UJEMNE???? Nie mam nic do samej p r a c y ale to, że chcę dostawać za nią pieniądze chyba nikogo nie powinno dziwić. FAKTY SĄ TAKIE ANI Z SAVIANO ANI Z TEGO CZEGOŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI MNIE NIE WYRZUCONO!!!! TYLKO DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM PIENIĘDZY. KIM TY JESTEŚ??? WŁADCZYNIĄ NIEWOLNIKÓW??? No to ja podziękuję.

Kaok
@pinki

no chyba twoje pinki IQ jest mocno na minusie bo ja od poczatku pracuje na Krolowej Jadwigi i jakos kase mam na czas, mozesz sobie szumiec i robic z siebie meczennika ale co ci to daje, masz jakas sadysfakcje, jakies profity z tego, zenada na maxa pisz sobie ile chcesz ile tylko starczy ci sil a tak naprawde mozesz nas pocalowac tylko w (usunięte przez administratora) ja pracuje i kase mam i to niezla :)

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom