Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Jaki argument stoi za tym, że nie można odzyskać pieniędzy bezpośrednio od firmy? czy to wynika z jakiejś umowy? I to teraz oznacza tylko tyle, że firma już nie zatrudnia? dopiero co m się pokazała w okolicznych jeszcze nie znam do końca sytuacji

Beata

Ktoś w poprzednich komentarzach napisał, że umowa którą się podpisuje jest na sumę wynagrodzenia 200 zł brutto. Jak to teraz jest z tymi umowami? Jakie warunki proponują? Normalna umowa o pracę jest możliwa w tej firmie? Oczywiście na realną stawkę.

Jola Nowy wpis
@Beata

Zgadza sie, jeszcze teraz z Biura Prqcy daja tam skierowania jako umowa o prace, a tam zlecenie, firma masaje sie do prokuratury, a nie do PUP, cielawe dlaczego urzad nie sprawdza tak ich firm

BYŁYPRACOWNIK

Pracowałam w SAVIANO w Radomiu przez miesiąc na windykacji. Moja praca polegała na zastraszaniu przez telefon starszych ludzi i w ten sposób nakłanianiu ich do zakupu przesyłek. Ogólnie w przypadku połączeń przychodzących zadaniem konsultanta było przetrzymywanie klienta jak najdłużej aby jak najwięcej zapłacił za rozmowę. Natomiast przy rozmowach wychodzących rozmowy miały być jak najkrótsze, aby firma zapłaciła za niej jak najmniej. Po miesiącu pracy oczywiście nie dostałam ani złotówki.

cichy wielbiciel
@BYŁYPRACOWNIK

O jakiej windykacji mówisz ? Tam nigdy nie było windykacji.

Agata Nowy wpis
@cichy wielbiciel

To może firmy się komuś pomyliły? No a skoro jesteśmy przy temacie pracy w firmie, to co tam się właściwie robi? Chodzi o to, na czym polega praca szerzej.

Joanna

Przyszłam dzisiaj do nich i jak zapytałam o wypłatę to ta babka co kieruję tą pseudo firmą bez nazwy powiedziała mi, żebym w przyszłym miesiącu się zapytała, bo teraz mają problem z księgowością... Zdenerwowałam się, a ona na to, żebym jej "zamieszania w firmie" nie robiła! Jestem zbulwersowana takim poniżaniem ludzi! Jak tak można postępować!? Jak teraz odzyskać pieniądze??? Niech ktoś mi podpowie co robić ????

Maniek
@Joanna

PIP, Prokuratura, zebrać świadków, że pracowałaś, sąd cywilny

zadowolona
@Joanna

ciekawe kim jest Joanna bo ja w pracy bylam i nikogo nie było to raz a dwa kasa była 10 -08 wiec może dawna pani prezes wypisuje a sama w cicholandzie pracuje na Malczewskiego

@zadowolona

Z kasą na Królowej Jadwigi w tym cc zawsze były problemy, od samego początku. Ze księgowa niby na urlopie, że przeliczają kasę, że zupa była za słona.... Zawsze jest wiele powodów, żeby kasy nie wypłacać. Uciekłem dlatego z tej firmy.

Wojtek
@zadowolona

Czy możesz napisać w którym ciucholandzie pracuje szefowa? W tym nowym? Adresik można, albo dokładniejszą lokalizację?

Karol
@Wojtek

Trzeba do niej pójść i zapytać gdzie są nasze pieniądze!!!! Ja już 3 tygodnie czekam na wypłatę!!!!

Wojtek
@Karol

ale to ten jedyny ciucholand tam czy są inne?

Klaudia
@Wojtek

na Malczewskiego to trafika chyba jest

cichy wielbiciel
@zadowolona

Czyli ,,zadowolona" to Izka a ,,Joanna" to Karolcia hahaha Starzy pracownicy wiedzą o co kaman :)))padłem :)))

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Byla Pracownica

Taaa... Fundacja zbiera na dzieci ... mają profity tylko z czyjegos nieszczescia !!! Firma Krzak jak to sie mowi... Pracownikom, ktorzy dopominaja sie swoich praw (- tzn.UMOWY ze wszystkimi paragrafami jak to powinno byc nalezycie napisane -) tym, ktorzy dzwonią do ludzi wreczaja ostatnia kase... i do widzenia ! Bo znasz sie na swoich prawach... a oni chcac oszukiwac NIE chca takich pracownikow... Teraz maja siedzibe w Zielonej Górze - NIE POLECAM no chyba ze osobom ktorzy chca byc wykiwani ;) z kasą... ! (usunięte przez administratora) strasznie!! Inspekcja pracy powinna im tam wparowac i zeobic co trzeba... Jak mozna na umowie napisac 200zl brutto za caly miesiac HA HA HA i wmawiac ze na rozmowie o prace byla o tym mowa !!! HA HA HA ! a! No i w umowie nie ma wzmianki ile jest za godzine !!! Wiec suma sumarow... miesiac sie konczy dostajesz 200zl brutto i nic z tym nie zrobisz bo podpisales umowe !! LUDZIE patrzcie i CZYTAJCIE umowy ! Nie dajcie sie oszukiwac !!! "Firme" nie polecam ... Panie wielkie małolaty z zarzadu to maja sieczke zamiast mozgu ...bo nie wiedza nawet kiedy jest i co to jest netto a kiedy brutto...

Jak ze studentami w Saviano sp.z o.o? Chętnie zatrudniają?

Apolonia

Studenci już nie chcą tu pracować, bo ta firma nie wypłaca pieniędzy. Zaczynają już zatrudniać kloszardów spod sklepów alkoholowych , bo im po 6 czy 8 godzinach dadzą 10 zł do ręki i są zadowoleni.

AnyaMyshka

Człowieku jak zapytałam czy dla studentów jest inna stawka, czyli wyższa no to się rzucali jak (usunięte przez administratora) w betoniarce, że "nie, bo 11,50 zł to stawka dla wszystkich" także... Studentów poważnie nie traktują, a wywalają każdego pracownika, bo znając życie nie chcą dalej komuś płacić, bo po co? :) Dajcie spokój z tym call center XD wywalają tak naprawdę za nic, za mały błąd i za to, że ktoś miał zły dzień w pracy XDD śmiechu warte po prostu..

AnyaMyshka

Pracowałam niecałe 2 tygodnie tam i jestem studentką. Ta firma zmieniła nazwę tak, że ta firma nie ma nazwy i zmienili lokalizację :). Teraz prowadzą rozmowy na temat fundacji "Radość z Uśmiechu" i który klient chce to list wysyłają wraz z blankietem wpłaty lub na maila, SMS, itp., ale bardziej jest nacisk na listy. Prawda jest taka, że zwolnili mnie z dupy za przeproszeniem. Stwierdzili, że przesłuchali wszystkie rozmowy i nieprawidłowo przeprowadzałam i dlatego nie mam powrotu do pracy, a przecież rozmowy prowadziłam według skryptu + mówili, że "no 12 zł za godzinę".. chuja prawda, bo 11,50 zł za godzinę, a, że jestem studentką to powinnam zarabiać od kwoty 13 zł-19 zł za godzinę, a minimalna stawka dla studentów to 17 zł za godzinę. Teraz czekam, żeby mi pieniądze wypłacili. Jeśli nie wypłacą to cóż zgłoszę ich do UP, a jak to nie pomoże to zgłoszę ich do sądu i tyle. Jednym słowem... Nie polecam tam pracować :)

gaza

kto się by chciał wybrać tam do pracy na Królowej Jadwigi to przestrzegam kasy nie płacą na czas same kłamstwa kierowniczek i ciągłe straszenie

Zosia

Ja słyszałam ze karma dopadla juz starsza prezes. Biedna nie ma za co żyć po urodzeniu dziecka i sprzedaje wszystko co można. Złoto i suknie ślubna nawet.

Zofia
@Zosia

@Zosia A słyszałaś może o tym, czy pracownicy otrzymali już zaległe pieniądze od Saviano? Daj znać!

Czy można liczyć w Saviano sp.z o.o na prywatną opiekę medyczną?

Lucyna

Na jaką opiekę medyczną ty liczysz?! Oni od miesięcy ludziom pieniędzy nie wypłacają! zatrudniają ludzi na 1-2 tygodnie , a potem ich zwalniają. Walczymy cały czas z konsultantami o odzyskanie zaległych wypłat. Sprawy toczą się w sądach , a ty pytasz o opiekę medyczną???

Lucyna

Dzisiaj pojechałam tam na Królowej Jadźki i jak zrobiłam awanturę o moje pieniądze za czerwiec to mnie straszyły ochroną i kazały "spadać" Jak tak można postępować z ludźmi ?! Byłam już w u adwokata w tej sprawie! Bekniecie za to!

Lucyna

Tak, już się sprawy toczą i służby państwowe zajmują się tą firmą

Najgrosze firma na swiecie

Witam pracowalem w tej firmie miesaic niestety z 3/4 lata temu jak bylem w liceum. przez wakacje chialem sobie dorobic. okropna firma. Calej wyplaty mi nie wyplacila tylko polowe, zastraszanie caly czas. Pan bartek to najgorszy .................... jakiego znam. Co prawada ja tam malo pracowalem, byla to moja pierwsza praca o ile ja tak mozna nazwac. Bylo to dla mnie bardzo przykre jako dla mlodego czlowieka jak mnie (usunięte przez administratora). lecz karma wraca do wszystkich. Widze czytajac te komentarze teraz ze nic sie nie zmienilo. To sa oszusci tacy ze szok. Nie polecam Nikmomu tej pseudo firmy. Na komentarze pozytywne odpisauja oni sami. Pracowala tam kiedys taka dziewczyna jako kierowniczka. nie bede wymienial jej imie. No powiem ze ona byla bardzo wporzadku lecz nie obwiniam jej bo ona tylko rozkazy pan b i grubych szefowych wypelniala. lecz spotkalem ja kiedys calkiem przypadkiem i ja zaczepilem. mowi ze nie pracuje w tej firmie juz bo tez ja (usunięte przez administratora) J a jej tylko powiedzialem ze karma i do ciebie wrocila , bo wiedzialas co sie dzieje i na to (usunięte przez administratora) pozwalas w nie jaki sposob. ona mnie przeprosila i przyznala racje. powiedziala ze te wszystkie komentarze pozytywne to oni mieli nakazne wypisywac. ta firma to sciema i nie polecam jej ni komu. ktos sie za to powinien zabrac i isc do sadu pracy. bo to jest skandal

@Marek aż tak jest złe ? Nie wypłacają gotówki?

Kylo Ren
@Marcin

Jak chcesz pracować za darmo to zapraszamy na Królowej Jadźki

Ostatnio kolejna awantura w tym grajdołu na Królowej Jadwigi. Przyszła dziewczyna z odpowiednimi służbami mundurowymi i chciała odzyskać zaległą wypłatę. Znowu krzyki, szarpaniny , a cała sala to widziała. Pracuję tu już 2 tydzień bo nie mam gdzie pójść, ale rezygnuję, bo strach tu pracować. Teraz czytam co tu na tym forum jest napisane i wszystko się potwierdza. Ciekawe czy ja odzyskam kasę...

jaga
@Marek

ylany bo się pracować nie chciało albo dawna obsada Saviano co zamkniete i właścicielki zostawiły ludzi bez kasy na święta ktoś kto pisze e tu kasy nie płacą to bzury pracowałam tam od poczatku i nigdy nie ma problemu przyjeżdzają wlasciciele i placa kase co do grosza wiec o co klamac trzeba bylo pracowac

Lola
@jaga

Pani kierowniczko tego czegoś co dumnie nazywacie cc , niech pani nie wypisuje takich pozytywnych komentarzy, bo ludzie już nie dadzą się nabrać(usunięte przez administratora)

He he
@Lola

Oni płacą pieniądze? Koń by się uśmiał. Przecież to ci sami ludzie są właścicielami. Traktują innych jak ...... tu wpisz najgorszą obelgę.

iwona
@jaga

to co,, pani,, pisze jest żałosne . W saviano nigdy nie było wypłaty na czas, zawsze musieli się prosić. A ewelinka zawsze kit wciskała i odwlekała terminy. W sumie dziękuję Bogu za krzywdę jaka spotkała jej rodzinę, i mam nadzieje że córka umrze

Misiek
@jaga

Czy saviano czy k&k czy to cos na Królowej Jadwigi właściciel ten sam i wieczne problemy z zarobionymi pieniędzmi.

Pik

Pic na wodę FOTOMONTAŻ to jest "praca" dla naiwnych. Faktem jest właściciele bezimiennego klonu na Królowej Jadwigi ci sami. ODRADZAM!

Lepiej
@Pik

Lepiej już nic nie robić niż za friko nabijać hochsztaplerom kabzę!

jeszcze raz

To są ci sami ludzie!!! Właściciele tak saviano jak k&k czy tego anonioma na Królowej Jadwigi. Nie dajcie się wkręcić!!!

DOKŁADNIE!
@jeszcze raz

DOKŁADNIE KRĘCĄ Z KASĄ!

szef

DRODZY PRACOWNICY - (usunięte przez administratora). nie umiecie pracować i(usunięte przez administratora)

Lilka

Na Królowej Jadwigi oszukują ludzi z wypłatami. Zwodzą, że są opóźnienia w księgowości, odsyłają do domu i każą czekać na telefon. Czyli wszystko się potwierdziło. To samo się wyprawia co w saviano!

Zofia
@Lilka

Czy naprawdę jest tak źle? A czy ktoś zgłosił te opóźnienia z wypłatami, czy właściciel odniósł się do tej sytuacji?

Lidia

Pseudo kierowniczka tego cc na Królowej Jadwigi postępuje tak od dawna. Są już sprawy pozakładane i odpowiednie instytucje tym przekrętem się już zajmują.

UWAGA
@Lilka

Nie chcesz zarabiać ale chcesz pracować...? To polecam.

Marcelina

Byłam ostatni w tej firmie na Królowej Jadwigi i chciałam odebrać wypłatę, na co ta pani kierowniczka powiedziała, że księgowa jest w trakcie przeliczania moich pieniędzy i kazała mi przyjść za miesiąc. Jestem przerażona i z tego co tu przeczytałam to już na pewno nie odzyskam tych pieniędzy. Czy ktoś może mi pomóc? Co mam teraz zrobić?

Sabina
@Marcelina

Sprawy są już pozakładane i to tylko kwestia czasu jak za to bekną

Władca ciemnoty
@Marcelina

To jest klon saviano-k&k ci sami właściciele. Odradzam trzymajcie się od tego z daleka.

Henryk
@Władca ciemnoty

Wygoniła mnie ostatnio z rozmowy ta pseudo szefowa, ponieważ zapytałem czy można pracować w tej firmie na pól etatu, brak kultury. Skończyło się awanturą. Po tym co tu jest napisane to i tak dobrze , że w ogóle pracy nie podjąłem, bo złamanego grosza nie zobaczyłbym.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Saviano sp.z o.o?

Bogusława

Rozmowa jest na Królowej (usunięte przez administratora)i ta babka co ją prowadzi jest bardzo niemiła. Już wiele osób po takiej rozmowie wyszło i trzasnęło drzwiami. Nawet nie są w stanie podać nazwy firmy. Ostatnio nawet byliśmy świadkami jak te trenerki robiły łapankę na ulicy, żeby ktoś usiadł i dzwonił, bo już ludzie uciekają z tej firmy, ponieważ zalegają wszystkim wypłatami.

Lucynka

Lubisz pracować za darmo? To może u mnie posprzątasz, kibel umyjesz? To jest to samo czy saviano czy Królowej Jadwigi czy k&k.

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom