METAPACK POLAND SP. Z O.O..

Zielona Góra

Opinie o METAPACK POLAND SP. Z O.O..

admin 2015-08-21 18:03
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie METAPACK POLAND SP. Z O.O..? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!
zarobas 2016-08-29 19:11
Ciekawe miejsce, możliwość rozwoju, płacą adekwatnie do umiejętności, kursy językowe, opieka medyczna czy karty multisport. ciężko o lepsze miejsce na zielonogórskim rynku
szczery 2017-01-19 00:47
zarobas - chyba tam nie pracowałeś :) Firma w której jedyne co się liczy to czubek nosa prezesa i osób na stanowiskach Head-ów. Pensja i podwyżki to ciągła walka i wyszarpywanie czego się da bo przecież nic ci się nie należy. Jakichkolwiek szkoleń jest jak na lekarstwo , a i bardziej to konferencje niż szkolenia, ale oczywiście obiecują ci gruszki na wierzbie i łudzą budżetem którego ciągle brakuje.

Straszny wyzysk pracownika - najlepiej żeby siedział po godzinach za darmoszke a i słowo dziękuje jakoś nikomu z kierownictwa nie przejdzie przez usta.

Angielski zarząd - traktuje polaczków jako tanią siłę roboczą mówiąc im na spotkaniach że są dobrzy bo są tani.

Jedyne co w tej firmie dobrego to ludzie którzy jeszcze próbują tam pracować i od których można dużo się nauczyć.

Nawiązując do wypowiedzi kolegi zarobas -a tak Multisport jest tyle że dofinansowany zależnie od stażu pracy wiec nowi nie mają na co liczyć. Co do opieki medycznej to i owszem tyle że podatek muszą ci jednak doliczyć wiec dają ci coś ale tak nie do końca. Niestety ale standardy pracy w IT są dużo wyższe a firma uważa że tyle na Zieloną Górę starczy - ciekawe na jak długo starczy im studentów do pracy którzy jeszcze nie pokapowali się że trzeba stamtąd uciekać.

Nie polecam tej firmy.
Zostaw swoją opinię o METAPACK POLAND SP. Z O.O.. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAPACK POLAND SP. Z O.O..