METAPACK POLAND SP. Z O.O..

Zielona Góra

Opinie o METAPACK POLAND SP. Z O.O..

admin 2015-08-21 18:03
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie METAPACK POLAND SP. Z O.O..? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!
zarobas 2016-08-29 19:11
Ciekawe miejsce, możliwość rozwoju, płacą adekwatnie do umiejętności, kursy językowe, opieka medyczna czy karty multisport. ciężko o lepsze miejsce na zielonogórskim rynku
szczery 2017-01-19 00:47
zarobas - chyba tam nie pracowałeś :) Firma w której jedyne co się liczy to czubek nosa prezesa i osób na stanowiskach Head-ów. Pensja i podwyżki to ciągła walka i wyszarpywanie czego się da bo przecież nic ci się nie należy. Jakichkolwiek szkoleń jest jak na lekarstwo , a i bardziej to konferencje niż szkolenia, ale oczywiście obiecują ci gruszki na wierzbie i łudzą budżetem którego ciągle brakuje.

Straszny wyzysk pracownika - najlepiej żeby siedział po godzinach za darmoszke a i słowo dziękuje jakoś nikomu z kierownictwa nie przejdzie przez usta.

Angielski zarząd - traktuje polaczków jako tanią siłę roboczą mówiąc im na spotkaniach że są dobrzy bo są tani.

Jedyne co w tej firmie dobrego to ludzie którzy jeszcze próbują tam pracować i od których można dużo się nauczyć.

Nawiązując do wypowiedzi kolegi zarobas -a tak Multisport jest tyle że dofinansowany zależnie od stażu pracy wiec nowi nie mają na co liczyć. Co do opieki medycznej to i owszem tyle że podatek muszą ci jednak doliczyć wiec dają ci coś ale tak nie do końca. Niestety ale standardy pracy w IT są dużo wyższe a firma uważa że tyle na Zieloną Górę starczy - ciekawe na jak długo starczy im studentów do pracy którzy jeszcze nie pokapowali się że trzeba stamtąd uciekać.

Nie polecam tej firmy.
Niezadowolony 2017-03-09 11:56
Zgadzam się z opinią Szczerego.
Sam pracowałem wiele lat w tej firmie.
Niestety to jest paranoja, co tam się dzieje.
Kierownictwo zadufane w sobie - najważniejsze, że oni mają kabzę nabitą, pracownikowi można w twarz powiedzieć, że się nie rozwija i na nic nie ma co liczyć.
Nieważne, że pracownicy się starają, często walą darmowe nadgodziny, projekty są na czas oddawane - kierownictwo (PP i LW) - zawsze wynajdzie jakiegoś haka, aby pracownika zgnoić i nie dawać podwyżek.

W firmie zostali już wazeliniarze, którym firma się podoba, albo studenci, którzy jeszcze się nie pokapowali, że tracą tam tylko czas.

Praca na weekendy (oczywiście za darmo, wyżywienie też na własną rękę). Wszystko w ramach satysfakcji i zadowolenia klienta.
Nadgodziny są w normie, oczywiście też nie płatne.
Zdarzały się nieraz sytuacje, gdzie pracownik przychodził na 8 rano, a wychodził o 2-3 w nocy, by na 8 znowu być w firmie. Wg. kierownictwa to normalne i nie powinno nikogo dziwić.

Multisport, jak już ktoś napisał - opłaca się to tylko starym pracownikom.
Odradzam tam pracę. Chyba, że ktoś chce zobaczyć "jak nie powinna wyglądać praca w korpo".
KarachiFriend 2017-04-20 22:22
Widzę, że koledzy wyżej w ostrych słowach wypowiadają się o pseudofiremce, jaką jest MetaPak.
Pewnie niejedną kawę razem wypiliśmy. Zgadzam się w 100 % z przedmówcami.
Widząc co tutaj się dzieje - szukam czegoś innego i chcę jak najszybciej uciec.
Pan Paweł Przybyła - wchodzi tak głeboko zarządowi i stronie Londyńskiej, że tylko nogi wystają. . Nie potrafi podjąć męskiej decyzji, tylko ciągle udaje że coś rozwiązuje ze swoim słynnym "musimy się zastanowić". Niekonsekwentny.
Pan Leszek Walerys - nie bez kozery w firmie ma ksywę "Pan Zajebisty". Tak naprawdę jest słabym programistą, ale pozerem za to największym. Zero wiedzy merytorycznej - jedyne co mu wychodzi najlepiej, to wychwałki jaki on nie jest super, plus oczernianie innych. Do tego najgorszy kierownik jaki tylko można sobie wyobrazić. Pracować pod nim - współczuję.
Sprawę Pana Petrowa przemilczę - programista obieżyświat nagle zostaje szefem zespołu testującego.
Firma tonie - w ostatnim czasie odeszło koło 20-tu doświadczonych osób - firma zapełnia lukę studentami i programistami "z łapanki" - Wiesz co to komputer? tak, to proszę umowa.
Zarobki są fatalne - programiści zarabiają niewiele wiencej, niż sprzątaczka.
Wole sie przebranżowić, niż wrócić kiedykolwiek do tego śmiesznego korpo - nawet, jak mi się nie uda znaleźć nowej pracy.
Convert 2017-04-21 20:29
Firma umożliwia naukę C#, soapUI oraz angielskiego, a z tymi umiejętnościami, to świat już stoi otworem. Pracuję w MetaPack (to jest poprawna pisownia Panie KarachiFriend) i otrzymuję oferty pracy zdalnej za 700 PLN dziennie + VAT. Jeśli chcesz przyjacielu zarabiać więcej (to jest poprawna pisownia tego słowa), to dlaczego po prostu nie rozwiniesz skrzydeł i nie zmienisz firmy? Dobrego specjalistę dzisiaj praca sama szuka. Jako informatyk jest Pan również nielogiczny - bo najpierw Pan pisze, że sprawę przemilczy, a potem kontynuuje wylewanie swojej frustracji :-)
Panie Niezadowolny - współczuję Panu podejmowania decyzji o zmianie pracy przez kilka lat. Stracił Pan dużo czasu, pracował za darmo oraz żywił się na własną rękę. Czy to nie jest tak, że masz to, na co godzisz się?
Zostaw swoją opinię o METAPACK POLAND SP. Z O.O.. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAPACK POLAND SP. Z O.O..