Chop-Chop.org

Wrocław

Opinie o Chop-Chop.org

eteryrtyurt 2016-03-25 10:03
Firma nie dość, że oferuje tylko b2b albo śmieciówki za słabe pieniedze jak na IT to jeszcze wymaga własnego sprzętu. W przypadku grafików pewnie jeszcze własnego photoshopa. Komedia.
M 2016-03-26 11:56
Co to za cwaniactwo? Widzę, że programiście Magento we Wrocławiu oferują „4 - 6 tys. zł” (nie podają, że to netto, więc pewnie chodzi o brutto) — to 2-3 razy mniej niż stawka rynkowa! Mam nadzieję, że firma szybko splajtuje, bo dla takich nieuczciwych cwaniaków miejsca na rynku nie ma.
Marecki 2016-08-03 19:56
Coś dziwnie patrzyłeś, bo takie stawki są na wordpressowców, a na magento oferują 10-12.
M 2016-08-04 10:48
Jeśli tak, to może już się nauczyli, że cwaniactwo się nie opłaca, to byłoby pozytywne.

Niestety, nie wiem skąd masz taką informację - cwaniacy na swojej www w ofertach pracy wynagrodzenia nie podają, a w archiwum infopraca (gdzie widełki podawać trzeba) znalazłem nawet ofertę developera Magento z sierpnia 2014 ze stawką... „2.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)”.
chop-chłop 2016-12-10 15:01
Nie wiem jak teraz, ale swojego czasu mieli bardzo skomplikowany system naliczania wynagrodzenia oparty o punktową wycenę projektów. O wartości projektu dowiadywało się przy zestawieniu miesięcznym.

Tak ja wyżej - wynagrodzenia bardzo słabe jak na IT.

Duży plus za to, że przy odrobinie samozaparcia można na prawdę dużo i szybko się nauczyć. Sporo pracowników stracili w ten sposób na rzecz chociażby Divante.
Zostaw swoją opinię o Chop-Chop.org - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chop-Chop.org