Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich

Końskie

Opinie o Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich

admin 2015-08-21 18:01
Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich.
Stak 2016-05-16 13:28
Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich mają się dobrze, nawet lepiej niż kiedykolwiek, dla mnie to brzmi dość dobrze, więc chyba nie ma problemów jakichś większych w tym momencie, tak przynajmniej sądzę, ale co ja mogę wiedzieć o tym, to nie powiem sam
Marta 2017-08-18 09:12
@Stak rozumiem, że nie jesteś pracownikiem Koneckie Zakładów Odlewniczych S.A. w Końskich? A skąd informacja, że mają się dobrze i co ona dla Ciebie oznacza? Ważne, by argumentować swoje wypowiedzi na forum. Czy osoba od której masz te informacje chciałaby się wypowiedzieć na forum o tej firmie? Dużo osób szuka pracy i zainteresowałyby ich te informacje.
Zostaw swoją opinię o Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich