Opinie o Loading Systems Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Loading Systems Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Loading Systems Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loading Systems Polska Sp. z o.o. w Poznań

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Loading Systems Polska Sp. z o.o.?

Jak dużo osób pracuje w Loading Systems Polska Sp. z o.o.?

Xymex Nowy wpis

prawie 30 osób

Karolina Nowy wpis

@adam dlaczego ? Jaki jest powód ze nie polecasz?

Miron

@Paweł Czyżby konkurencja zainspirowała do tego wpisu?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Loading Systems Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Nie polecam tej firmy !!! Szkoda swojego czasu i nerwów.

Andrew
@Paweł

Możesz coś więcej powiedzieć?

Kamil

@Paweł Możesz rozwinąć swoją opinię? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

Weronika

@Toledo, skoro wyrobiłeś godziny pracy na 4000 zł to jakim wyjaśnieniem było, iż otrzymałeś tylko 1600. Czy posiadałeś jakiekolwiek potwierdzenie dla przepracowanych przez Ciebie godzin pracy? Czy inni pracownicy LOADING-SYSTEMS POLSKA mogą ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika Toledo. Czy Was też spotkała tego typu sytuacja? A może to pojedynczy przypadek?

Toledo

Brak słów. Okradają swoich pracowników. Karty pracy to śmiech. Wyrobisz 4000 zł a dostaniesz 1600. Prezesik i jego cfaniackie Grzegorze okradają Cię w biały dzień. Najgorszy jest Grzegorz O. Ten ma syndrom pinokia . Kłamca i (usunięte przez administratora) Omijac ich z daleka .

Grzegorz O.
@Toledo

To może podasz konkretny przykład gdzie z 4000 dostałeś 1600?

Weronika

@barry, @Serw długo pracowaliście w LOADING-SYSTEMS POLSKA? Może moglibyście opowiedzieć odwiedzającym o forum o tym jakim ta firma jest pracodawcą - jakie oferuje warunki, czy atmosfera jest przyjemna? Firma oferuje szkolenia swoim pracownikom?

skao

hej! jest u nich oferta pracy jako Montażysta / Serwisant Systemów Przeładunkowych (bram i ramp)i wydaje mi się, ze się opłaca, ale wymagania mają całkiem spore, bo widze, że przyjmują tylko ludzi z doswidczeniem.

barry
@skao

nie tylko, chociaż trzeba kumać elektrykę i mechanikę, jak umiesz trochę myśleć technicznie i czytasz instrukcje to sobie dasz radę. W serwisie trzeba mieć trochę zmysłu obserwacji, najważniejsze, żebyś miał twarde umiejętności, sepa, wózki albo spawanie, samej roboty nie ma się co bać, po każdej akcji u klienta będziesz mądrzejszy, jest dobre zaplecze, nie zastanawiać się :)

Serw
@skao

Potwierdzam opłaca sie, jak masz doświadczenie jeszcze bardziej

admin

Jak pracuje się w firmie LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!

nowy
@admin

Jest OK czytając powyższe narzekania sądzę że narzekający chcą odstręczyć potencjalnych pracowników i obawiają się konkurencji która pokaże że nie są najlepsi na świecie a jedynie przeciętni. Ja sobie chwalę , firma się rozwija i poszukuje pracowników

barry
@admin

firma nie jest z Rzeszowa tylko z Poznania, taki drobiazg, ale działają wszędzie

Bongo

Odradzam. Obecny szef jest megalomanem, kłamcą i manipulatorem. Wychowankiem XIX wiecznych metod wilczego kapitalizmu - klasyczny korposzczur. Z fajnej kiedyś firmy zrobiło się zadupie. Szkoda.

bobo
@Bongo

Idź do innej prywatnej firmy tam na pewno będą popierać nieróbstwo i jeszcze dobrze zapłacą kopniakiem w D.

majster
@bobo

Stara prawda się potwierdza, najgłośniej ryczy krowa, która mało mleka daje... Jak się udaje, że się pracuje, to i kokosów z tego nie ma. Niektórzy są nawet zdziwieni, że to naprawdę widać... boss nie taki zły, zna się na temacie lepiej niż starzy wyjadacze, jest raczej z 21 wieku i dzięki niemu to się fajnie kręci i rozwija. Jesteś fair i angażujesz się to doceniają, kombinujesz, wylatujesz. Zastanów się co masz w genach zanim do nich przyjdziesz, ja polecam. robota i dla młodych i dla bardziej doświadczonych, europejski standard nie jakaś tam jednoosobówka

Tragedia. Szukać to będą wszystkich pracowników. Brak bezpieczeństwa pracy, brak slownosci. Krócej było by opisać co jest. Jest praca w niewolniczy ch warunkach. Żałuję wyboru pracodawcy.

bobo
@pracownik

Jak chcesz udawać że pracujesz to narzekasz tutaj musisz pracować za co płacą. Bumelantów nie chcą.

lukaaas

Odbyłem rozmowę poprzez jeden z komunikatorów internetowych. Bardzo miła i rzeczowa rozmowa. Przedstawione informacje stawiają firmę w bardzo dobrym świetle. Liczę na to ze podczas bezpośredniej rozmowy i ewentualnej współpracy opinia się podtrzyma.

Zostaw merytoryczną opinię o Loading Systems Polska Sp. z o.o. - Poznań

Loading Systems Polska Sp. z o.o.