LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 18:03
Jak pracuje się w firmie LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!
lukaaas 2015-10-31 22:28
Odbyłem rozmowę poprzez jeden z komunikatorów internetowych. Bardzo miła i rzeczowa rozmowa. Przedstawione informacje stawiają firmę w bardzo dobrym świetle. Liczę na to ze podczas bezpośredniej rozmowy i ewentualnej współpracy opinia się podtrzyma.
pracownik 2016-01-12 10:03
Tragedia. Szukać to będą wszystkich pracowników. Brak bezpieczeństwa pracy, brak slownosci. Krócej było by opisać co jest. Jest praca w niewolniczy ch warunkach. Żałuję wyboru pracodawcy.
Bongo 2016-01-18 13:24
Odradzam. Obecny szef jest megalomanem, kłamcą i manipulatorem. Wychowankiem XIX wiecznych metod wilczego kapitalizmu - klasyczny korposzczur. Z fajnej kiedyś firmy zrobiło się zadupie. Szkoda.
skao 2016-04-24 14:49
hej! jest u nich oferta pracy jako Montażysta / Serwisant Systemów Przeładunkowych (bram i ramp)i wydaje mi się, ze się opłaca, ale wymagania mają całkiem spore, bo widze, że przyjmują tylko ludzi z doswidczeniem.
nowy 2016-11-17 18:23
Jest OK czytając powyższe narzekania sądzę że narzekający chcą odstręczyć potencjalnych pracowników i obawiają się konkurencji która pokaże że nie są najlepsi na świecie a jedynie przeciętni.
Ja sobie chwalę , firma się rozwija i poszukuje pracowników
Zostaw swoją opinię o LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.