GetResponse Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o GetResponse Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 15:21
Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie GetResponse Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.
klawiatura 2015-08-31 17:04
Brałem udział w rekrutacji na stanowisko JavaScript Developera. Zadzwoniła do mnie Pani z HR i miała wysłać email, pod który miałem wysłać próbki kodu, jednak nie odezwała się. Po jakimś czasie zadzwoniła inna Pani z tej firmy i poinformowała, że tamta Pani jest na urlopie i że w ramach rekrutacji mam zrobić zadanie. Zrobiłem zadanie przed czasem, wysłałem, po jakimś czasie otrzymałem wiadomość, że zadanie przekazano do oceny i niebawem dowiem się o wyniku, niestety od tamtej pory zero odzewu.
GetResponse 2016-02-05 08:07
Witam,

W GetResponse zatrudniamy osoby na umowę o pracę, zatem zachęcamy do aplikowania.

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!:)
Kasia Urbaniak
Communication & Employer Branding Manager
neizadowolony 2016-06-15 19:02
Dramatyczne oprogramowanie, od 3 dni próbuje wysłać kampanie - adresy się nie importują, nikt nie umie wyjaśnić dlaczego, kampanie nie dodają. Interface nieintuicyjny, w systemie mam 100 kampanii okazało się, że żeby jedną małą rzecz zmienić w jednej muszę zmieniać to we wszystkich ręcznie! Cały dzień z głowy. Nie polecam
Pracownik 2016-10-06 22:44
Spodobało mi się określenie "od 15 lat utrzymuje się na rynku" heh. GR faktycznie od ponad 15 lat jest w branży ale na rynku polskim praktycznie nas nie ma bo tutaj nie ma zbytu.
Co do pracy - są kanapeczki z rana, są soczki 1 dniowe, w poniedziałki owocki, w piątki ciasto. Do tego dopłaty do obiadów i można an rowerki śmigać do pracy za co dostaniesz zeta/km. Standardem są już multisporty i ubezpieczenie zdrowotne.
Co do pensji to trudno powiedzieć - masa osób pracuje tu od 5-10lat także chyba nie jest źle :) Co jest najważniejsze? Ekipa - takiego luzu to ja nie widziałem nigdzie. Faktycznie jeśli jest temat do zrobienia to trzeba pocisnąć i np. przejsć w weekend do roboty ale jest to docenione - nie dość, że nadgodziny normalnie płatne po bożemu to jeszcze jest szansa by Ci pizze czy inne szamy kupili za Twoje "oddanie" - banalna sprawa ale takie drobne gesty się docenia.
cinek 2016-10-21 15:28
Duża rotacja i klimat niestety siada
Anna 2017-02-08 13:34
Nie polecam. Brak profesjonalizmu. p. Ciechorskiej - niekompetencja i brak ogłady w kontaktach biznesowych. W tej firmie mam wrażenie, że wszyscy nalezą do jakiejś sekty. Ktoś wyżej napisał o wysokich zarobkach, to wytłumaczcie mi dlaczego oni wszyscy chodża tak brzydko i tanio ubrani?
GetResponse 2017-02-08 19:03
Witam,

Pani Anno, kwestia doboru ubioru jest rzeczą indywidualną, sądzę, że na jej podstawie nie powinno się oceniać statusu ludzi. Znając nasze wysokie standardy wewnętrzne w kontaktach z kandydatami myślę, że pomyliła Pani brak ogłady w kontaktach biznesowych z próbą pokazania przez rekrutera nieformalnego stylu jaki panuje u nas w firmie. Staramy się nie zachowywać dystansu w relacji kandydat - rekruter, tak aby ułatwić swobodną komunikację i przeprowadzać cały proces rekrutacyjny w jak najmilszej atmosferze.

pozdrawiam,
Katarzyna Urbaniak
Communication & Employer Branding Manager
pytający 2017-02-09 13:19
Czy firma GR daje możliwość zatrudnienia się na działalność czy jest ograniczona tylko do umowy o pracę? Dla niektórych to kluczowe kryterium.
Agata 2017-02-27 21:46
Czy w GR należy znać biegle język angielski?
Ja 2017-04-18 09:05
@pytający

Umowa o pracę jest preferowana i wiąże się z nią większość benefitów. Jeżeli ktoś chce pracować na zasadzie b2b to jest taka możliwość oczywiście.

@Agata

Myślę, że tak ale zależy od stanowiska. W Gdańsku pracują osoby nie tylko z Polski, a większość działań prowadzonych jest w kontekście zagranicy. Do tego dochodzą źródła wiedzy, konferencje itp. wszystko raczej po angielsku. Ale nie ma się co bać, są kursy językowe dla pracowników :)
Zostaw swoją opinię o GetResponse Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GetResponse Sp. z o.o.