dmt Holding S.A.

31-353 Kraków

Opinie o dmt Holding S.A.

admin 2015-08-21 15:23:25
Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę dmt Holding S.A..
Agnieszka 2016-02-18 12:19:20
Dot. ogłoszenia Spedytor - Wołomin z lutego 2016.
Jako osoba pracująca dla dmt Holding, chciałam sprostować, że firma nigdy nie zajmowała się transportem i spedycją, a to ogłoszenie to jakiś błąd.
Wyjaśniamy to już w portalem InfoPraca, który przez pomyłkę zamieścił takie ogłoszenie pod naszym szyldem.
Pozdrawiam
Agnieszka 2016-02-18 13:33:03
Dostałam taką informację z InfoPracy: "to błąd naszego systemu. To oczywiście ogłoszenie innej firmy, które podszyło się pod Państwa. Nie umiem tego niestety wytłumaczyć sensownie. Czasami system płata nam takie psikusy - na szczęście niezmiernie rzadko."
I z tego co wiem, nie ma innej firmy o takiej nazwie :)
Zatem to ogłoszenie pewnie pojawi się jeszcze raz, już pod właściwą firmą :)
Agnieszka 2016-04-20 09:20:47
Czytajcie ze zrozumieniem!! spółka dmt Holding SA z siedziba w Krakowie nigdy nie szukała spedytora, ogłoszenie to było pomyłką systemu InfoPracy, gdzie opublikowali to ogłoszenie jako dmt Holding, zamiast pod jakąś firmą z Wołomina. Nie spamujcie tu opiniami o innej firmie, bo ma się to nijak do dmt Holding SA.
Pozdrawiam
maja 2016-05-16 22:47:17
racja, chyba ktoś po prostu pomylił wątki. wydaje mi się, ze ich firma w Krakowie szukała osoby jako Koordynator ds. Realizacji Projektów Unijnych, pare miesięcy temu.
Zostaw swoją opinię o dmt Holding S.A. - 31-353 Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dmt Holding S.A.