FDS System

Kraków

Opinie o FDS System

Robert 2012-01-17 18:07:45
Mogę tylko polecić MPL Power Elektro czy też FDS System bo w zasadzie to to samo a róznica polega na pieczątkach bo ludzie ci sami
Przepracowałem tam aż dwa dni i w tym czasie rozmawiałem o zatrudnieniu tylko z kierownikiem i od czasu do czasu pojawił się jakiś pionek który mnie wypytywał o moją kariere zawodową zNie licz na to że porozmawiasz z jakimś szefem a tym barzdiej o pieniądzach Pracownicy są nawet ok pracujesz za najmniejszą krajową 1000zł na miesiąc a robisz jak w akordzie gdzie normalny pracownik w normalnej firmie dostaje za swoją prace 3000zł
[usunięte przez moderatora]
xon 2016-04-21 15:38:12
pafo, ale dla nich przecież też lepszym interesem jest pracownik, którego nie trzeba będzie za mocno szkolić. Słyszałem, że próbują w tym momencie walczyć o to, aby ludzie dostawali podwyżki - ściema czy prawda ? I jak przede wszystkim nowy kierownik, bo niedawno szukali :)
Zostaw swoją opinię o FDS System - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FDS System