Opinie o Activ Sp. Z o o w Pszczółki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Activ Sp. Z o o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Activ Sp. Z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Sp. Z o o w Pszczółki

Jaki jest okres rozliczeniowy w Activ Sp. Z o o? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

BRAT

Jeśli nie masz teraz, to może być tak że nie dostaniesz w ogóle. Firma ma wiele problem finansowe. Wszystkich (usunięte przez administratora) zamieniła (usunięte przez administratora) starsza pani, która twierdzi w sądzie że stan finansowym nie po zazdrości...

Dariusz Nowy wpis
@BRAT

Jak w ogóle? To ludzie na święta zostali z niczym? Przecież to się do sądu nadaje... Aż się we mnie gotuje jak czytam takie rzeczy!

BRAT Nowy wpis
@Dariusz

Moja sprawa jest w sądzie, i ja znam jeszcze kilka ludzi tak samo podaliśmy do sądu. Ja nie dostał za kilka miesięcy pracy w 2016 roku, mam wszystkie papiery podpisanie aktu odbiór, i tak dalej. I co pan myśli w sądzie Activ powiedział, że ja nie pracował dla firmy Activ. I ten Jacek ma nagłość potwierdzić w sądzie.a na pytanie proszę oddać moi narzędzia, Fabicki powiedział - a policja nić nie znalazłem, i to znaczy nie było nić u mnie. A proszę magazynier Zbyszka żeby potwierdził, tak jego sąd nie zaprasza bo on pracownik firmy Activ... I ta sama situacia w prokuraturze... Po prostu zamknięta sprawa i nić... Nawet policja może potwierdzić że Fabicki muwił że wszystko oddać może w poniedziałek, tylko nie powiedział w jakiej... A teraz jemu bardzo śmieszne... I dla tego Fabicki i taki jak on utekli z firmy Activ.

Raf Nowy wpis
@BRAT

Ja już mam wyrok Prawomocny i co z tego jak nie ma z czego ściągnąć (usunięte przez administratora) nic innego

Ewa Nowy wpis

Ciekawa jestem jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. Padały tu informacje na temat różnych spraw w sądach aż sprawdziłam po krs i wciąż są aktywni więc sytuacje tutaj opisane już jakoś się rozwiązały? Ktoś się orientuje w temacie?

BRAT

Tak samo szukam ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) przez firmę Activ, ja pracowałem w 2016 roku, ...na statku 615/ 1-2-3, zabrała firma mój instrument, i nie chce zapłacić prawie za pół roku. A teraz w sądzie powiedziałi że ja pracowałem w innej firme INFINITE Jakub Stencel, i zapłacił Fabicki wszystko za roboty. A za instrument powiedział że ja nie miałem, szok po prostu. Proszę Poszukujemy osób pracujących na rzecz firmy Activ Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczółkach, na własnej działalności jak również firm, które nie otrzymały wynagrodzenia za świadczone usługi. zostałem oszukanym, sprawa jest w sądzie do tego czasu. E-mail: sowest@wp.pl

Doigrał się

Niedługo w tej złodziejskiej firemce coś się wydarzy i nie będzie to nic miłego i ja w tym będę brał udział. Ten pies jest mi winien spora sumę pieniędzy. Będzie to przestroga dla innych, że kraść nie można i zobowiązania trzeba spłacać. Trudno kogoś trzeba poświęcić. Pozdrawiam

@Doigrał się

Teraz starsza pani jest prezesem,wszystkie utekli...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Activ Sp. Z o o? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
pułkownik

12- 11- 2020 jest to mój ostatni dzień pracy i dlatego chciałbym podziękować za wszystko, co zrobił Pan dla mnie od samego początku mojej pracy w tej firmie. Dziękuję za szkolenia, porady i wskazówki, to naprawdę bardzo mi pomogło, aby stać się lepszą osobą i rozwijać zawodowo. Dziękuję za wszystko Prezesie , życzę wszystkiego najlepszego i do widzenia.w sądzie z art 55 1-3 .

Długoletni pracownik
@pułkownik

Brawo pułkowniku poprowadź reszte zaslepionych moze juz byłych pracowników za sobą. Weź ich jak swoje wojsko i poprowadz do sądu niech oszustwa sie skończą i mydlenie ludziom oczu.

pułkownik
@Długoletni pracownik

Proponują układ -chcą mieć czas na przegrupowanie i okopanie oraz osiągnięcie założonych celów .Że strategicznego punktu widzenia nie ma to najmniejszego znaczenia . Jak na razie ich plan ich wodza jest do operacyjny jest do kitu ani covid 19 ani unia im nie pomoże za pracę trzeba płacić

@pułkownik

Moja sprawa jest w sądzie, jak coś, sowest@wp.pl

Firma

Uwaga ostrzegam wszystkich przed tą firmą, nie płacą za wykonane usługi !!!!!! Nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na emaile. Finał sprawy w Sądzie. Nie dajcie się nabrać i nigdy nie dawajcie im faktur przelewowych za jakiekolwiek wykonane usługi .

Wykonawca
@Firma

activ, activ investment - każda spółka taka sama. Złodzieje, naciągają wykonawców, nie opłacają faktur w terminie, dyrektor finansowy Łukasz P. z którym nie ma kontaktu, nie odpisuje na maile, nr telefonu nikt nie poda, jak chcesz przekierować rozmowę to akurat ma zawsze spotkanie nr do księgowości nikomu nie potrzebny - siedzące tam osoby nic nie wiedzą i odsyłają do dyrektora, to po ch***uj ta księgowość?

ona
@Wykonawca

obawiam się, że Activ i Activ Investment nic wspólnego ze sobą nie mają. Dobrze sprawdzić i może poszukać Activ Investment ?

Marta Olesiak Company

Nie rozumiem skąd te złe opinie. Faktura za usługę opłacona w terminie za moją usługę. Z panem Marcinem Fabickim się pracuje bardzo dobrze.

Kudłaty

Jestem zszokowany złymi opiniami o tej firmie.Sam pracuję w tej firmie sporo lat i nie mogę narzekać. Stawki są spoko z kierownictwem można się dogadać. Według mnie konflikty powstają jak ludzie przychodzą do pracy i mają pretensję,że muszą pracować. Osobiście przyglądam się innym pracownikom którzy przychodzą do pracy i mają zero chęci do życia i pracy. Pracują jakby z przymusu.

Normalny
@Kudłaty

Popieram powyższy wpis, "PRACOWNICY" w szczególności z młodszych roczników są F A T A L N I !!! Niewiele potrafią - lub nic, niewiele chcą się nauczyć - najlepiej nie chcieliby się uczyć w ogóle, po prostu nie chce im się pracować - "TOTALNE LENISTWO" i nałogowe uzależnienie od SMARTFONÓW ( u Niemców i w Skandynawii nie do pomyślenia - od razu takiego zwalniają) no a oczekiwania i roszczenia oczywiście ogromne. W głowach darmozjadom się poprzewracało, zagonić ich do "łopaty" na jakiś czas żeby poznali smak własnoręcznie ciężko zarobionego pieniądza, a dopiero potem na produkcję w cieplarniane warunki - wtedy może by choć trochę docenili !!! To jakaś masakryczna plaga w tej naszej Polsce ...

@Normalny

Na Wasze och i ach jeszcze przyjdzie mi napisac kilka zdan w swoim czasie... do uslyszenia ;)

wiesław
@Normalny

zagranica to ty byłeś chyba kaszub pracowałem tam w 2012 uzgodniłem warunki pracy napoczatku co i gdzie bede robił puzniej sie okazało że to jest PGR pracownik jest od wszystkiego i do pracy ma dojechac tam gdzie go potrzebuja nie wazne ze było ustalone ze praca w pszczólkach ze po 10 godz jest potrzeba trzeba tam jechac robic w nie swoim zawodzie i jeszcze kupic sobie nazedzia ktore ci sa puzniej nie potrzebne a naj mondrzejszy to był warzywko i to co tu reszta pisze to juz było przedtem nic ta firma sie nie zmieniła wiec nie(usunięte przez administratora) głupot (usunięte przez administratora)

Bartlomiej

Robilismy ostatnio izolacje na vistalu dla firmy Activ. Oczywiscie pieniadze nie zostaly wyplacone, brak odzewu, nie odbieranie telefonow. Serdecznie nie polecam tej firmy. Dawno nie spotkalem sie z taka niekompetencja,

Star Marine Sea Service Sp. z o.o.

Poszukujemy osób pracujących na rzecz firmy Activ Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczółkach, na własnej działalności jak również firm, które nie otrzymały wynagrodzenia za świadczone usługi. Nasza firma została oszukana i za świadczone usługi nie otrzymaliśmy od firmy Activ Sp. z o.o. należnego wynagrodzenia. Wszystkich, którzy nie otrzymali od firmy Activ Sp. z o.o. wynagrodzenia proszę o kontakt: office@smss.com.pl

Naciągnięty
@Star Marine Sea Service Sp. z o.o.

Zajrzyj do KRD i wyciągnij raport, jest tam kilka firemek...

Blazej
@Star Marine Sea Service Sp. z o.o.

Witam czy jeszcze poszukujecie ludzi tam pracujących ? Firma activ zalega mi z pieniędzmi można powiedzieć że leci już drugi rok .

Gregor

Siema. Pracuje dla activu prawie od 2lat. Pracuje w gdansku oraz czasami w pszczołkach. Od zeszłego roku jeżdżę z tą firmą za granice. Zarobki bardzo dobre i fajni ludzie w pracy. Wszedłem z ciekawości na ta stronę i jestem w szoku co za bzudy ludzie tu pisza. Na wyjazdach zagranicznych zarabiam po 12000 zł. Kupiłem sobie mieszkanie i samochód a zonka nie musi pracowac więc nie rozumiem skąd ludzie mają problem. Byłem świadkiem jak np ludzie byli wyrzucanie za picie i za nie chodzenie do pracy a później maja pretensje do wszystkich wokół.

@Gregor

Otworze Ci oczy moj drogi za jakis czas...

Robol
@Gregor

Przestań kierowniczku ściemniać

Hirek

Firma zatrudnia troli do pisania pozytywów, nie płacą, poczytajcie sobie o nich .

Długoletni pracownik

Oczywiscie korona wirus podal im ręke bo zeby nie wyplacic prwcownikom słusznie zapracowanych pensji to tłumacza sie pandemią. Sporo lat pracowałem dla tej firmy oczywiscie byly poslizgi z wypłatami ale przez ostatni rok musiales sie zastanawiac czy beda pieniadze. 10 lat wspułpracy a teraz wyplaty nie powyplacane. Dobrze ze popadało to podam rodzinie zupe z dzudzownic . Bo pan F. tylko obiecuje ze wkoncu zaplaca. Pytanie kiedy. Wiec dość ludzie tam wyplaty teraz dostaniecie tylko przez Sąd. Niepolecam tam pracy chociaz atmosfera miedzy pracownikami i prowadzacymi jest spoko ale wyzej to lipa.

Siwy

A więc kolejny raz Activ i w roli głównej pan Marcinek Fabicki stara się oszukać ludzi na pieniadze . Ludzie czytajcie wpisy i komentarze omijać taką firme,,pseudo,, z daleka ja bym tak radził Bo Chyba nie ma sensu poświęcać się i tracić swój czas na pracę tam i tworzyć dobry wizerunek dla tego czegoś . Generalnie pseudo fIremka to (usunięte przez administratora) tyłu ludzi jest poszkodowanych dziwie się że jeszcze nikt się za to nie wziął porażka

Czy często są wyjazdy służbowe ?

Gryzi

Taaa… zawsze wszyscy są pokrzywdzeni. Wylewać żale w internecie zawsze najłatwiej ale walczyć o swoje to już nie. Zawsze można rozmawiać! Ludzie żyjemy w czasach, że na wszystko trzeba mieć dowody. Latamy z telefonami po budowach ( i nie powiesz mi, że nie) to dlaczego nie zrobię zdjęcia wykonanej pracy? Jestem leniwy czy może to co zrobiłem jest do (usunięte przez administratora) i sam o tym dobrze wiem? Boli mnie to, że społeczeństwo w który żyjemy jest tak nieporadne. Obciąć godziny może każdy jednak użyć stosownych argumentów, żeby obronić te godziny to już ciężko. Najłatwiej jak dziecko pójść się poskarżyć… Brawo TY!

@Gryzi

Doczekasz sie odpowiedzi w swoim czasie. Daje Ci slowo!

Bona

Witam wszystkich, firma bardzo dobra i polecam!

Zuzanna
@Bona

To świetnie, że jesteś zadowolona! Interesują mnie szczegóły pracy w Activ Sp. Z o o. Mogłabyś napisać, dlaczego polecasz to miejsce, co najbardziej Ci się tam podoba?

@Zuzanna

Najbardziej to podoba mi sie ze od pol roku nie zaplacili ani grosza... to mi podoba sie najbardziej.

Witek

Trochę niepokojąco zrobiło się po lekturze opinii. Myślałem aplikować i nie wiem co dalej.

Niezadowolony

Hej..... chciałem ostrzeć wszystkich ludzi przed tą firmą. Na początku wszystko pięknie lecz jeżeli chodzi o szkolenia pracownika na dane stanowisko które jest niby gwarantowane to tylko słownie. Brak umów brak jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony kadry kierowniczej. Ostatnio współpracowałem z tą firmą w miejscowości Pożarowo. Naszym kierownikiem był Tomasz Noskowicz dużo obiecuje i tylko na tym się kończy. Uwaga na tego pana od kilku dni nie wypłacił nam zaległego wynagrodzenia każdemu z pracowników obiecuje że wyśle pieniądze lub że już to zrobił. A gotówki nadal brak na koncie. Ta firma to żenada nie polecam jej nikomu chyba że ktoś lubi pracować za darmo. Pan Tomek od kilku dni znikł nam i nie raczy odbierać telefonów chyba że zadzwoni się z numeru który nie jest zapisany w jego telefonie. Wiadomo o co chodzi. Jeżeli zastanawiacie się o zatrudnieniu w tej firmie lepiej zostańcie w domu. Mamy nadzieję że w końcu Pan Tomek raczy nam oddać pieniążki

Iksi
@Niezadowolony

To komentarz do innej firmy tam nie ma żadnego Tomasza Noskowicza ;)

wierzyciel

Firma (usunięte przez administratora) za wykonane usługi, termin zapłaty dawno minął. Sprawa idzie do sądu!!! Uwaga!

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Sp. Z o o - Pszczółki

• Jak się pracuje w Activ Sp. Z o o?

Zobacz opinie na temat firmy Activ Sp. Z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Activ Sp. Z o o?

Activ Sp. Z o o