Technicolor

Rugby

Opinie o Technicolor

julka 2010-07-09 23:43:36
Praca fajna ale za dóżo polaków, cwaniaków i tym podobnych chamów.
Nie polecam!!!
anonim 2010-12-20 23:39:48
julka - 2010-07-09 23:43:36

Praca fajna ale za dóżo polaków, cwaniaków i tym podobnych chamów.
Nie polecam!!!

zakochalam sie w tej odpowiedzi! :D
widac jak polacy sie kochaja!
anonim 2010-12-30 12:43:12
potwierdzam ze duzo cwaniakow i polakow i pijakow
technicolor powinien zmienic agencje
anonim 2011-11-14 23:04:03
pracowałem przez agencje.
nikt mnie nie popędzał, praca na lajcie. Właśnie polak z kontraktu mi mówił że jest ok i wprowadzał w tajniki...
Nie słucham polaków - tylko kierownika sekcji i tyle.
Tak naprawdę - jak szukasz pracy - najpierw spróbuj i nie sugeruj sie komentarzami.
Kurwa inteligencję chcieli w magazynie - co za wymagania :))

MI brakowało blond piękności z plejboja :) Cyfry+ HD na 70 calach i fotela
Technicolor 2012-11-15 12:17:23
Praca fajna???????????? To ty chyba cos nie na temat [usunięte przez administratora] pracy zwaszcza na vasie.Zero szacunku dla czlowieka PAUL ten to jest glupek
Transport to samo,[usunięte przez administratora] z pulalta koszmar,[usunięte przez administratora] od cleanir szkoda gadac......Kazdy sie boi kazdego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y sobie liza ,a za plecami obled .Pracuje tam 6 lat i nie jedno widzialem .A z Polakami róznie , nie raz trzeba sie wstydzic.
technicolor 2014-08-05 03:20:37
RACJA!!!!!!!TO CO TERAZ SIE TAM DZIEJE KOSZMAR,ALE LUDZIE JUZ SKARGI ZACZELI PISAC
I SKONCZY SIE RODZINKA,ZNAJOMI,KUMPLE.A TEN GLUPI (usunięte przez administratora)WYLECI JA MU TEZ TEDO ZYCZE
gosc 2014-09-03 21:48:06
klany,klany,wystarczy posluchac.....Andrzeja zapros na grila lub obiad ,zrob z niego przyjaciela domu i prace bedziesz miec dla calego swojego klanu ....Szkoda mowic jeden wielki r.....ol.Tlusta pani menager dostaje furi jak widzi polki rasistka,a niedaj boze zadac jej pytanie z praw pracowniczych i juz po tobie chodzisz do pracy raz na miesiac...bo jak taka polka moze znac prawo jak ja jestem paniom menager.
Ania 2014-09-19 23:16:51
Przez jaka agencje dostac sie do techicolor'u ? Jest tylko jedna agencja ktora tam wysyla? Dopiero wprowadzilam sie do Rugby i z tego co wiem jakies testy chyba trzeba pisac. Wiecie jakie ?
hugol 2014-09-21 13:53:15
pracowałem tam i co masakra jedni tlumacza tak drudzy siak a ogolnie zero szkolenia tylko krzyki i(usunięte przez administratora). wi co jak bym dorwal chamów na miescie to bym zaje...al bo tylko to im się należy pierd... zmiana d na replikacji nie polecam bo klany kumple i frajerstwo i(usunięte przez administratora) kierowników wielcy liderzy marek i (usunięte przez administratora) znaja się jak swinia na gwiazdach pozoranty jedne lenie patentowane i tyle
vgdrmk 2015-01-14 20:50:04
jakie sa warunki pracy w tej firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna? czy sa dodatki socjalne i mozliwosc rozwoju oraz zdobycia doswiadczenia zawodowego ktos doswiadczony mogłby podpowiedziec?
truman 2015-03-16 01:35:10
znajomy który w technicolorze pracował jako pomocnik drukarza przekazał mi kilka informacji o pracy tutaj. Mianowicie dużym plusem jego zdaniem było to ,ze Technicolor dba o pracowników, a sami ludzie w firmie świetnie się dogaduja. Największym problemem jego zdaniem był fakt zatrudniania tutaj przez agencje...
gosia m 2015-03-30 15:17:09
Truman rozwiń prosze temat który poruszyłeś, a mianowicie napisałeś że firma dba o pracowników. zależy mi bardzo żebyś bardziej kontruktywnie rozwinął swoją wypowiedź bo nie wiem czy warto papiery do tej firmy o pracę wysyłać. ciekawi mnie tez czy jest możliwość jednak zatrudnienia się nie przez agencję jak ktoś ma większy staż zawodowy w branży
ewa 2015-07-05 21:30:42
Czy ktoś się może orientuje czy w agencji żeby się przyjąć do Technicoloru są polki ?
Zal 2016-07-15 00:37:19
Fakt faktem pracę miałem do czasu aż praca się skoczyła to trzeba było się prosic o pracę koordynator swoich znajomych oferował pracę 5 dni w tygodniu .. takie skurwysynstwo że aż zygac się chce zdala od Polaków a szczególnie od koordynatorów polskich zjebow genetycznych!!
sl 2016-07-21 14:03:15
Witam, pracowałem w tej firmie przez krótki czas przez agencje, ale wystarczy aby móc stwierdzić że, znaczna cześć ludzi na kontrakcie z którymi miałem kontakt była negatywnie nastawiona do osób z agencji....

Jak chyba w każdej firmie jest grupa osób która nic nie robi i, osoby które muszą na tą grupę pracować, tak też i było w Technicolor -Rugby.

Do puki jest się za akceptowanym przez większość praca wydaje się być łatwa i bez stresowa, w innym przypadku jest się ciągle ponaglanym.......

W przypadku części pracowników będących na kontrakcie, dostrzegłem pewną hipokryzję z ich strony, mianowicie osoby te bardzo ponaglały ludzi z agencji chociaż same pracowały tak samo lub gorzej.

Krótko mówiąc dla pewnych ludzi praca w tej firmie będzie wyzyskiem.
ess 2016-08-01 15:14:14
skoro można załapać się do nich na praktyki studenckie to już jest dobrze, ale wiadomo czy będzie takie ogłoszenie?
Zostaw swoją opinię o Technicolor - Rugby
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technicolor