Opinie o Persona-Direktservice GmbH w Wrocław

Persona-Direktservice to certyfikowana agencja pracy (nr 10965), specjalizująca się w rekrutacji pracowników do branży przemysłowej, produkcyjnej i budowlanej. Dla swojego klienta - generalnego wykonawcy realizującego kontrakty budowlane na terenie Niemiec, poszukuje podwykonawców na stanowisko:

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persona-Direktservice GmbH w Wrocław

ziomek

witam, czy ktoś z was był w Czechach przez agencję persona-directservice i może potwierdzić że to co mówią się zgadza później odnośnie zakwaterowanie, wyżywienia i zarobków oraz czy nie ma naliczanych jakiś głupich kar ?

Greg

Witam Najprawdopodobniej 8 stycznia wyjadę do pracy do Liberca. Gdyby ktoś jechał niech da znać:) Mój mail: grzegorz.stahl@gmail.com

Robert

co do czech to watpie w podane zarobki. zadna agentura nie placi 18 tys. - 24 tys. koron na rekę za 157,5 godziny w miesiacu. 15,5 tys. koron to max. ale moze sie myle?

@Robert

Robert pracowałeś w Czechach? Personadirektservice proponuje 3000-3500 netto w złotówkach

ziomek

Witam. Czy pracował ktoś w Czechach przez Persona-Direktservice i czy byliście zadowoleni? Czy to co oferują zgadza się z tym w rzeczywistości? Pozdrawiam ludzi dobrej woli

Persona-Direktservice

No to życzymy powodzenia w znalezieniu pracy na stanowisku programsity/ustawiacza. Niestety takiego stanowiska nie mamy na razie w naszych ofertach pracy. Ze znajomością języka niemieckiego i z taka pewnością siebie na pewno szybko znajdziesz wymarzoną pracę ;) Pozdrawiamy. Zespół Persona-Direktservice

olisadebe

Witam, umówiłem się na rozmowę z tą firmą. Co możecie mi o niej powiedzieć . Podobno w miejscowości obok Franfurtu można zarobić więcej bo są nadgodziny jak to wygląda w rzeczywistości ? i czy faktycznie tam jest tak źle i jest wiele ciapatych ?

To

Mnie motywuje 2500 Ojro do wyjazdu może być z nadgodzinami dacie tyle zarobić programuje i ustawiam od a do z

@To

Niestety, nie damy tyle zarobić. Tacy źli jesteśmy. (Na stanowiskach, ktróre oferujemu w zakresie obowiązków nie ma programowania maszyn, bo za to odpowiadają inni pracownicy niemieccy. Ale po okresie 1 - 1.5 roku pracy u nas jest możliwość przejścia do zatrudnienia bezpośrednio w firmie niemieckiej, w której praca jest wykonywana i wtedy też jest możliwość wynegocjowania lepszego stanowiska, jeśli przez dotychczasowy okres czasu pracy będziesz dobrym pracownikiem i co równie ważne - nauczysz się języka niemieckiego, bo na stanowisku programisty i ustawiacza jest to niezbędne, to masz szanse.

To
@Persona-Direktservice

To kiepsko a język znam komunikatywnie!!! Rola pstrykacza nc start w firmie to 15 lat temu jako młody po szkole

Persona-Direktservice

Stawka 24 Euro nie jest błędem, więc nie zamierzamy go poprawiać, a bardziej będziemy zachęcać do użycia kalkulatora :). Jeśli chodzi o stanowisko Tokarz CNC, bo rozumiem, że o tym stanowisku piszesz, stawki wynoszą od 10,63 Euro brutto/h do ponad 24 Euro brutto/h. Stawki godzinowe tak jak mówimy na rozmowie rekrutacyjnej oraz piszemy w dokumentach przy zatrudnieniu (polecam jeszcze raz przeczytać :)) są uzależnione od godziny pracy. W przypadku pracy w niedzielę i święta niemieckie stawka wzrasta o 125% i osiąga najwyższą wartość ponad 24 Euro brutto/h. Nadgodziny? W tym roku w lokalizacji bliżej polski (Reichenbach) jest mniejsza możliwość pracowania w nadgodzinach niż w dalszej lokalizacji (Aschaffenburg koło Frankfurtu nad Menem). Zarobiłeś 1450 Euro netto miesięcznie bez maksymalnej ilości nadgodzin? To całkeim nieźle, wielu pracowników z Polski właśnie taka stawka motywuje do wyjazdu, bo tyle niestety nie mogą tutaj zarobić. Pamiętaj też że po okresie 1 - 1.5 roku jest możliwośc przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie, w której pracujesz i to jaką stawkę wynegocjujesz z firmą zależy już od Ciebie i od tego jak ocenią Twoją pracę. Mieszkania dla naszych pracowników na stanowisku Tokarz CNC w najbliższym czasie będą w cenie 180 Euro za miesiąc od osoby, co jak na Niemcy jest bardzo dobrą ceną. Ale jeśli uważasz że znajdziesz tańsze - nie ma problemu, mieszkanie mają służyć pomocą, nie są dla nikogo obowiązkowe. Zawsze szukamy jak najlepszych mieszkań w odległości do 20 km od miejsca pracy i w danym przedziale cenowym (właśnie po to aby cena mieszkania nie uległa zmianie).

Tokarz

Firma jest jak najbardziej w porządku i polecam ja osobiście.

@Tokarz

Jeśli ktoś chce się narobić i nie zarobić to polecam żmudna i nudna pracę

doosan

Dokładnie jak piszesz. A do tego chyba brakuje kandydatów. Cytat ze świeżego ogłoszenia: " zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (gwarancja odprowadzania składek na niemieckich warunkach) wynagrodzenie w Euro (10,63-24 Euro/h brutto – stawka zależna od godziny pracy) długofalową współpracę możliwość pracy w nadgodzinach (dla chętnych) zakwaterowanie w mieszkaniach o dobrym standardzie stałą (bezpłatną) opiekę biura " Stawka 24€ to chyba błąd i należy go poprawić, jak wyciągniecie 1450 netto to będzie dobrze. Nadgodzin raczej nie ma a i mieszkania o dobrym standardzie i cenie się skończyły. Są tylko drogie.

Ziomo

Tokarz to duże określenie w tej firmie kobiety tylko nakładają przygotowke na linie skąd lader zabiera ją do uchwytu maszyny po obróbce zabiera i oddaje na taśmę.Wiec co to za tokarze bardziej powiedział bym że one zmieniają korekty i nakładają surowy material.A jak coś nie idzie to ustawiacz przyjdzie

@Ziomo

Samemu nie idzie zrobić korekty ? np. w programie,na narzędziu ?

ziomo
@GoliatPL

W tej firmie nie jest to twoja działka i Niemcy nie lubią jak im sie zmienia i miesza w programach co najwyżej to możesz parametry zwiększyć żeby normę wyrobić.

GoliatPL

Jak to wygląda w mieszkaniu ? Burdel ? czy każdy dba o porządek ? ... a i jeszcze jedno. Korzysta ktoś z Kindergeld ? dużo z tym załatwiania ?

GoliatPL

W firmie,w której pracuję kobiety na równi z kolesiami tłuką detale :). Faktem jest,że pracują na tokarkach,gdzie obrabiany komponent jest mniej skomplikowany(2,3 wymiary),ale normę cisną :)

Persona-Direktservice

Witaj! Przez naszą agencję Persona-Direktservie do tej pory żadna kobieta nie została zatrudniona na stanowisku tokarz CNC, ale wynika to bardziej z faktu, iż bardzo mało kobiet aplikuje na takie stanowisko. Praca na pewno wymaga znajomośći obsługi tokarek CNC, dobrej kondycji fizycznej (praca na stojąco) oraz dobrej organizacji pracy, więc jeśli masz doświadczenie przy tokarkach CNC i akceptujesz powyższe wymagania, śmiało wyślij do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl w temacie maila wpisując "Tokarz CNC".

Persona-Direktservice

Witaj! Przez naszą agencję Persona-Direktservie do tej pory żadna kobieta nie została zatrudniona na stanowisku tokarz CNC, ale wynika to bardziej z faktu, iż bardzo mało kobiet aplikuje na takie stanowisko. Praca na pewno wymaga znajomośći obsługi tokarek CNC, dobrej kondycji fizycznej (praca na stojąco) oraz dobrej organizacji pracy.

GoliatPL

Pobiera ktoś jakieś zasiłki? NP. Na dzieci? .

Persona-Direktservice

Zarobki w Niemczech uzależnione są od bardzo wielu czynników - przede wszystkim od: - firmy niemieckiej, w której praca jest wykonywana (jako agencja zatrudnienia z oczywistych względów nie możemy zaoferować większych stawek niż te oferowane przez naszych klientów dla pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez nich) - stanowiska o jakie się ubiegasz - landu i miejscowości w Niemczech (landy wschodnie przeważnie mają niższe zarobki niż landy zachodnie i oczywiście w bogatych dużych miastach np. w Monachium stawki też są dużo wyższe) - wykształcenia - poziomu znajomości języka niemieckiego (Niemcy zwłaszcza w starszym pokoleniu nawet mimo znajomości języka angielskiego wolą dogadywać się w swoim języku) Stawka minimalna w Niemczech wynosi 8,50 Euro/h, a od stycznia 2017 roku wzrośnie do 8.84 Euro/h, więc niezależnie od braku doświadczenia i niezależnie od powyższych czynników, będziesz w Niemczech zarabiał miminum tyle lub więcej.

Persona-Direktservice

Cały czas mamy wakaty na stanowisko Tokarz CNC. Zapraszamy do przesyłania cv, w tytule maila wpisując tokarz CNC. Skontaktujemy się z każdym kandydatem, który spełnia kryteria określone w ofercie pracy.

Persona-Direktservice

Ogłoszenie na tokarza CNC cały czas aktualne. Zapraszamy do przesyłania Cv. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymogi określone przez firmę niemiecką, a następnie zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne, na którym poinformujemy o wszystkich szczegółach dotyczących pracy.

nickos

pracuja rowniez kobiety w tym zakladzie. a to co firma opisuje to akurat prawda. troche niedociagniec i niedomowien ale tragedii nie ma. zarobki dla klasy podatkowej 3 ok max 1600€ pod odliczeniu mieszkania robiac w kazda sobote i zaczynajac nocke niedziela zalezne od tego jakie zmiany sie trafia

Persona-Direktservice

W niemieckich firmach przerwa 30 min jest przeważnie bezpłatna (nie jest to zależne od nas jako agencji zatrudnienia, tylko od firmy, w której praca jest wykonywana). Informujemy o tym zawsze podczas spotkania rekrutacyjnego oraz informacja ta jest zawarta w dokumentach podpisywanych przy zatrudnieniu.

NIE POLECAM

Tak przerwa nie jest płatna bo pracowałem w tym "obozie". Nie polecam tego zakładu a szczególnie tego pośrednika!

@NIE POLECAM

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, przerwa w Niemczech (30 min) jest bezpłatna, tak jak w większości firm niemieckich. Nie jest to nic dziwnego, ani nadzwyczajnego. Mówimy o tym zawsze podczas spotkania rekrutacyjnego oraz informacja ta jest wpisana w dokumentach przy zatrudnieniu (specjalnie dla kandydatów, którzy nie pamiętają wszystkich informacji ze spotkania rekrutacyjnego - jest tych informacji dość dużo :)). Firma niemiecka z którą współpracujemy jest typową średniej wielkości firmą z branży automotive w Niemczech. Współpracuje ze znanymi markami z branży motoryzacyjnej oraz spełnia wszelkie wymogi pod kątem niemieckich przepisów BHP i innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Persona-Direktservice GmbH - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persona-Direktservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Persona-Direktservice GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Persona-Direktservice GmbH