Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

PKP Gdynia

Nie polecam w żadnym wypadku współpracy z firmą EKOTRADE a w szczególności z oddziałem w Gdyni,opóźnienia w wynagrodzeniach. Umowa o pracę wpływa na konto bankowe po terminie a zlecenie na zasadzie wahadełka ruchomego od 20 do 28 następnego miesiąca.Kordynator ochrony P. M.Bałdyga okłamuje ludzi na potęgę, jest niesłowny,obiecuje złote góry a potem jest wielkie rozczarowanie. ????????????????????

Hans
@PKP Gdynia

Jak paru ludzi nie przyjdzie na służbę i firma zapłaci kary to dopiero w terminie zaczną płacić

Robert

Ja pracuję w EKOTRADE 13 lat na patrolach rejon Warszawa i nie narzekam stawka godzinowa jaka była ustalona taka jest wypłacana pieniądze są na czas. Polecam firmę EKOTRADE jestem z firmy zadowolony Robert

@Robert

No ale chyba nie zarabiasz przez 13 lat cały czas tej samej stawki co ustaliłeś na początku, nie? Ostatnio były jakieś podwyżki że chwalisz wypłaty? A jak ze składkami do ZUS? Wszystko się zgadza bo czytałem komentarz że były jakieś braki.

Panda34

Porażka i żenda najgorsza firma ze wszystkich pod względem płatności dziś jest 28 a wypłaty za umowe zlecenie jak nie było tak nie ma a w umowie jak byk stoi do 25 każdego miesiąca.Panie co zajmują się przelewami nie odbierają telefonów.Zglaszsm sprawę do inspekcji pracy może oni zrobią z tą firmą porządek. Także jak ktoś wybiera się do pracy w tej firmie niech się grubo zastanowi.

NICram455
@Panda34

Dodzwoniłem się do księgowości w Warszawie cudem. Pani stwierdziła, że przelewy są wstrzymane, ponieważ (rzekomo) PKP nie wypłaciło pieniędzy dla EKOTRADE. Stara śpiewka i linia obrony. Skonsultowałem to z administracją i okazało się , że to bzdura. Oni po prostu nie zamierzają wypłacać ludziom tych pieniędzy. Poszperałem trochę w internecie nt. tego co mogę zrobić ewentualnie. Zostaje PIP i sprawa w sądzie w ramach pozwu zbiorowego. Czas zakończyć ten festiwal(usunięte przez administratora) ze strony tej firmy. Nie można zgadzać się na takie traktowanie by pracować, a nie dostać pieniędzy. Jak będzie trzeba to nawet do prasy i telewizji z tym pójdę.

Kandydat Nowy wpis

Nie polecam udawać się na rekrutację do działu windykacji w Warszawie, ul. Niebielaka. Rekrutację prowadzi: Uwaga! Księgowa. Pani ta nie ma pojęcia na czym polega pracy osoby w windykacji i wypytuje o rzeczy księgowe. Posiadam 4-letbie doświadczenie w branży ale Pani stwierdziła ( nie rozumiejąc co jest napisane) że doświadczenia nie posiadam. Stanowczo odradzam. Pani bardzo nieuprzejma, odrażająca i nieznajwca się w żadnym razie na pracy. Nie wiem kto taką osobę ogólnie zatrudnił...

Hexi

Tylko że to praca za darmo... Radze sie wszystkim zastanowic dwa razy zanim podejmą u nich prace, mi nie wypłacili wynagrodzenia za luty, zostawiając na święta bez pieniędzy....

Roman

Bzdury do dziś nie ma wypłaty za luty a jest 2. 04.

ozzy45

A co to za znaczenie 1 czy 2 miesiące .Nie zwaracam uwagi na to czy kasa jest 10 czy 30 niema to znaczenia .W tej firmie jest pewne , że kasa napewno będzie .

On Nowy wpis

Co ty bredzisz w Bydgoszczy też trzeba czekać za pieniędzmi po terminie

Stasiek Nowy wpis

Oczywiście znów nie ma wypłaty na koncie 10.04.24. Co miesiąc to samo !Ileż można ! Ciągle trzeba się zamartwiać o pieniądze.Pracuje uczciwie cały miesiąc to i wypłaty w terminie oczekuje.Upominac się o swoje trzeba, łaskę robią ,że wypłaca to ,co się człowiekowi należy .

Andrzej Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) totalny ...nie dostałem kasy za urlop ...a już zmieniła się firma na obiekcie

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Krysia

Na jakich stanowiskach macie te problemy z wypłatami? Przedstawiciele handlowi też nie mają pieniędzy za luty? Ciekawy też jestem, czy PH ma umowę o pracę, bo raczej niemożliwe, aby ktokolwiek godził się na zlecenie. Firma wymaga też własnego auta, zakładam, że pewnie jakoś amortyzuje koszty jego zużycia?

Panda34

@Panda34

Prawda, póki mieli PKP przelewy były w terminie, od marca stracili i chyba postanowili w ogóle nie wypłacić zlecenia za luty, 28 a kasy nadal brak, porażka...

Straznikowy
@Panda34

PiP nic nie zrobi w związku ze zleceniem. Według prawa nie jesteśmy pracownikami jesli masz zlecenie. Jezeli dzisiaj nie zapłacą to trzeba walczyć na drodze sądowej z Ekotragedią.

@Straznikowy

Racja, trzeba coś z tym zrobic, przecież to nasze pieniądze... Ostatnie przelewy przynajmniej u mnie około 17, ale wątpie żeby zapłacili. Jakby ktoś dostał, dajcie znać

Hexi

Zostawić ludzi na same święta bez pieniądzy to jest dramat, nawet nie ma sie z kim skontaktować w tej firmie bo jedni odsyłają do drugich...

Chyba tak, kasa miała być do 28 i co? Nic nie ma

Wolf

A z nimi na Majorkę.Trzeba się zebrać do kupy i złożyć pozew zbiorowy do sądu,do PiP-y,ZUS-u itp itd.

NICram455

NiCram455

Totalne dno. Poślizgi w wypłatach i wieczne braki ( nawet o kilkaset złotych) Za luty postanowili nie wypłacać w ogóle czyli (usunięte przez administratora) ludzi z ich wypracowanych pieniędzy. Do działu płac nie można się dodzwonić, koordynatorzy i dyrektorzy regionalni ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem, chyba że ktoś lubi się denerwować i walczyć o swoją wypłatę.

Straznikowy

Wypłata na zlecenie to w Ekotrade ruletka. Czasami dostajesz 15,18,22 lub 28 dnia miesiąc a i zdarzają się wypłaty w następnym miesiącu dopiero. Nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz wypłatę w Ekotrade. Jeżeli nie spieszy ci się z opłatami i zakupami to jak najbardziej praca w Eko jest dla ciebie.

Kurczak

Dla osób z Lublina dla mnie i moich znajomych wypłacili 20 marca za zlecenie lutowe

Pracowałam na PKP w ochronie do dziś nie ma kasy a za styczeń 300 zł na w plecy. Może być by tak gdzieś to zgłosić.

Dejnix

Dostał już ktoś przelew za zlecenie za luty?

Ooooo
@Dejnix

Nie , też czekam. Na nowej umowie czas wypłat do 28 dnia każdego miesiąca

@Ooooo

Ok, dzięki, wcześniej było do 25, chociaż jak pracowałem na dworcach to kasa była zawsze 19 max. Dzięki za info????

Nie polecam

Wypłata ciągle po terminie, stawek nikt nie znał, zaległości w składkach ZUS i zdrowotnych, problem z urlopami bo nie brali pod uwagę złożonych świadectw pracy i liczyli 20 dni roczny wymiar a o okolicznościowych nie uwzględniali, brak zwrotu za badania lekarskie, o szmaty błaganie latami, kontaktu brak z firmą bo praktycznie nie odpowiadają na maile... To taki skrót.

Wolf
@Nie polecam

Zgadza się.Potracili dworce to wypłata będzie dopiero 28 marca i to za luty.O tym że zawsze czegoś do wypłaty brakuje to nie wspomnę.Nie polecam tej firmy ani do ochrony ani żeby szukać u nich zatrudnienia.Ogólnie dno i wodorosty.

@Wolf

Zgadza sie, pracowałem na dworcach- od marca wszedł Impel. Wypłata za zlecenie była zawsze max 19, teraz cisza, na razie nie ma przelewu.

Janusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Niestety ,znów to samo . Kolejny miesiąc nie ma wypłaty na czas- powinna być w piatek,bo 10 to niedziela .Nikt odsetek za opóźnienia nie płaci .Z czego mam opłacić rachunki ,kupić jedzenie ,zapłacić raty ?Banku nie interesuje ,że ja nie mam jeszcze wypłaty .

Krystyna

Nie polecam firmy ! (usunięte przez administratora) ludzi , obiecują dużo mało robią ! Firma powinna się nazywac ekotragedia ! Obiecują ludziom dużo mało robią a jak się upomnisz o swoje to pretensje mają ! Nie polecam

Pracownik ochrony aktualnie musi mieć grupę niepełnosprawności? Nie ma żadnego aktualnego ogłoszenia, żeby coś się dowiedziec, a zależy mi. Tu tylko jakieś widzę z lipca 2020 roku i to wszystko, to mówię spytam się.

PKP Gdynia

Dominika
@PKP Gdynia

To ile trwają te opóźnienia? Mam nadzieję że nie czekacie zbyt długo

Marysia
@PKP Gdynia

A ja myślę, że pan powinien zastanowić się najpierw zanim coś napisze lub powie. Nie zna pan sytuacji i wystawia opinie bo tak sie panu podoba. Myślę że szybko wróci do pana karma. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@PKP Gdynia

W myśl art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio. Pracownik ochrony nie znający ustawy o ochronie danych osobowych? Radzę usunąć komentarz zanim będzie za późno.

Marysia
@Noname

Brawo, widzę, że ktoś mądry tu jest :)

@PKP Gdynia

A bym zapomniała, z umowy zlecenia firma ma czas aby wypłacić pieniądze do ostatniego dnia miesiąca. To zdaje się, że powinien się Pan cieszy ze dostaje między 20 a 28? Czyż nie? Brakuje znajomosci podpisanej umowy ;)

Fan Top One
@Noname

Szanowny Noname skoro tak dobrze znasz prawo i tak biegle posługujesz się dziennikiem ustaw.Radzisz co robić a czego nie robić.Mam prośbę.Możesz napisać dlaczego firma z jednej strony płaci wynagrodzenie w formie etatu a z drugiej firmy wynagrodzenie w postaci umowy zlecenie. Dodam ,że praca wykonywana jest dla jednego podmiotu a drugi jest wyłącznie do obejścia prawa.Czekam na pomoc.

remi

kłamcy

@Fan Top One

Myślę, że to pytanie trzeba skierować tylko i wyłącznie do prezesa. Każdy oddział dostaje od góry „rozkaz” i jak można się domyśleć nie podlega on dyskusji. Z resztą nikt nie zmusza do podpisywania obu umów. Niech każdy robi sobie normę godzin i cała reszta będzie niepotrzebna.

DO @nOname
@Noname

PANI DOBRA RADO, A można w ogóle używać tu nazwy Ekotrade czy mnie aresztują? Nie strasz nie strasz bo się yhyhyhm Jesteście na bakier nie tylko z rodo ale z podstawowymi przepisami KP . Kombinatoryka i fikcja , wszystko to wyłazi po 2-3 miesiacach od zatrudnienia.

xxxxx
@DO @nOname

Człowieku, Ty idz do lekarza. Bo widzę,że masz problem ale ze sobą.

@DO @nOname

Dobrze Pan to ujął, pani i radzę. Wątpię, że chce się panu chodzić po sądach. A z tego co wiadomo to Panu się zachciało straszyć a nie mi, ja tylko ostrzegam ;) PKP Gdynia nikt się wcale nie domyśla kim pan jesteś….

@PKP Gdynia

Nie tylko wspomniany pan okłamuje. W oddziale Gdynia to chyba tradycja . Niestety wyplata wynagrodzeń to ruletka. Rzadkością jest to , by wszystko się zgadzało , i tu jest problem bo potem nie można się doprosić o swoje. Zbywają , kręcą , kombinują i tak ludzi w konia robią . Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy.

@Dominika

Nie ważne ile trwają .Opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń są nie dopuszczalne .To zwykła (usunięte przez administratora)

@Marysia

Żadna sytuacja nie usprawiedliwia KLAMSTWA oraz patologi jaka jest nie wypłacanie na czas wynagrodzenia.

@Noname

Domyślam się że osoba zajmuje kierownicze stanowisko? .Wnosze to po tym że w wypowiedzi jest kłamstwo .Wynagrodzenie za zlecenie płatne jest do 28 każdego miesiąca a nie jak osoba wskazała do ostatniego dnia . Ponadto umowa ustna też jest umową .Jeśli osoba reprezentująca firmę obiecuję że będzie płacone do 20 każdego miesiąca to tak powinno być i kropka .

@Fan Top One

Brawo ????, w samo sedno .

@Noname

Rozkaz?, czy ty siebie słyszysz? Żal i szkoda słów

Pracownik roku
@PKP Gdynia

Bo cały czas na tym dworcu są jakieś wałki. Skoro się umawiamy na terminy wypłaty a później słyszę że to wina banku.to znaczy że ktoś (usunięte przez administratora) ludzi. Jeżeli twierdzi że przelew poszedł w piątek a w środę nie doszedł? To jak to nazwać?

Pracownik roku
@Marysia

Marysia a może Monika? Tak czy inaczej ktoś z kadr. Jak Monika to pozdrów Tomka;)

Gabriela

Ano ale ja już mają zamiar wystąpić to jednak warto wiedzieć na co mniej więcej się nastawiać z czekaniem... Ale to znaczy, że bywa różnie?

Ktoś

28 jest tylko część, a później walka o resztę należnych jak psu buda pieniędzy

doxxxxx
@xxxxx

@xxxxx dzieki za rady ;D jak brak ci argumentów to walisz slepakami, byle cos powiedziec. z takim pajacem nie ma co gadac, wiec jesli masz mi cos jeszcze do napisania, moj srodkowy palec odpowie na wszyskie twoje sapnięcia

@PKP Gdynia

Takie opóżnienie na umowę o pracę.To po 1-powiadomić na piśmie PIP,następnie PKP-Warszawa i pozew zbiorowy do Sądu Pracy.

@Noname

Jesteś w totalnym błędzie.Jeżeli osoba wymieniona przez ciebie z imienia i nazwiska,popełnia w stosunku do ciebie czyn zabroniony tj.przestępstwo lub wykroczenie,masz na to dowody,to nie łamiesz Ustawy o danych osobowych.Ponadto nie używasz słów wulgarnych ani też obrażliwych i zniesławiająch to twoja wypowiedż jest w pełni zasadna.Ponadto w tej konkretnej sprawie,mogę się spotkać w Sądzie Powszechnym Polskim.

@Noname

Nie jest powiedziane z góry,że do końca miesiąca.Na umowie zlecenie jest wskazane z datą kiedy zleceniobiorca powinien otrzymać pieniądze za swoje zlecenie.

@Fan Top One

Ja ci odpowiem.Jest to rażące naruszenie przepisów z KP.Powinny być nadgodziny 50% i 100%.Wszystko jest zawarte w KP.

luzik
@Noname

Szanowna Pani każdy sąd pracy podważy 2 umowy po pierwsze nie zmienia się stanowisko pracy, umundurowanie , dokumentacja plus grafik . Wiec te wypociny ubeckie możecie wsadzić w (usunięte przez administratora) Kolejna sprawa ilu macie pracowników z 2 grupą inwalidzką? choćby w obiektach UDT w Polsce? to jakim sposobem pracują po 24 skoro warunek grupy im zezwala na 7? Powiem więcej w tej kwestii zapewne będzie poruszony temat - z głowy wam wylecą ci pracownicy z grupami .

Gall anonim
@PKP Gdynia

To to fakt ale nie dość że po terminie to nawet wgl nie wypłaca albo (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy każdemu brakuje 600 lub nawet 1000zl, a jest osobą której nawet 2000 brakowało. Jak jest czas wypłat to koordynator wgl nie pojawia się na obiekcie jakby "zaginął" trzeba wszystko liczyć i od razu dobierać się do gardła koordynatora bo w innym przypadku wgl się kasy nie zobaczy jak się cicho siedzi. Ogólnie firma kant

Bartosz
@Gall anonim

To tak każdego miesiąca macie te problemy z wynagrodzeniami? Dziwne to bardzo. Co jest tego powodem z tego, co wiesz? Ciekawi mnie, czy tego koordynatora tak dokładniej pytaliście o to. Ja bym chyba nie wytrzymał i chciał czarno na białym wiedzieć w czym jest problem. No nie wiem robiliście tak?

Gall anonim
@Bartosz

Najlepiej jest się samemu przekonać na Sb i wyciągnąć z tego rzetelne wnioski ja tylko powiedziałem to co zauważyłem jednemu się może podobać a innemu znów nie trudno powiedzieć aby każdemu pasowało i nikt niemiał jakiejkolwiek pretensji,. Niechcac szerzyć paniki albo niepewności co do firmy zostawiam to do oceny i spostrzeżeń innych ludków może ktoś więcej zauważył bądź był świadkiem ów sytuacji i będzie umiał bardziej dokładniej odpowiedzieć na Twoje pytanie. Pozdro

Hans

Zygmunt

Niestety znow brak wypłaty,powinna być w piątek. Kogoś to interesuje ?Żeby tak co miesiąc o swoje się upominać to żenada jest. Z czego mam żyć ?

Benek
@Zygmunt

W jakim mieście pracujesz ? Bo Lublin też nie dostał

Jan

Ani razu wypłata się nie zgadzała, zawsze było tłumaczone na korzyść firmy ("parę" zł mniej dla tej firmy to norma). Brak wypłacania pieniędzy za godziny nocne. Człowiek się przyjmuje i chce godziwie zarobić, a taka prawda, że o pieniądze trzeba się upominać co miesiąc. Nie polecam oddział Krk. Pora poszukać pracy u konkurencji.

Zoja
@Jan

Ale co to właściwie oznacza "parę" złotych? Bo z czasem to się to wszystko zbiera, sumuje... Na ile zmian się tutaj pracuje, skoro jest mowa o godzinach nocnych? Wynagrodzenie jest chociaż terminowe?

Rrrr
@Zoja

Przecież to praca w ochronie to wiadomo że jest albo 12 albo 24 godz służba i nocki mogą się zdarzyć

Bartek

Firma krzaczor przynajmniej oddzial gdynia i gdansk brak wyplat na czas,zanizone wynagrodzenia. Wezwanie do zaplaty wyslanie, spotkamy sie w sadzie

Jozek

Ekobidziok

Niedługo będziecie sami pracować jak tak dalej będzie. Jak można tak upadlać pracowników i nie wypłacać im wynagrodzenia na czas? Co miesiąc praktycznie to samo. Na święta ludzie nie mieli pieniędzy. W tym miesiącu to samo. EKOTRAGEDIA

I znów to samo ,11-ty a wypłaty brak. Czy ktoś za to odpowiada ?

Mańka
@Adam

Często zdarzają się takie opóźnienia, skoro piszesz, że znów brak wypłaty? Zazwyczaj jak długo one trwają? Kilka dni? Czy to się jakoś bardziej w czasie przesuwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 7 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042