Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Xxx

Firma kombinuje szuka oszczędności kosztem pracownika dają do podpisania deklaracje rezygnacji z PPK macie podpisać i już.

Taki se

Nie rozumiem pewnych rzeczy i ludzi tu którzy wypowiadają się natemat firmy, jakoś unas płacą umowy dają tylko problemy ktoś stwarza.

michu
@Taki se

u nas? czyli gdzie? jaki rejon?

@michu

Warmińsko-mazurskie

Pracownik :)
@Taki se

Moim zdaniem najgorsza firma z możliwych dzwonisz do kadr nikt nie odbiera,oszukują w wynagrodzeniach, na urlopie ściągają do pracy,jak nie przyjdziesz ucinają godziny,żenada.Wyplaty mnie są na czas. Pracując tam tracisz czas . Pozdrawiam

ppracownikk

Ta firma to totalna porażka. Przyjmują ludzi z łapanki - (usunięte przez administratora), bez kwalifikacji na obiekty z wymaganym KPOF, ludzie po kursie zrobionym na lewo bez żadnych umiejętności, człowiek z orzeczeniem leczący się od lat "na głowę" posiadający grupę i na lekach, któremu obiecują zrobienie kursu kpof co jest kłamstwem i nie możliwe ze względu na przepisy i jeszcze lepsze ewenementy. Obiecują wiele - stawki , umundurowanie, itp - po chwili okazuje się, że problem z wypłatą, o którą musisz dzwonić codziennie do Gdyni i Warszawy i może za miesiąc lub 3 ci wypłacą, ale nie całość, bo ktoś niestety się pomylił - nie upominając się nie licz na tą kasę. Umundurowania nie dostaniesz, chyba że wyciągniesz od nich z magazynu będąc osobiście wykłócając się o to, co ci należne - później możesz codziennie prosić, dzwonić i przypominać ale oni nie mają czasu na takie głupoty, a jak chcesz to kup sobie np. buty a oddadzą ci 100zl obojętnie w jakiej kwocie kupisz i jak będziesz się upominać każdego dnia - nie ważne że za 100zł nie kupisz obuwia spełniającego warunki a do tego żeby ci nogi nie zgniły - dasz więcej twoja sprawa. Już nie wspominając o zimowych rzeczach, o które upominając się nawet co kilka dni nie dostaniesz, bo nie ma rozmiarówki albo wszystkie sorty idą na nowe obiekty, itp - a po pół roku już bez sensu bo idzie wiosna i już ci nie potrzebne więc mają spokój. Typ bez kpof na dworcu w Gdyni ( wymagany wpis kpof) w dresowych spodniach i kurtce ala skóra i gębą obitą/podrapaną, już nie mówiąc o jego podejściu do podróżnych czy nieistniejącej kulturze. Drugi grubas wiecznie na kacu z kominem na japie cały rok. Reszta też niewiele lepsza. Mało kiedy zdarza się tam normalny pracownik. Wiecznie oszczędności - aby służby były obstawione. Przez pół roku nie mogą cię ubezpieczyć ( PZU - ubezpieczenie na życie i zdrowie) gdzie jest specjalnie wyznaczona osoba odpowiedzialna za to - ale chyba przekracza to jej kompetencje. Można pisać naprawdę wiele o tej firmie, ale ogólnie - totalny chaos, nieład i wyjebanizm na pracowników.

OCHRONIARZ
@ppracownikk

Po prostu masz pecha. Pracuje na Sądzie w Olsztynie, nie narzekam chyba ze na kierownika zmiany który jest wymagający, ale jednocześnie dba o wszystko, pieniądze na czas, umundurowanie na bieżąco, umowy o prace tez we właściwym czasie .Pozdrawiam i zapraszam do nas.

Regina

Nie wiem co się dzieje w Ekotrade w Gdyni ale skończyła się moja umowa zlecenie pod koniec 2022 roku pracuję nadal i do dziś nie otrzymałam nowej umowy. Przepracowałam Święta i Sylwestra już bez umowy bo mnie uprosili. Umowy nie zdążą zarejestrować w ZUS i wychodzi na to że pracuję do dziś bez umowy .W jakim okresie i w jaki sposób rozliczą moje godziny pracy ? Czy u was jest podobnie ?

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jarosław Adam

Okres pracy: pierwsza połowa 2022. Wypłata na czas i zgodnie z umową: minimalna ok. 2500 zł, w zależności od miesiąca różna, ale różnice były niewielkie. Ubrania porządne, ale koszule z krótkim rękawem, ale za to jako jedyne z wyposażenia, nie chcieli ich z powrotem i mam 3 koszule białe z krótkimi rekawami z kieszonkami na piersiach, eleganckie w spadku :) Pracowałem przez pierwszy miesiąc na zleceniu, a potem na umowie o pracę (niep. w stopniu umiarkow.). Płatność za zlecenie była pod koniec miesiąca. Potem też byłem równolegle na umowie o pracę i na zleceniu, bo kombinowali z kosztami i dlatego główna wypłata była z u. o pracę, a pomniejsza z zlecenia - jedna albo dwie transze z zlecenia. Pracowałem w Warszawie w centrum.

Misiek

Cześć. Jak wygląda na dzień dzisiejszy praca w ochronie Ekotrade? Jaką dają umowę? Czy wypłaty się zgadzają i są na czas? Z góry dziękuję za odpowiedź.

mila
@Misiek

Jak w każdej agencji ochrony są umowy o pracę i uowy zlecenia.Zawsze można się dogadać jaka forma zatrudnienia Ci bardziej pasuje. wynagrodzenia z etatu zawsze są do 10 każdego miesiąca.Zlecenie zgodnie z umową płatne do 28 , ale płacą z reguły wczesniej. nie wiem z jakiego regionu Polski jesteś , czasem współpraca zależy od koordynatora , a tu może być różnie , jak to z ludzmi.

Misiek
@mila

Z Poznania. Czyli wypłaty są na czas i się zgadzają, bo większość opinii widzę że hest negatywna jeśli chodzi o wynagrodzenia.

Maria
@Misiek

Wypłata w miarę na czas, a ze stawkami to różnie bywa. Co innego obiecują, co innego dostajesz. Jeśli chcą złapać pracownika, to nawet gruszki na wierzbie są możliwe. Do pierwszej wypłaty. A jak odchodzisz, to jeszcze mniej. Nigdy nic się nie zgadza. A na umowach zlecenie nie ma podanej kwoty , na jaką się umawiasz. Tu oni mają pole do popisu. W każdej chwili mogą zmienić stawkę. Nie polecam. Nie grają fer

@Maria

dokladnie nie podaja stawki na zleceniu obiecuja a raz jest taka wyplata raz taka

Jajo
@Misiek

Część. Na dzień dzisiejszy nie jest źle, pensję wypłacają, jest spoko

Pytanko

Witam. Czy ktoś może przybliżyć jak wygląda praca przedstawiciela handlowego ds GPS? Jakie warunki płacowe, czy jest samochód służbowy i też do użytku własnego? Czy jest baza klientów czy tylko samemu się ich zdobywa ? Czy cele do wyrobienia? Dziękuję.

NIE POLECAM. Warszawa. Koordynator cham, ludzi się tam nie szanuje, nie docenia. Dwa lata po odejsciu dostaję wiadomość z urzedu skarbowego że mam jeszzce dopisać ekotrade do rozliczenia, musiałem tłumaczyć że już tam dawno nie pracuje, jak się okazało dalej sobie moje dane używali. Urząd ich najechał i sprawa załatwiona. Koordynator wyzywał, dawał "kary" nachodził podczas przerw obiadowych zeby (usunięte przez administratora) człowieka za nic. Szkoda nerwów na tę firmę.

Bibo

Ja pracuje w Ekotrade od 1,5 i wszedłem tu z ciekawości. Podobno kiedyś tak było jak piszecie ale to było kilka lat temu, teraz jest OK. Stawki mam różne, w zależności od obiektu bo wiadomo każdy klient płaci różnie i różne ma wymagania. Wypłatę zawsze dostaję na czas, atmosfera w pracy jest dobra i mogę liczyć na wsparcie swojego kierownika. Mało tego, teraz to do nas przychodzą z innych firm ochrony bo tam się pogorszyło wiem bo widzę nowych ludzi i z nimi rozmawiam. Jak ktoś nie wymyśla i chce pracować w ochronie to polecam naszą firmę. W innych firmach czekają po dwa trzy miesiące na wynagrodzenie albo płacą im w ratach.

@Bibo

TY lizak a napisz mi dlaczego AKTUALNIE jak dyrektor dzwoni w sprawie zatrudnienia to oferuje przez komórkę - rozmowę dla osoby niepełnosprawnej nieuczciwe i niezgodne z prawem warunki zatrudnienia a pisząc SMS-em wszystkiemu zaprzecza co powiedział przez komórkę. NIC NIE JEST ZMIENIONE WSZYSTKO CO BYŁO TO JEST AKTUALNE a na dowód tego jest to że ten dyrektorek stchórzył i nie zatrudnił mnie- bo mu napisałem sms-em że oferuje niezgodnie z prawem warunki zatrudnienia podziękował mi i napisał że moje oskarżenia nie mają żadnych podstaw. Szkoda że nie mogę wyciągnąć naszych bilingów rozmów i TU pokazać......

Biuro
@SLY

Bardzo proszę o opisanie sprawy i przesłanie na e-mail : marketing@ekotrade.com.pl, lub jeżeli czujesz się (usunięte przez administratora) zapraszamy na ul. Melomanów 4, Warszawa.

@Biuro

Odpisałem na maila zgodnie z prośbą i NIC pracy jak nie mam tak nie mam zostałem (usunięte przez administratora) sponiewierany i nadal żadnej reakcji, natrętny nie jestem ale każdy szuka POWAŻNEJ I UCZCIWEJ PRACY dla mnie nie ma przyjemności opowiadanie TU o swoich problemach związanych z pracą. Jednak jak pracodawca nie ma NIC do zaproponowania to po co te telefony a w ostateczności te wpisy niby że chce się pomóc czy to następna ściema.....pozdrawiam.....

Jednakowoż
@Biuro

chętnie

Norbii
@Bibo

Pracowałem też kiedyś w Ekotrade i to co powyżej pan pisze to prawda. Wypłaty zawsze były na czas , kierownicy byli w porządku ze wszystkim mogłem się dogadać bez problemu

zxxx
@Bibo

Zgadzam się. Obecnie firm dużo się poprawiła. Naprawdę polecam.

...

EKOTRADE I FIRMY CÓRKI PRZEGRAŁY Z ZUSEM. BRAWO ZUS.

Janusz
@...

To trzeba albo składac dokumenty do zus albo isc do sądu

Sratatata
@...

Sratatata przegrali i nie na wydruku sądu?Zaraz będziesz do sądu przez ekobide podany aby oddać to co przegrane

Tutifiuti
@Sratatata

Oj nie zesraj sie. Jak oni nie płacili składek to niech oni sie martwią. Zus im ws, ystko wyciagnie, nie lozeola sobie teraz na takie straty, tym bardziej z ubecką firmą. Mnie moga poocałowac tam gdzie słonce nie dochodzi.

Proszę bliższych informacji na temat przegranej sprawy Ekotrade z Zusem

@...

Proszę dokładnie co Firma Ekotrade przegrała z Zusem i w jakim Sądzie.

biglag
@...

a coś bliżej w tym temacie ? prezes@tatwedo.pl

Jeszcze pracownik Gdynia

Z tak okropną firmą jeśli chodzi o wypłacanie wynagrodzeń jeszcze się nie spotkałem. Co miesiąc trzeba się prosić o pieniądze z zlecenia . Wymówki wymyślają na poczekaniu. Tam wszystkie osoby odpowiedzialne za wynagrodzenia chorują na potęgę , albo systemy im się zawieszają ????. Kowalski nie ujął na liście , Iksiński nie wprowadził do systemu , Męciński coś zamęcił , przelew poszedł wczoraj ???? a po czterech dniach jeszcze go nie masz ????, gdzie on ku......a idzie ? , jaką drogę obrał ???? ? , na piechotę by doszedł ????. Firma masakra !!! No ale każdy może się przekonać osobiście. Zapraszam ????

Dworzec PKP

Firma nie wypłaca należnych pieniędzy na zleceniu. Zbywają wymówkami gdy pracownik chce się dowiedzieć co z wypłatą. Totalny chaos w firmie, nikt za nic nie odpowiada. Nie polecam firmy.

Jeszcze pracownik
@Dworzec PKP

Prawda ????

Taki se

Ludziska mam pytanie a jak jest z zezwrotem za badania lekarskie zwracaja cos czy nic.Dzieki

ale
@Taki se

lekarz medycyny pracy -zwracają za badania

@ale

Ale calosc czy jakomś część

@Taki se

Mam na mysli badania psychologiczne

@Taki se

A to jest jakaś szczególna różnica? Raczej zwrócą

@Gabriela

Raczej jest bo nie całość jak słyszałem.

nena
@Taki se

badania psychologiczne robi się do KPOF. Zgodnie z rozporządzeniem pracodawca nie ma obowiązku zwracać za te badania- jest to dobra wola pracodawcy. lekarz medycyny pracy a badania do KPOF TO DWIE ODRĘBNE SPRAWY

@Taki se

To te badania są obowiązkowe?

@nena

Do Neny.Pracodawca ma obowiązek prawny zwrócić za badania lekarskie na licencję pracownika ochrony kwalifikowanego jest to obowiązek prawny.Podstawa Prawna Dz.U.2021.1995 t.j.Akt obowiązujący art.33a.pkt.2. Przedawnienie takiego rozszczenia jest dopiero po trzech latach.Podstawa Prawna art.117.118 Kodeks Cywilny. Jest to wymóg obligatoryjny.

@nena

Bzdury piszesz.Pracodawca jest zobowiązany za badania na licencję tzn.wpis,pokryć całą kwotę.PODSTAWA PRAWNA. art.33a pkt.2.Ustawa o ochronie osób .Stan prawny obowiązujący od dn.19.12.2021r. Dz.U.2021.O 1995 tj.Ustawa z dn. 22 sierpnia 1997r. Przekaż to wszystkim,zapoznaj się z Ustawą i niewypisuj głupot.Jeśli coś więcej chcesz lub poradę prawną napisz.Jest to wymóg obligatoryjny i nie podlega żadnej dyskusji.

Ekotrade to wielka ściema

Pracowałem w Gdyni. Po pierwsze - centrum monitoringu, no jest coś takiego ... tylko nikt tam nie siedzi i nie patrzy się w monitory. np. firmy budowlane podpisują umowę na monitoring i nikt sie potem nie gapi w te monitory bo nie ma człowieka i szumni nazwane centrum monitoringu jest po prostu zamknięte. Zdarzały się przypadki że z budów zginęły same kamery !!!. bo je po prostu ukradli. a potem zdziwienie klienta jak do tego doszło. To co ... zginął obraz a wy się nie zainteresowaliście tym w ogóle. Ludzie nie podpisujcie takich umów z tą firmą. Brygada tygrysa czyli grupa interwencyjna , jest jedna i nie da rady obskoczyć trójmiasta, a jak dojadą to za 2, 3 godziny ..bo przeciez w nocy trzeba się wyspać , wiec ta ekipa to kolejna ściema. Jak u klienta wzbudzi się alarm to mają wylane w ogóle, Koordynator . Wojciech S. były komandos specjalista jest w ogóle w innym świecie. Dalej myśli że jest w tym swoim wojsku i przenosi zwyczaje z wojska do cywilnej firmy.. Tak Panie Wojtku postępowanie poniżające innych z Pana strony jest nie do przyjęcia, radzę się najlepiej się zwolnić i wrócić na swoją emeryturkę albo z powrotem do woja a nie mieszać i poniżać ludzi. Kobitki w sekretariacie na czele ze słynną panią Dominiką [ jedna z bardziej bezczelnych bab z jaką miałem do czynienia] szkoda czasu na jakąkolwiek rozmowę - merytorycznie nie ogarniają najprostszych spraw. Kombinują na czym się da. Odszedłem ze względu na to że mnie (usunięte przez administratora)na godzinach] W jednostkach wojskowych jest najweselej bo kombinują z dziennikami służby , otóż niektórzy schodzą ze służby 24h i zaczynają kolejną bez przerwy - dotyczy to też pracowników z bronią a przecież nie wolno tego robić . Tym się powinna zająć żandarmeria wojskowa , ale no cóż okazuje się że żandarmi też współpracują po cichu z Ekotrade, tzn są na cichej liście płac i nic z tym nie robią. J. Dyrektor Rafał skroi każdego na czym się tylko da , no przecież buduje dom a wszystko podrożało wiec trzeba z czegoś ten dom wybudować, wiec nie przepuści żadnej okazji do skrojenia kogokolwiek. jedyna możliwość to opuścić to bagienko. Wnioski wyciągnijcie sami czy tam opłaca się pracować. Nie ma ryzyka że was (usunięte przez administratora), oni po prostu to zrobią na 100%. Brak koordynacji w każdym temacie est coś nie tak. Te osoby opisane wyżej mają wąski horyzont myślowy rodem z końca lat 90 ubiegłego wieku i tak im pozostało do dzisiaj. Jest jeszcze pan opisany wcześniej , nazwijmy go panem B. Faktycznie opowiada ... do klienta tak tak zrobimy, dostarczymy będzie pięknie no ale nie będzie bo zawali każdy temat np nie dostarczy ubrań , broni , krótkofalówek i potem klient będzie się musiał prosić . Generalnie jest taka zasada że kroimy klienta przedstawiamy mu czary mary a później jakoś to będzie, jakoś się może uda, może nie zauważy ale fakturę niech zapłaci. Ludzie nie dajcie się nabrać i nawet niech nikomu nie przejdzie myśl żeby tam pracować.

No Name
@Ekotrade to wielka ściema

W myśl art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jedn. DzU. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio. Radzę usunąć komentarz zanim będzie za późno, można narazić się na pozew ....

@No Name

Do Name.Proponuję zrobić jedno zdjęcie fotograficzne jako dowód w sprawie i natychmiast powiadomić Zandarmerię i Komendę Wojewódzką Policji,Wydział Administracji lub Komendanta Wojewódzkiego.

@Ekotrade to wielka ściema

Jeżeli nie wiesz daj Mi namiary Ja za ciebie powiadomię jako n)n osoba.Muszę mieć meila.Pozdrawiam.

@Ekotrade to wielka ściema

Co Cię obchodzi czy ktoś sie buduje , czy nie. Pracuj a jak nie chcesz odejdz nikt nie trzyma Cie na siłę. A od Pana B. też wszystko się wymaga , zapraszam na jego stanowisko, pierdoło.

Awgdw

Zgadzam się z ta opinią w 100%

@No Name

Możesz mnie cmoknąć w pompkę :)

@pracownik

Słuchaj panie.Nikt nie jest pierdołą.A odejść z pracy możesz TY.Ponadto z (usunięte przez administratora)i cwaniakami trzeba walczyć skutecznie i karać ich prawnie.

Szukałem opiniach czy Eko Trade jest uczciwe , bylem zainteresowany pracą ale ze sa to opinie mieszane musial bym sam sie przekonac. A tu napisze od siebie- to co pisze po niżej nie dotyczy Eko Trade gdyz w Eko nie pracowalem. Jakis czas temu mialem doczynienia z nieuczciwym pracodawca- dlaczego mam sie godzic na unikanie zusow itd. Z umowy o prace ani jedeo dnia urlopu nie bylo i te platnosci magiczne... Zostal zawiadomiony urzad skarbowy - wybitnie skuteczny + pip i zus A na koniec k.k 218 Pip - nie udostepnia danych pracodawcy US takze Zus udostepni wiec pominac bo jak wyjda nie prawidłowości to pip zus powiadomi sam. PRACOWNIK NIE ODPOWIADA KARNO SKARBOWO ZA NIE UCZCIWEGO PRACODAWCE - TYLKO I WYLACZNIE BULI PRACODAWCA JAK LECI W KULE. Uwazam ze to dobra zmiana i moze era firm KRZAK stanie sie juz przeszloscia

Czy zdarzają się nadgodziny w Ekotrade Sp. z o.o.?

nena

we wszystkich firmach tego typu nadgodziny to norma...

@nena

No jeżeli są płatne to raczej nic szczególnego? Są ludzie którzy lubią sobie jednak dorobić przecież

Jerchyna

W poniedziałek C B A We wtorek C B Ś A w środę pro ku ra tu ra Zobaczymy czy się wywinięcie

Pracownik Ochrony

Witam jak patrze na opinie w różnych firmach co narzekają to się zygac chce mogę nie polecać pracy w Feniksie Alkonie i Solidzie w ochronie już siedzę parę ładnych lat i też robiłem w roznych firmach po 2 3 czy 4 lata i tych firm nie polecam akurat pozdrawiam

@Pracownik Ochrony

A w tej tutaj? Bo nie wiem czy to się między wierszami ukryło czy o co chodzi

https://www.youtube.com/watch?v=NN-1mjdOwv4 Pięknie nagrana niekompetencja waszych pracowników przez Pana z Audytu Obywatelskiego na (usunięte przez administratora)

@Monika

Obejrzałem właśnie ten piękny filmik w całości no i cóż tak się właśnie obnaża niekompetentność pracowników ochrony.Przyjdzie ktoś bardziej inteligentny, wygadany z paragrafami a pracownicy nie umieją się nie tylko zachować ale również odpowiednio odpowiedzieć. TU się uwidacznia brak systemu szkoleń w różnych odpowiednich sytuacjach aby taki pracownik mógł też odpowiednio zadziałać i też interweniować. Tak to jest jak do pracy przyjmuje się uległych "bezproblemowych" kandydatów a na stanowisku pracy przychodzi zadziałać no co jak co powstaje problem - jednak patrząc trzeźwiej na sprawę co oczekiwać od zwykłego pracownika jak kierownicy czy dyrektorzy firm ochroniarskich też się kompromitują. Firmy ochroniarski to kolosy na glinianych nogach - mądrych i inteligentnych ludzi po prostu się boją i nie chcą przyjąć do pracy, boją się o własne stołki bo sami z inteligencją nie mają NIC wspólnego, tyle w temacie.....

Jednakowoż
@SLY

Zatrzymała mnie "niekompetentność" boję się czytać dalej ;)

Basket

Zgadzam się w pełni.

ODDZIAŁ GDYNIA

BRAK WYPŁAT ZE ZLECEŃ ZA AKTUALNY MIESIĄC. KOMBINUJĄ, OBIECUJĄ A RZECZYWISTOŚCI JEST INACZEJ. BĘDZIE PRZYGOTOWANY POZEW ZBIOROWY WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH LUDZI. DOWODY PEŁNIENIA SŁUŻB SĄ NIEZBITE (MONITORING, KSIĄŻKI SŁUŻBY ITP). OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ LUDZIE SZEROKIM ŁUKIEM, CHYBA ŻE CHCECIE PRACOWAĆ ZA DARMO !

@ODDZIAŁ GDYNIA

Kombinują na wyplatach

Ktoś

Potwierdzam. Przez ostatnie kilka miesięcy ANI RAZU zlecenie nie przyszło na czas, a na dodatek umowa o pracę też się spóźniła... Trzeba również walczyć o całość, bo wysyłają na raty i są ciągle zdziwieni że nie wszystkim brakuje od kilku stów do nawet kilkunastu i więcej. PA RA NO JA !

to prawda
@Ktoś

O wszystko się prosisz a jak nie dopilnujesz robią cie w wała, Tylko czekają az sie noga powinie coś przeoczysz a potem wala scieme ze to twoja wina ze nie dopilnowales. nie idzie sie dogadac przez telefon jesli juz jakas odbierze twierdza ze wszystko ok albo nie wiedza o nim , nic nie moga itd. wieczny bajzel i przezucanie do kogos innego. wymagaja od innych a od siebie , byle dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.