Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

zielonyberet

Tragedia, dramat, ekotragedia. Nieuczciwość, niesłowność, nieterminowość. Nie tylko brakuje wypłat, a jak są, to są źle policzone (zawsze - przypadkiem - na niekorzyść pracownika), ale jeszcze próbują stawki uzgodnione obniżać. Ktoś to towarzystwo kiedyś skontroluje Moje sugestie dla Ekotrade Sp. z o.o.: Znikajcie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zlikwidować firmę. A w każdym razie przepędzić dyrektorków - oszuścików.

Notorycznie kasy brak dziś 12.01

Koko

Gdzie są pieniadze za etaty (usunięte przez administratora) i komuchy co???-dziś 10 kasy nie ma,a w umowach wyraznie napisane jest do 10!!!!

Januszek

Czy CBA przyjdzie do Eko, jest tyle spraw....

Twój znajomy
@Januszek

Ja. Coś wiem i wam powiem że niedługo Panu (usunięte przez administratora) będzie się robiło bardzo gorąco bo mają tyle za uszami że.....

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
LEWAK

Pracodawca może dochodzić od pracownika zwrotu poniesionych kosztów z tytułu opłacenia za niego składek na ubezpieczenia społeczne w części, w jakiej powinny być one sfinansowane przez ubezpieczonego, tj. pracownika. Najczęściej stosowana jest konstrukcja bezpodstawnego wzbogacenia (nienależnego świadczenia).

Witam, czy ktos posiada wiedzę jak zostaną w tym roku wysłane PITy? Mieszkam pod innym adresem i zastanawiam się czy będą wysyłać pocztą czy też wyslą łaskawie do Urzędu? Po drugie co ze stawkami od stycznia? Na umowie stawki nie okreslono... u nas nikt tej umowy nie podpisał a koordynator nas nie odwiedza i mówi że on nic nie wie jakie mamy stawki...

Jan
@Warszawa

Wyślą ci na adres zamieszkania

Wróg ekotrade

To są zwykłe(usunięte przez administratora)najpierw obiecują pracę a potem dostajesz telefon że nie mają dla Ciebie pracy ,są niesłowni zwykłe (usunięte przez administratora) które mieszają ,....

Weekend

Dziady i jeszcze raz dziady,do pipu i tv z nimi!!!

@Weekend

Masz rację kolego temat na Jaworowicz

Kasy brak

Weekend

As daja o prace tam gdzie administracja obiektow wymaga,tak to zleconko platne na koniec miesiaca oczywiscie nastepnego...czyli dwa miechy tyrasz za free hehe

@Weekend

wypłate za grudzień dostaliście?

Borek
@Weekend

COraz wiecej jest umów o prace. Od tego zaden pracodawca nie ucieknie na szczescie. Ja dostałem w poprzednim roku nawet sie nie prosząc. ale nadal to najniższa krajowa. Ale wieksza stablizacja.

Borek
@buba

Ja dostałem. Wszystko sie zgadzało.

24 i wypłaty nadal niema

24 i nadal kasy brak

Kiedy dostałes ??

Seba

kiedy dostałeś?

Buba
@Seba

Puścili ten najmniejszy przelew na bieżące opłaty a drugiej czesci niema (usunięte przez administratora) kołkiem sobie trzeba zabić ma ktoś informacje jaka stawka będzie w styczniu

Buba

Wszystko z dwuch umów?

@Borek

Z Ekotrade i z trusta dostałeś??

Józef

Eko też w tym czasie ochraniało Polską Grupę Zbrojeniowa, ciekawe czy po nich też przyjdą w kominiarkach

Waldi wawa

25 a wyplaty dalej brak ale cyrk!!!

Poznaneko
@Waldi wawa

Porażka..

@Waldi wawa

orientuujecie sie kiedy dalsza cześć wypłaty i jaka stawka za styczeń?

As

Wyplaty niet powinna byc do21 moze nalezy zrobic tak niema wyplaty to do pracy nie ma za co dojechac brak kasy na benzyne czy bilety ciekawe co by zrobili gdyby tak zrobic na wszystkich placowkach gdzie nie placa a moze nalezy dac znac (usunięte przez administratora)firm ktore ochraniamy ze firma nie placi za ochrone pracownikom w terminie

@As

Dzwonilem do 31 majo czas

Krid

Ciekawe jestem kiedy CBA zapuka do Ekotrade

Nikogo to nie interesuje że kasy nie ma ważne że oni majo

Wawa

Buba jaki obiekt dostał,bo u nas nie ma nic

nikt nie dostał 24i dalej kasy nie ma

Seba
@buba

Dziś jest 25 i kasy dalej nie ma kpina

Poznaneko

Czy dostał ktoś już wypłatę za grudzień? To jakaś kpina.. W poniedziałek 28 a wypłaty jak nie było tak nadal nie ma.

buba

szanowna dyrekcjo tu szara strefa pracownicy 25 i kasy brak a zapieprzają na was

Weekend

Co z tego ze etat skladki w zusie zaleglosci po dwa miesiace,zlecenie spoznione co miesiac,co tam sie dzieje w ekobidzie.....???

Wawa

23 a wyplaty nie ma

24 wypłaty dalej niema

24 nadal niema kasy

@Wawa

25 i dalej kasy brak no tak 500 + siedzi cicho w umowach kasa do 20 każdego miesiąca stawkę minimalna podniesiona ustawowo tylko powinno sie pilnować terminów wypłat i powinien być dozór nad firmami który pilnuje terminowości wypłat .A cóź Kraj Absurdu

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.