Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

daro

napewno nie polecam tej firmy

piCKniCK
@daro

Firma jest całkowicie niewiarygodna wobec swoich pracowników. Nie wiem jak w innych miastach, znam jej wrocławski oddział, z którym się niedawno rozstałem. Zmienia stawki wynagrodzenia, obniżając je z kwot wcześniej umówionych według widzimisie lokalnych kacyków, bo menedżerami tego towarzystwa nie można nazwać. Wypłaty się niemal nigdy nie zgadzają. Za to buzie zawsze pełne pretensji wobec pracowników. I wszystkie niepowodzenia zwalają zawsze ale to zawsze wyłącznie na zleceniodawców. Że nie płacą albo płacą ale mało, że mają wymagania, że nakładają opłaty karne. Prawda jest taka, że najpierw robi się wszystko, by wygrać przetarg na ochronę, a więc daje się ceny poniżej kosztów nie mówiąc o zysku i nie czyta się umów, bo po co tyle czytać. Potem taki geniusz zarządzania wygrywa przetarg, zostaje w nagrodę bardzo ważnym kierownikiem własnego fotelika i zaczyna mądrowanie. A jak zaczyna brakować kasy, to obniża ludziom pensje. Jakość leci na pysk w błoto, zleceniodawca zaczyna naliczać opłaty karne. Równia pochyła. Ten oddział nigdy nie był oddziałem zarządzanym przez orłów sokołów. Ale za poprzedniego Dyrektora OK było OK. Teraz to jest czas jakiś spinaczy. Ciekawe, kto pierwszy zareaguje: Warszawa (centrala), czy służby powołane do ochrony praw pracowniczych.

Nocne imprezy
@piCKniCK

Olgierd nie wytrzymał ciśnienia ale w Warszawie nocą dobrze się bawiliśmy.

Spostrzegawczy

Ciekawe ile gowork otrzymuje pieniędzy za kasowanie wpisów.To forum jest stronnicze i nie ma co tutaj więcej wchodzić bo nasze opinie są cenzurowane.Niby jest demokracja a takie portale są nieobiektywne dla kasy wszystko.Ekotrade to dno i basta, a szefostwo to jest tylko jedno znajduje się na mrówczej w Autotrade.Goworkowi mówię pas.

wściekły

Może ktoś wyjaśnić czemu w ubiegły piątek przelewy poszły tylko do pracowników jednego obiektu? Jeśli są robione przelewy to powinny być placone wszystkim. Jeśli pensje nie wpłyną dzisiaj na konta to jutro kilka obiektów zostanie bez ochrony!!!!

ja2

Dzisiaj jest 22.08 a wypłaty za miesiąc lipiec w dalszym ciągu nie ma!!

Mupet Show
@ja2

A prezes zachęca jeszcze do roznoszenia ulotek co za (usunięte przez administratora)

Zly
@ja2

Czy ktoś wie kiedy będzie wypłata?? Jest weekend. Ludzie mają też rachunki do zapłaty!!

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Jest 13 a wypłaty nie ma...

Kosmaty

Wypłaty nie ma. Jakaś Maskara to jest

ja też

Jest już 14 a juro święto , wypłaty nie ma

Straznik.
@ja

Przecież to norma w Ekotrade. Skąd to zdziwienie?

fred
@ja

Znając życie w Ekotrade to za dobry tydzień wypłata będzie. Biuro ma wyjechane na problemy pracowników

Jest 22 i wypłaty brak

Złote Runo

Podobno już nie ma głównej księgowej co wypłaty wstrzymywała.Chyba ,że powrót resortowej Barbary to powrót komuny.W firmie ESOM płaciła pensje regularnie. Pozdrowienia dla Autotrade nowy model merasia kosztuje wstrzymania wypłat.

były pracownik student

Ektrade to najgorsza firma ochroniarska !! Pracowałem tam z 3 miesiące i zrezygnowałem, za każdym razem oczywiście były problemy z TERMINOWĄ wypłatą pensji, a przełożony oraz biuro oczywiście nic nie robią, gdy to zgłaszałem. W dodatku zatrudniają starszych dziadków, którzy niewiele ogarniają i są pozbawieni empatii. Najlepszym tego przykładem jest ochrona Biblioteka Uniwersyteckiej. Niemili, źli, empatyczni i naburmuszeni dziadkowie po 60 roku życia dorabiający do emerytury lub renty. Nie znają angielskiego, więc jak tylko przychodzi któryś z cudzoziemców do Biblioteki i nie zostawi w szatni wierzchniego ubrania, próbuje wejść z piciem to nie mogą wytłumaczyć im o co chodzi (wychodzą z genialnego założenia, że skoro jesteśmy w Polsce to każdy powinien znać ten język). Dno, nie polecam tej firmy, trzeba uciekać. A jak ktoś z ochrony Biblioteki UW czyta ten wpis to nie pozdrawiam ich, ich gburowatość i cwaniactwo są znane wszystkim czytelnikom.

Papo

Papo

Firma Ekotrade nie nie zły syf.wyplaty nie na czas paranoja

Bby

straszna firma, nie polecam nikomu tutaj pracować, wypłaty nigdy chyba nie były na czas, praktycznie co miesiąc kłopot ze zgodnością wypłat, Pani z sekretariatu z Poznania nie potrafi się nawet przedstawić a co dopiero wypowiedzieć czy załatwić jakiś temat, dyrektora non stop nie ma.....uciekajcie jak tylko macie okazję :')

Adamo

Za czerwiec nie odprowadzili składek na ZUS , przecież to nie zgodne z prawem .

Pati
@Adamo

Doprowadzają raz na dwa miesiące.

Oszukana

Gdzie są pieniądze ja się pytam.? Odeszłam od tego syfu ale nawet o ostatnią wypłatę muszę walczyć. Walczysz człowieku o swoje zarobione pieniądze i nigdy nie wiadomo kiedy zostaną przelane. Przedwczoraj dzwoniłam powiedzieli że wysłali, wczoraj dzwoniłam powiedzieli że jednak wczoraj wysłali bo wcześniej pieniążków nie starczyło a jak dziś dzwonie to już żadna nie odbiera.

@Oszukana

Wypłata z opóźnieniem i jeszcze brakuje. Jak zwykle problemy. Jak co miesiąc.

lodziara

jak przejmują obiekt to obiecują "złote góry"i zgadzają się na wszystko. Jak wychodzi prawda przy pierwszym przelewie, to dopiero zaczyna się spychologia i szukanie winnych. Trzeba szukać nowego pracodawcy.

Kiedy kasa na zusie brak chyba trzeba do detekcji isc po pożyczkę

Grzegorz

NIEKTÓRZY PRACOWNICY OCHRONY Z PATROLU INTERWENCYJNEGO EKO TRADE. PRÓBUJĄ UDAWAĆ POLICJANTÓW. W MIEŚCIE POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ SIĘ W OKOLICY PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. W DODATKU BEZ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ NA PRZEJŚCIU. I POLUJĄ NA LUDZI. WMAWIAJĄC IM ŻE PRZESZLI PRZEZ ULICĘ W MIEJSCU ZABRONIONYM. W ZWIĄZKU Z TYM NAZYWA SIĘ PYTANIE. OD KIEDY PRACOWNICY OCHRONY MAJA TAKIE UPRAWNIENIA?

fred
@Grzegorz

Pewnie to byli policjanci którzy nie zaakceptowali tego że już są w cywilu. Zryta psycha pozostawia trwała skutki

Juras

Gorzej nie można trafić

uhahany

Dużo osób pisze, że CBA wkracza do Eko, że prokurator, że inspekcja pracy, że sąd... Ludzie! Prawda jest taka, że przeciwko Eko nie toczy się żadne postępowanie, bo nikt z Was nie ma ODWAGI, żeby cokolwiek zgłosić. Jest źle - to siedzicie dalej na obiekcie i liczycie, że w końcu zmieni się firma. Pogadać w necie to każdy kozak, a jak przychodzi co do czego to kulicie ogony i na tym się wasza ochroniarska odwaga kończy. Uprzedzam pytania - nie pracuję w biurze, nie jestem synem, ciotką i matką nikogo z Eko. Pracowałem kiedyś w tej firmie i po paru miesiącach zostawiłem swój ulubiony obiekt tylko dlatego, że firma rozwalała go od środka, dając pefronowców i inne wynalazki. :) Czasem trzeba powiedzieć dość. Pracuję w innej firmie, płacą na czas, mam umowę o pracę i umowę zlecenie i nie muszę co miesiąc dzwonić do kadr i pytać się o wypłatę. Wasz wybór co wolicie - pisać brednie w stylu "CBA W EKOTRADE!!!!!!" czy zmienić pracę na LEPSZĄ :)

Krzysxtof
@uhahany

Uhahany będziesz uhahany bo to co piszą jest prawdą.

elakopiejka
@uhahany

dobrze napisales!!! reka reke myje i pewnie grube koperty chodza pod stolami zeby tylko zalatwic kolejne obiekty!!! pracowalam w ekotrade i dziekuje bardzo za takie przezycia z wyplatami, co miesiac trzeba bylo wyjasniac pomylki!!! a ludzie nie wiem czemu siedza w tej firmie moze przyzwyczajenie? najlepsza firma dla emerytow i osob z grupa inwalidzka bo zdrowy nie ma tam szans!!

Wodnik

CBA w Wodociagach Warszawskich śledztwo jest wieliwadkowe. Łapówki. Kiedy będzie w Eko?

Mietek
@Wodnik

Czytałem o tym artykuł. Ciekawe czy będą sprawdzać wszystkie umowy te na ochronę też

Syk

CBA wkracza do Eko

Pablo
@Syk

Duza liczba pracowników pewnie by się ucieszyła ale skąd taka informacja

Syk
@Pablo

Już niedługo będzie głośno

Józef

Czy to chodzi o interesy na metrze jakie (usunięte przez administratora) robił że swoim kolegą? A może chodzi o Totalizator Sportowy gdzie też pralki pieniążki.

Aga
@Syk

Kurcze to jak im pogrzebią to znajdą więcej

zibi
@Syk

i tak piszecie już kilka lat i nic tylko gadu.. gadu

lodzia

dwa miesiące na nowych obiektach fm i już kręcą lody.

wyrobnik
@lodzia

Taniej zapłacić karę 5000 zł.miesiecznie niż dać wodę.

Kamil

Ja tam pracuje dorywczo do etatu, wyplate dostaje normalnie na czas, :)

A.D.
@Kamil

Każdy pracownik Ekotrade może sobie jeszcze dorobić roznoszeniem ulotek.

Wojtek
@Kamil

Chyba w biurze ha ha ha ha ha

Wojtek
@A.D.

Mówisz o tych ulotkach co ich na mieście nie widać . O tych co firma Ekotrade ma przez nie sprawy w sądzie. Zastanów się troszeczkę ludzie wiedzą dużo może nawet bardzo dużo proszę nie KŁAM, BO KŁAMSTWO MA KRUTKIE NOGI.

Digggk
@Kamil

Kolego dwa miesiące prawie przepracowane kasy brak za maj

A.D.
@Digggk

Wybaczcie ,ale tak przed sądem pod przysięgą zeznawał prezes -cytuje jak ktoś z pracowników chce dorobić dostaje ulotki do roznoszenia!!!!!!Może ktoś przeczyta Wasze wpisy.Przecież to kryminał tak kłamać.

Ciekawski

Jaka jest prawda Kolego?Napisz chyba że boisz się tak jak większość zatrudnionych w Ekobidzie.

Teresa
@A.D.

Ty też byłeś na tej rozprawie i zapewne słyszałeś co mówił. Albo jesteś kimś z biura komu kazano pisać takie bzdety.

Cooch
@Ciekawski

Ciekawski nie bądź taki ciekawski każdy wie jak jest jak w Eko. Te pozytywne wpisy pisze biuro, przydupaski właściciela. Poczytaj sobie co piszą ludzie to będziesz wiedział jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.