Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Wku*wiony pracownik.

Witam Jutro juz 20.04 a kasy za umowe o prace dalej brak :) firma sama się prosi o interwencje inspekcji bo dluzej tego nie bedziemy tolerowac :)

xxx

W Bydgoszczy brak wypłaty z umowy o pracę na kontach pracowników! Jest 11 kwietnia i na święta zostaliśmy bez pieniędzy! To łamanie praw pracownika,zresztą w poprzednim miesiącu także wypłata wpłynęła dopiero 12.03. w dodatku bez dodatku za godziny nocne.

!
@xxx

Czemu sie Pan nie zwolni skoro jest tak zle?

JA
@!

widocznie inspekcja pracy musi spowrotem skontrolowac firme bo niepoto pracuja wszyscy by firma nieplacila wynagrodzenia z umowy o prace zgodnie z umowa

Taki Ktos
@xxx

Kolego. W Gdansku ta sama sytuacja wypłat brak na koncie. A co to jest dodatek nocny ??? ;) Oczywiście pracownicy biura dostali wypłatę. I to jest potwierdzona informacja... zwykli robole tacy jak my Nie dostali wynagrodzenia z tytułu umowy o prace!!! . I jeszcze czytam na dole że jakiś pa..nt pewnie z Wawa pisze "że jak tak źle to czemu się pan nie zwolni" No idiot k... ! Kadra ma nas szarakow głęboko w D...e! Brak poszanowania do człowieka pracownika... prawo pracownicze mają głęboko w (usunięte przez administratora)

Ja a
@!

Ludzie nie dzwonia bo sie boja bylych ubekow ktorzy maja emerytury a my musimy pracowac dziekuje

henryk
@Ja a

nikt cię nie zmusza do pracy w ekotrade możesz iść na garnuszek państwa lub robić dzieci/500plus/

@!

Dlaczego mam się zwalniać? Po prostu chcę otrzymać wypłatę za pracę w terminie,dziś jest 14 04. i wypłaty nadal nie ma! Powinna być 10.04.

Taki ktos
@henryk

Henryk . Ty (usunięte przez administratora)! Chyba należysz do układu Warszawskiego że takie masz takie teksty. (usunięte przez administratora)

Zuza
@Taki ktos

Taki ktoś chyba TAKI NIKT. BO NIC SOBĄ NIE REPREZETUJESZ.

Justin
@Zuza

Zuza wygodne masz krzesło na ulicach Nabielaka?Ludzi sytuacja z wynagrodzeniem strasznie denerwuje. Od lat wiadomo,że administracja ma pensje w terminie.

!
@Justin

Zawsze tak, jest wszyscy wszystko wiedza najlepiej kto kiedy pensje dostaje. Bzdura, nikt nie dostał wypłaty na czas.

Wykrzyknik
@!

Powiem tak aby cię nie obrazić.Coś ci nos rośnie czy nikt w biurze nie mówi do ciebie Pinokio.Ja dostałem kasę przed piątym.Pracuje w Warszawie na Melomanów .

(usunięte przez administratora) jest 15 kwietnia a Ja nie dostałem jeszcze kasy na umowe o pracę za marzec (usunięte przez administratora)

Arek

Jest 15 04 do tej pory nie otrzymaliśmy wypłaty za naszą pracę Dzwoni się wszędzie i nikt nie potrafi udzielić j formacji kiedy ja otrzymamy Pracowałem w kilku firmach ochrony ale takiego dziadostwa i oszustwa nigdzie nie widziałem Robią co chcą ludzi mają za nic Myślą tylko jak sobie zapchać kieszenie i mordy Dziękujemy szefom za święta

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
jan

Jak wezmie Ekotrade dworzec pkp Wroclaw.Nie bedzie wyplaty na czas to nikt nie wyjdzie na hol.

Wielkanocne jajo

Dziękuję kochana firmo za brak wypłaty na święta... Dzięki wam te święta pozostaną w mojej pamięci na zawsze - nikt jeszcze tak mnie nie załatwił jak firma Ekotrade. Oby tak dalej, wszyscy pracownicy od was odejdą.

kamelon

ta firma upada, wyplat znowu nie ma..na czas

TAKI KTOŚ...

W Gdańsku EKOTRADE znowu są łamane prawa pracownicze ... znowu nie ma wypłaty na czas !!! JEST 11 BRAK WYPLATY Z UMOWY O PRACE!!!

@TAKI KTOŚ...

W Bydgoszczy wypłata z umowy o pracę spóźniona 2 dni.W dodatku zaniżona,bez dodatku za godz.nocne!

xxxxxxx
@xxx

Witam, proszę przesieść konto do mbanku będzie o czasie zawsze.

@TAKI KTOŚ...

Dzis 10 kwiecien nie bylo wyplaty z umowy o prace swieta bez pieniedzy gratulacje. Tylko inspekcja pracy

@xxxxxxx

Nieinteresuje to czy w m banku czy innym 10 ma miec pracownik na kacie pieniadze z umowy o prace

Przyszły pracownik

Napiszcie koledzy z jakich firm dostajecie wynagrodzenie.Bo na rozmowie o pracę to wszystko takie nie jasne.Czy faktycznie tyle czasu czekacie na wynagrodzenie?Czy za umundurowanie trzeba płacić i ile?czy są szkolenia bezpłatne czy też zabierają kasę z wypłaty.Prosze o i to bo zaczynam pracę od poniedziałku ale czytając forum mi się odechciało.

ROBERT ZIELEWSKI
@Przyszły pracownik

Jeżeli chodzi o mundur to daje bez problemu zależy gdzie jeżeli chodzi o umowę o pracę są puktualni a ze zalecenia raz się spoznili zamiast 21 wysłali 3

Patrycja
@Przyszły pracownik

W jakim mieście ma Pan być zatrudniony? N

ekus

jest kasa z etetu dziś 12.03,20 w elblagu

Magi

Pracowałem w tej firmie 9 lat.zawsze pieniądze były na koncie do 20-tego. Jak człowiekowi firma nie pasuje z jakiegoś powodu ,to sie zwalnia i szuka lepszej ,a nie straszy sądami.Bardzo to jest niepoważne.

@Magi

Wypłaty na czas chyba w snach

Rysiek
@Magi

To chyba ty nie w tym ekotrade pracowałeś. Ha ha ha ha

zbych rzeszów

najlepsza firma na świecie. to ze są opóźnienia w wypłatach to nic .,, zapłacą. niech mi ktoś powie gdzie tak można spać i nie miec zadnej kontroli. Bardzo polecam ekotrade

TAKI KTOŚ...

2 Marca 15.20 i brak wypłaty zlecenia za miesiąc styczeń... Wielka ogólnopolska firma z zagranicznymi kontraktami ha ha ha żenada. Prezesi dyrektorzy oddziałów mocni ale w gatce brak poszanowania dla pracownika przykład nieterminowe wypłaty...itd Jarosław położył ich na kolana . Zresztą same złe opinie .To chyba jednoznacznie pokazuje patologię w tej firmie...

kwaifikowany
@TAKI KTOŚ...

Od stycznia 2020 umowy zlecenia to stawka minimalna 17 brutto na rękę 11 netto kasy im brakuje ? Bo wszystkie zleceniówki są oZUSowane,

ekusGI

Już 2 Marzec i dalej brak kasiory

Bartek

Karabela wygrała Zusy w Nowym Sączu czy ma ktos opinie na temat tej firmy bo z tego co czytam podobno zatrudniaja samych ludzi z grupami

kwalifikowany
@Bartek

Kasa zawsze jest na czas pełny etat i zatrudniają pracowników też bez grup. Ciuchy nowe wczasy gratis dla pracowników i kolonie dla dzieci w Rabce gratis. Zwroty kosztów badań i kurs kwalifikowanego gratis. Nikt nie kombinuje z umowami o pracę.Jakby było źle to czemu nikt z pracowników Karabela nie przeszedł do EKOTRADE choć mieli propozycje pracy na ZUS.

niecierpliwy

na kaske moge czekac, ale gdzie są pity do rozliczenia 2019. Mamy już marzec. Panie księgowe luty byl dłuższy tylko o jeden dzień. Prosze wcisnąć enter-komputery same wyliczą i wyślą. Czekać i czekać na wszystko czekać.regulamin zabrania pisać co się myśli.

Pauncher

Brak wypłaty na czas to standard,

Lidia
@Pauncher

W Rokietnikach Tczewskich też nie otrzymujecie na czas wypłat? Jak długie są te opóźnienia? Pojawiła się oferta pracy (https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ochrony-rokitki-tczewskie,5iLc5Q1Q02tLB2ubpUROvA,rokitki), ale już sama nie wiem co robić.

Pytający

Dzień dobry, Zwracam się z pytaniem, może ktoś mi pomoże, czy warto fatygować się na stanowisko handlowca? Są jakieś premie do wynagrodzenia za pozyskanych klientów, jak to wygląda w tej firmie? Nie wiem, czy podejmować pracę, opinie są nieciekawe.

Wyjadacz obserwator
@Pytający

Dzien dobry, Nie pracowałem nigdy na takim stanowisku ale byłem szefem ochrony w jednym z pomorskich galerii handlowych. Osobiście miałem styczność z ta firma i z jej przedstawicielami - dyrektorzy, koordynatorzy itp. Mogę powiedzieć tylko tyle, ze jak dojdzie do wypłaty to dostaniesz ja na końcu i nie na czas. Sam musiałem świecić oczami przed kolegami i znosić ta bezczelność ze strony Ekotrade. Na szczęście od prawie półtora roku nie pracuje w dej firmie. Powodzenia

Ozzy45
@Pytający

Witam jak masz dobrze gadane i trochę pojęcie na tematy techniczne , aby doradzić klientowi .Kasę masz wiadomo za każdego klienta który podpisze umowę czyli czym bardziej się przylozysz do pracy tym więcej zarobisz .A tak na marginesie do pozostałych co piszą tutaj na forum to według mnie większość piszących nigdy nie pracowała w Ekotrade i pisze bzdury to chyba większość to konkurencja Eko .Nigdy nikt nie zmuszał nikogo do podpisania umowy , każdy podpisuje dobrowolnie to chyba się czyta co podpisuje bo podpisując akceptuję warunki to po co później pisać bzdury .Uważam, że w Ekotrade warunki pracy jak i placy sa bardzo dobre jak sie chce zarobić to nigdy niema z tym problemu .A jak ktoś chce leżeć w domu i dziamolić to nigdzie mu nie będzie dobrze .pozdrawiam i zdrowego rozsądku życzę.

Instalator
@Pytający

W Ekotrade za moich czasów było tak.Handlowiec jak trafił klienta to wspólnie z instalatorem umawiali się na robotę a z firmą tylko podpięcie do monitoringu.Nie wiem jakie teraz są koszta.Ale zrobienie całego systemu od zera to koszty droższe ponad połowę.Instalatirzy też mają swoje firmy więc fakturę też wystawia.A firma też się ucieszy z podpięcia i kasy za abonament.

5hj
@Wyjadacz obserwator

Chyba w Auchan 20 lat temu

Arek
@Pytający

Okres próbny,umowa zlecenie, jeżeli spełnisz oczekiwania etat plus prowizja od umowy oraz od instalacji, wszystko zależy od ciebie czy dzwigniesz.A co do nieprzychylnych opinii, sprawdź opinie o innych agencjach będziesz miał obraz w tej branży. Powodzenia

Wyjadacz obserwator
@5hj

Oj byczku to nie był auchan uwierz mi ;)

daraxx

Witam w Olsztynie też nie dostałem wypłaty Umowa o Pracę.

Kkk
@daraxx

Dzis jest 13.02 i dalej wyplaty nie ma zostawiam to bez komentarza chyba trzeba zrobic z tym porządek zgłosić w odpowiednie instytucje inspekcja pracy zrobi z tym porządek jak dostana 30tysiecy kary to moze zaczną szanować pracowników.!! Ich to nie obchodzi ze ludzie maja rodziny i oplaty.! W miesiac wmiesiac jest opóźnienie z wyplatami.. Ciekawe jak im ktos by nie płacił co by zrobili odrazu by sie upomnieli o swoje.. Nie wiem kto tam pracyje ale chyba (usunięte przez administratora) ludzie po szkole specialnej

Łuki

Witam mam takie zapytanie do osob ktore pracowały lub pracują dla Ecotrade Jak z wynagrodzeniem ? Czy wypłacane na czas i jaki system zmianowy jest np 24h/72h Czy są jakieś dodatki bądz benefity I ogulnie jaka atmosfera

Ggjhcf
@Łuki

Odradzam! (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniem!.

Esom
@Łuki

Nie płacą... Dziś 11 a etatu nie widać. Za bania lekarskie nie zwracaja trzeba się prosić i czekać po 3 mce. A wyplaty w terminie zdarzaja sie 1-2 razy w roku

rgbm
@Łuki

Zlecenia tez są wypłacana róznie, a benefitów to raczej od Ciebie oczekują Zapomnij o paczce kawy na święta , nie mówiąc już o Multisporcie np.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 7 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.