Poland Sotheby’s International Realty

Kraków

Opinie o Poland Sotheby’s International Realty

ciekawy 2016-05-11 17:16
Nie ma umowy o pracę. Jest współpraca a doradca musi prowadzić własną działalność gospodarczą. Dostajesz telefon i laptop i do roboty. Auta służbowego na początku nie ma. Ogólnie szału nie ma.
ZetWu 2016-05-16 17:32
Pamiętajcie, że sotheby's polska to nic innego niż home broker tylko pod inna nazwą.
Podrawiam
ZW
nie lubię pośredników !!!! 2016-09-22 10:50
Ta firma to totalne dno!!!
Od 3 dni czekam na to żeby super zajęty agent do mnie zadzwonił i umówił się na oglądanie mieszkania, którym jest zainteresowany!!
Klient dzwoni na numer kontaktowy, który jest w ogłoszeniu po czym jest od razu przekierowanie do jakieś centrali a nigdy nie ma połączenia bezpośrednio z agentem!!!
DNO DNO DNO i jeszcze raz DNO !!!!!

w0 2016-09-22 10:53
szukacie widzę obecnie doradców klienta zamożnego... nie ukrywam że nazwa samego stanowisko daje duże nadzieje na karioerę i pieniądze - czy tak jest w rzeczywistości?
Weronika 2017-03-02 09:36
@nie lubię pośredników, i jaki był w końcu dalszy plan rozwoju tej sytuacji?
byly kanddat do pracy 2017-09-19 09:21
Potwierdzam warunki pracy : dzialalnosc.gospodarcza + wlasne auto i sama prowizja bez podstawy.
Jak na oddzial swiatowej firmy to slabo, nieprawdaz ? Tym bardziej ze oczekuja doswiadczenia i bieglej znajomosci conajmniej 1 jezyka obcego. Slabe warunki. I tak..... to prawda, to inna filia Home Brokera ;D
Weronika 2017-09-20 09:04
@byly kanddat do pracy z nicku wnioskuję, że takie warunki przedstawiła Ci firma Poland Sotheby’s International Realty na rozmowie o pracę i się jej nie podjąłeś? A czy jest jakiś pracownik tej firmy na forum, który może powiedzieć czy praca bez podstawy jest ok, bo można zrealizować spokojnie taki target, że premie są wysokie?
Zostaw swoją opinię o Poland Sotheby’s International Realty - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Sotheby’s International Realty