NORGPOL S.C.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NORGPOL S.C.

Andzia Nowy wpis

Dzień dobry. :) widziałam na stronie firmowej ofertę dla specjalisty w zespole badawczym B+R. mam zamiar aplikować, więc prosiłabym o opis z rozmowy kwalifikacyjnej o ile ktoś był na takiej jeszcze niedawno. Czy występuje jakieś zadanie?

Cos od dawna nie było opinii, dlaczego? widzę, że wisi oferta dla wózkowego, a ze mam doświadczenie to się wstępnie interesuje, bo pracy w Ursynowie szukam. Dałby ktoś znać jakie są zarobki na tym stanowisku przy Baletowej? I ogólnie jak się pracuje w magazynie, jacy są pozostali współpracownicy?

Lilu Nowy wpis

Wynagrodzenie 3800 umowa zlecenie i praca 8.5 godziny.

Zainteresowany Nowy wpis

Jaka jest stawka na stanowisku konstruktora ???

Jaka jest atmosfera i warunki pracy w nowym oddziale produkującym szyby w Rykach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie NORGPOL S.C.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Dziękujemy serdecznie za opinię. Zrozumiałe jest, że wykonywanie obowiązków swoich przełożonych jest podstawą do spełnienia warunków umowy. Jednak proszę zauważyć, że w Przedsiębiorswie Norgpol wielokrotnie miała miejsce sytuacja, w której pracownik,którzy rozpoczynał pracę na niższym stanowisku szybko awansował, a jego warunki pracy zmieniały się na plus. Jako były pracownik wie Pan również, że duża część kadry pracuje w Przedsiębiorstwie Norgpol od wielu lat i mam na myśli tutaj przedział od 5-10 lat. Dobrego dnia i samych sukcesów na polu zawodowym

Czy w NORGPOL S.C. są szkolenia zewnętrzne?

Mysz

Sprawdź ☺

Wiktoria

Pomijając Wasze negatywne opinie na temat NorgPol jest to jednak firma z długoletnim stażem. Ciężko uwierzyć, że o firmie z długoletnim doświadczeniem można pisać jedynie negatywne opinie. Z pewnością znajdą się osoby ceniące sobie tego pracodawcę. Zwłaszcza, że NorgPol znalazła się na 133 miejscu rankingu Forbes' a w kategorii " małe firmy". To o czymś świadczy.

Picasso
@Wiktoria

Niestety to wszystko prawda

Szymon

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć w firmie miejsca. Wspominasz, że wypłata nie jest zbyt wysoka. Czy można zrobić nadgodziny za ekstra pieniądze lub premie za dobre wyniki?

Miszcz

Czy jest tu mowa o firmie, która znajduje się w Rykach?

Renata

Rozumiem, a dlaczego nie polecasz pracy w NORGPOL S.C.? Bardzo pomógłbyś osobom zainteresowanym, gdybyś podał więcej konkretów. Uzasadnij, proszę.

Filip

Pewni jesteście, że nie warto starać się o pracę? Może teraz były jakieś podwyżki?

Igor

Jeśli to inżynier prosto po stiudiach to dla mnie zupełnie nie jest dziwne. Taki pracownik jeszcze musi się dużo nauczyć.

Joanna

Czy ktoś z pracowników NORGPOL posiada informacje odnośnie aktualnie prowadzonych rekrutacji? Na jakie stanowiska firma potrzebuje pracowników? Jak przebiega proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna? Czy NORGPOL zaprasza kandydatów o pracę na dni próbne? Każda rzetelna wypowiedź jest potrzebna dla osób zainteresowanych złożeniem swojego CV w tej firmie.

Joanna

@kat, czy możesz powiedzieć coś więcej o wspomnianym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy wynagrodzenie jest zadowalające? A co z ewentualnymi nadgodzinami? Czy są dodatkowo płatne? Jaka panuje atmosfera w pracy? Czy pracownicy otrzymują jakieś profity?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

kat
@Zainteresowany

tak konstruktora

Witam, Jestem pracownikiem w firmie od 2 lat, jestem zadowolony z pracy, są nie ograniczone możliwości co do zarobków - bo system premiowania jest jasny .To od nas zależy. Delegacje również to indywidualna sprawa ,kiedy i gdzie. Pensja na czas ,rozliczenie prowizji na czas. Kamery?, a gzie teraz ich nie ma .Jak masz coś do ukrycia to Ci przeszkadzają :) . Czytałem poprzednie opinie i moim zdaniem ,piszą to osoby które myślały ,że za leżenie lub brak kompetencji będą brały pieniądze. Takie jest moje zdanie.

Joanna

@BBBa jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Dodatkowe informacje będą cenne tym bardziej, że na stronie internetowej NORGPOL pojawiła się oferta pracy na stanowisko Pracownik naukowy w projekcie B+R. Czy wiesz może coś o tym jak wygląda praca przy tym projekcie? W treści oferty nie ma też informacji o warunkach zatrudnienia. Na co można liczyć w tym zakresie?

Joanna

@AAAjakie możliwości rozwoju? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

BBB

AAA - jakim działem się zajmujesz?

AAA

Tak, jak najbardziej jestem zadowolony z tego kroku. Mam tutaj możliwość rozwoju oraz co najważniejsze przynajmniej dla mnie zarabiać na prawdę godziwe pieniądze. Odpowiada mi stanowisko gdzie otrzymuje dodatkowo prowizję od wyrobionej sprzedaży. Co do delegacji to wyjeżdżam średnio dwa razy w miesiącu sam lub z szefem do klientów na kilka dni w Polskę. Obecnie w delegacje zagraniczne nie wyjeżdżam ale może się to zmienić bo rozkręcamy mocno sprzedaż u klientów zagranicznych.

Joanna

@AAAczyli rozumiem, że odpowiada Ci praca w NORGPOL. Komu byś ją polecił? Piszesz o delegacjach. Jak często się one zdarzają? Czy są to delegacje krajowe, czy również zagraniczne?

Zostaw merytoryczną opinię o NORGPOL S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w NORGPOL S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy NORGPOL S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORGPOL S.C.?

NORGPOL S.C.