Opinie o Ticon Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ticon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ticon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ticon Sp. z o.o. w Jasin

nowy pracownik Nowy wpis

Witam, jakich widełek można spodziewać się na początek na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży, jestem zainteresowany ofertą. Czy można liczyć na 4500 brutto? Pozdrawiam MAREK

Hanna

nauczyły mnie branży, ale oczywiście bez szkoleń a raczej dzięki ambicjom. Zarząd bogobojny , ale jak przyjdzie co do czego to gorsi niż ateiści. Zero bonusów. Tekst o rodzinnej atmosferze i wiadomo ,że pieniędzy raczej tu nie zarobimy. Firma zarabia lecz kiepsko płaci. Dyrektor zrobi wszystko by były wyniki kosztem wynagrodzenia innych pracowników. Atmosfera podchodzi pod mobbing. Oszuści chodzący co niedzielę do kościoła.

Prawda Nowy wpis
@Hanna

Zgadzam się z tą opinią w 100%! Również nauka tylko przez własną ambicję. Zarobki najniższe z najniższych a wymagania jak w korpo. Pion zarządzający, poniżej wszelkiej krytyki, a atmosfera pochodząca pod (usunięte przez administratora), wykańczająca pracownika. Cieszę się, że w końcu ktoś miał odwagę dodać prawdziwą opinię.

KOMPROMIS

Widzę, że człowiek z zarządu albo jakiś wysłannik się wypowiedział na temat pracy w tej firmie. Jak jest tak cudownie to jakim cudem w okresie około 2 lat, w firmie niespełna 40 osobowej zmieniło się około 60 - 70% kadry pracowniczej? proszę to wytłumaczyć w racjonalny sposób? atmosfera super - wszyscy pracownicy tak twierdzą, jak się wypowiadają przy innych, a jak się z nimi rozmawia na osobności to komentarze są negatywne, jedyne co się zgadza to opłacanie składek oraz pensji, reszta to stek bzdur.A zarząd jest bardzo bogobojny i uczciwy, w twarz ci się śmieje i rozmawia z tobą a za rogiem nóż w plecy wbija.

Hanna Nowy wpis
@KOMPROMIS

Racja

Olga Nowy wpis
@KOMPROMIS

A jakie to te negatywne komentarze w takim razie? :)

Helena

Dawno się tutaj nikt nie wypowiadał a mam istotne pytanie :D czy pracujecie tutaj na umowę o pracę na czas nieokreślony? Ważne to dla mnie bo szukam stabilizacji zawodowej :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ticon Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

ciekaw

Hej jaka jest stawka na początku jako specj. ds. sprzedaży oraz ewentualne premie warto wysyłać CV do tej firmy . Pozdrawiam

Gregor

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć w firmie?

Tonik

Czy macie jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał? Interesuje mnie praca w firmie i miałem nadzieję na info bezpośrednio od pracowników a tu nic!!

@Tonik

nie Michał nie mamy

Aktualnie na stronie pracodawcy dostępnych jest kilka nowych ofert pracy. W każdym z ogłoszeń jest informacja o stabilnym zatrudnieniu, ale brak wskazania na rodzaj umowy zawieranej z pracownikiem. Dla wielu osób poszukujących zatrudnienia jest to kluczowa kwestia. Jakie umowy oferuje Ticon Sp. z o.o.? Czy można liczyć na umowę o pracę?

kuba

Hej, wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały być premie. Dzięki za odpowiedź

handlowiec

Super stwierdzenie - czyli handlowiec regionalny jest tym nie normalnym. Normalny jest ten, który siedzi za biurkiem w centrali, w życiu nie widział klienta na oczy a najlepiej wie czego mu potrzeba i jak to należy sprzedać. Jakbyś pojeździł przez miesiąc po klientach i próbował coś sprzedać to byś inaczej stawiał sprawę.Brawo Ty!!!

kk

Uwielbiam komentarze w postaci " wyplata na czas, samochód służbowy, tel. i umowa itd", co to za bzdury a jak masz inaczej pracować bez umowy? i może rowerem jeździć? kto pisze te bzdurne komentarze? pracuje wiele lat jako przedstawiciel i nie zdarzyło mi się żebym pracował bez umowy i nie jeździł samochodem służbowym, no chyba że ktoś pracował w firmie krzak i ma inne doświadczenie, ale jak u kogoś pracujesz to to, że ci płaci na czas to nie jest żadna łaska.

bai

cudowna wymiana zdań między ludżmy nasłanymi przez pracowdawce cud miód i malina nic tylko pracować....

Józef Stalin

Znacjonalizować.

iCane

Pracuje w Ticon już dłuższy czas i szczerze to nie pierwsza moja firma. Na tle innych pracodawców oceniam Ticon bardzo pozytywnie! Wypłata na czas składki odprowadzane od tego ile się zarobi , wyjazdy płatne dodatkowo do pensji. Atmosfera przyjazna zarząd ok wyrozumiały i ludzki! Jest to moja subiektywna opinia a osoby twierdzace że jest to fatalna firma chyba nie widzą nic prócz własnego czubka nosa za swoje nieppowodzenia,brak zaangażowania,niechęć oraz brak wiedzy obarcza się pracodawce. Jeśli się starasz i robisz swoje to i podwyżkę się dostanie. Polecam gorąco firmę Ticon ludziom którzy mają motywację do pracy.

KOMPROMIS

Firma fatalna, pracowałem tam przez parę lat i wiem, że ludzie tylko dbają o własny tyłek,pracodawca dopiero może cię zauważy jak już nie ma kto pracować, awans to jakaś totalna magia, jak nie jesteś znajomym lub człowiekiem, który wchodzi w tyłek i nie ma własnego zdania to pewnie ci się nie uda, dodatkowo spychologia odpowiedzialności i obowiązków. Jedne plusy to praca przez 8h i wypłata na czas. Kadra zarządzająca w większości nie mająca podstawowej wiedzy na ten temat i dobierająca pracowników o podobnych predyspozycjach.

Pracuje w tej firmie i jest super nie moge powiedziec nic negatywnego

nn123

firma tragedia,trzymac sie od niej z daleka

op

a mogę wiedzieć na jakie stanowisko ta propozycja pracy? opinia firmy fatalna

ja123

Dostalam propozycje pracy w ticonie w jasiniu, czy ktos moze mi powiedziec cos na temat tej firmy

były

Czas, który przepracowałem w tej firmie uważam za dobrze wykorzystany, zdobyłem nowe doświadczenia, znajomości itp. i starałem się dobrze wykorzystać to w pracy. Finansowo na powiedziałbym średnim poziomie, chociaż niektóre osoby są naprawdę niedoceniane ale jeżeli chodzi o atmosferę w firmie no to nie jest tak różowo." Marketing własnej osoby"- pewne osoby opanowały do perfekcji, zrobiłyby wszystko aby stworzyć bezpieczną otoczkę własnej osoby, tzw "spychologia"- obowiązki jak najdalej od siebie a konsekwencje ponosi niewinna osoba. Szefostwo-............. pozostawiam bez komentarza. Spokojnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ticon Sp. z o.o. - Jasin

• Jak się pracuje w Ticon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ticon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ticon Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Poznańska 37
    62-020 Jasin