FKR Sales

Praca Zdalna

Opinie o FKR Sales

admin 2015-08-21 16:24:16
Macie doświadczenie w pracy w firmie FKR Sales? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!
Mia16 2015-10-01 16:17:31
Witam
Właśnie zostałam zatrudniona w tej firmie. Będę konsultantem telefonicznym w sieci Orange (ta firma współpracuje z Orange) , rozmowa kwalifikacyjna była bardzo pozytywna :) Dwóch panów ze mną ją miało i naprawdę było bardzo pozytywnie. Pieniądze w porządku. Podstawa 1750 zł brutto czyli 1300 na rękę. Plus prowizje za przepracowane progi pieniężne. pierwszy to 8 tysi. Podobno nie trudno go wzrobi. Jak sie przez 2 pierwsze miesiące wypracuje 12 tysi to podstawa wzrasta do 2000 zł. wiec jest spoko. Umowa o pracę. Ja akurat najpierw jestem zatrudniona prze agencje Manpower. Ale w firmie też jest umowa o prace. Godziny tez w porządku dla osób które chcę stałą pracą i o stałej godzinie. Bo 9 -17. Ma pracować ze mną ok 20 osób także nie wiele i dobrze. Szkolenia są zapewnione w godzinach racy i szkolenie wstępne. Polecam :)
Zostaw swoją opinię o FKR Sales - Praca Zdalna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FKR Sales