Opinie o LOWCOSTTRAVELGROUP LTD. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LOWCOSTTRAVELGROUP LTD.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LOWCOSTTRAVELGROUP LTD. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOWCOSTTRAVELGROUP LTD. w Kraków

Kacper Nowy wpis

A to firma turystyczna ?

agata r Nowy wpis

no nie wiem czy mogę wierzyć w te wasze ploteczki i sensacje co by firma była w odwrocie. usługi turystyczne on-line są silne na rynku, jest sezon przecież. a poza tym jeszcze niedawno szumnie zapowiadali, że w Krakowie mieli stworzyć dwieście miejsc pracy

zygzak Nowy wpis

w każdej tego typu pracy trzeba umieć wyszukiwać informacje, czytać ze zrozumieniem, znać język angielski etc ...... skoro nic nie znajdujesz na temat bankructwa firmy a na ich stronie istnieje taka informacja oraz postanowienie sądowe dotyczące ustanowienia zarządu komisarycznego - lepiej poszukaj prostszej pracy - zmywak ? sprzątanie ? świat stoi otworem

ex pracownik

Wszyscy się podniecają że jak to możliwe że 16.07.2016 "pojawiły się" nowe oferty pracy, skoro dzień wcześniej firma upadła. Ludzie, włączcie myślenie! Umio w komputery? Ogłoszenia w systemach są przecież zarządzane automatycznie, typu w poniedziałek wystawiasz ofertę i zaznaczasz, by była widoczna dopiero od piątku. Tak samo z "promocjami" na wakacje, które magicznie włączyły się w dniu upadłości. Nie ma tu spisku... Zwykła technika...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jo

Sprawdziłeś już stronę Lowcosttravelgroup? Jeśli nie to zacznij od tego....

BP

Żartujesz, prawda? http://lowcosttravelgroup.com/ - to jest OFICJALNA strona firmy. Jak umiesz czytać po angielsku, to sobie poczytaj, jak nie umiesz, to i tak nie dostałbyś tam pracy. Chociaż i tak nie dostałbyś z tą umiejętnością researchu.

zygzak

komu mamy udawadniać , że firma zbankrutowała ? zbankrutowała i już, sami sobie poszukajcie potwierdzenia w sieci, u źródła w Zarządzie etc ...... najbardziej irytujące jest to, że utrzymujecie na portalu zupełnie "fake" opinie, automatycznie dopisywane do profili - to ma być portal opiniotwórczy oparty na wpisach automatycznych ?

Była pracownica

Może administracja wreszcie skasuje ten wątek? Firma nie istnieje od 15 lipca, kiedy to nastąpiło OFICJALNE zamknięcie biura w Krakowie, a trolli/opłaconych "marketingowców" tu cała masa, jeszcze jakiś naiwniak nawysyła CV i nie wiadomo gdzie pójdą jego dane.

Tw

Dokladnie, pieniadze sie przydaja jak sie ich nie ma, bo jak sie ma to juz nie sa potrzebne, wiec dobrze sie zatrudnic od sierpnia, bo bez zatrudnienia nie ma sie pieniedzy a pieniadze sa potrzebne, a zatrudnienie daje pieniadze.

Tw

Najpóźniej jutro, praca od sierpnia.

Tw

Alez oczywiscie, aplikuj! Na pewno sie dogadacie!

анастасия барынкина

albo macie ludzi za (usunięte przez administratora) albo sami nimi jestescie, naganiacze z tej zenujacej firemki.

Bolek

Tak, tak, jeśli ktoś lubi pracować charytatywnie, to czemu nie?

zygzak

onet, wyborcza, rmf, gazeta krakowska - wszyscy o tym pisali lub piszą - no , trzeba być naprawdę ograniczonym umysłowo, żeby nie umieć ogarnąć takiej informacji.

HR LowCost

Koniecznie daj znać jak dostaniesz odpowiedź! :))))) jestem bardzo ciekawy kiedy ci odpowiedzą i trzymam oczywiście kciuki!!!! :)))))

st77

Pomyśleć, że byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w połowie czerwca i zrezygnowałem bo przyjałem ofertę innej korporacji. Dziś byłbym w czarnej d...

Tw

Co za trolle zachwycaja sie tu nadal ofertami pracy w firmie, ktora zakonczyla dzialalnosc w piatek 15 lipca? (usunięte przez administratora) - chyba nie trzeba nic dodawac?

Marcela

Ech, no ale nie dziwię się, takich atrakcyjnych ofert nie ma aż tak dużo na rynku więc kandydaci muszą się nieźle postarać. Trzeba śledzić na bieżąco i aplikować jak pojawi się coś równie ciekawego.

zygzak

firma zbankrutowała w piątek , wprowadziła w spółce zarząd komisaryczny a biuro w Krakowie zamknęła usuwając wszystkich pracowników z biura - macie przedpłacone, że jeszcze klepiecie dziś o rekrutacji ? hej administrator ! może warto zweryfikować te dzisiejsze wpisy

Sky
@zygzak

to muszą być booty ;)

Marcela

Oferta na Web Analyst wygląda nieźle apatycznie. Wiadomo, że wymagania się wysokie i w tym konieczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację, ale zarobki też niczego sobie. Wiem, że dbają o pracowników, dają m.in. telefon oraz komputer do pracy. Ktoś może napisać jak wygląda proces rekrutacji?

Leśny Półdupek Nowy wpis
@Marcela

Dają komputer i telefon, padłem! Gdzie indziej trzeba swój przynosić? Kto pisze te brednie?

gość

Micki, ogarnij się.... :-)

Sky

Kto pisze te pierdoly? Przeciez lowcosttravelgroup juz NIE ISTNIEJE. Ludzie dajcie sobie spokoj. My, pracownicy jestesmy w czarnej d... . Zadnej rekrutacji nie ma i nie bedzie. P.S. nikt z HR nie pisal tu opinii. To byla inna osoba, zwiazana z zarzadzaniem biurem i CS ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LOWCOSTTRAVELGROUP LTD. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOWCOSTTRAVELGROUP LTD.?

Kandydaci do pracy w LOWCOSTTRAVELGROUP LTD. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOWCOSTTRAVELGROUP LTD.