Opinie o Seconet Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Seconet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Seconet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seconet Sp. z o.o. w Oświęcim

Serwisant Nowy wpis

To co da się zaobserwować to fakt, że osoby które mają pojęcie, znają się na robocie nagle są zwalniane albo dojeżdżane psychicznie. Powody czasami są wręcz komiczne. Realny powód jest tylko jeden, ludzie mający pojęcie wpisują na protokoły powykonawcze realny stan rzeczy na obiekcie i to się prezesom nie podoba. Najlepiej żeby wszystko było idealnie nawet gdy nie jest. Gdyby klienci wiedzieli w jak wielu ich obiektach zabezpieczenia są tylko iluzoryczne to Seconet już dawno by zabezpieczał co najwyżej kioski ruchu. Zero szacunku do pracownika, robota niewolnicza, pieniądze śmieszne, wszechobecne kapusiostwo, krętactwa LH. Mam nadzieję że PIP to w końcu zaora. Nikomu nie polecam pracy tam. Sam zmarnowałem kilka lat życia na wiecznych obietnicach o złotych górach. Handlowcy to kasta bez moralności jak ktoś wyżej pisał. Zawalają robotę za którą konsekwencje ponosisz Ty.

Seba Nowy wpis
@Serwisant

Podobno jak przyszedłeś to adres IP był dla ciebie kosmosem specjalisto ????????????????

Karol Nowy wpis

Jakie ta firma oferuje stawki?

Były serwisant

Gdyby kiedyś ktoś odważył się pracować w tej firmie, to dam kilka rad jako osoba współpracująca z nimi przez dwa lata, jedyną osobą godna zaufania i mająca jakiekolwiek zasady jest dyrektor handlowy TR oraz kosztorysant ŁK reszta to kapusie i włazityłki Pan nie wiem kim jest JC to koleś który jest śliski jak gowienko po deszczu bądź jego żel przy pasku, lała prezesem bądź dwóch WL to sprzedawczyk nr. 1 za zakupach na allegro kończą się jej obowiązki, reszta to zwalanie roboty na innych, członek zarządu WIELKI PAN LH to krętacz jakich tą planeta nie widziała jedyne co potrafi to zakręcić swoim loczkiem na czole i palić głupa bo o swojej firmie ma pojęcie takie jak mrówka o okresie, dymaja7na kasę, przekręty jakich mało, serwisanci są wykorzystywani do ostatniej nitki, kasa najmniejsza z możliwych, każdy pada jak mucha po kilku miesiącach, oddział w Radomsku ma prezesa, który jeszcze jako tako przesiedzie ale już nie długo, nie ma w tej firmie nic co można polecić, może poza tym, że ludzie z serwisu są solidarni ale już ich nie poznacie bo wszyscy się zwolnili, dostarczane poza informacja pracownika wypowiedzenia, fałszywe oskarżenia prowadzące do zwolnień, (usunięte przez administratora) i wiele innych, jeśli chcecie się na to pisać to Seconet stoi otworem, bierzecie odpowiedzialność za coś o czym nie macie pojęcia, musicie się uporać z różnymi problemami a wasz przełożony zamiast Wam pomoc powie, ja do wszystkiego doszedłem sam Ty też dasz radę ???? pozdrawiam Tomasza Tofaje ???? pracowałem tam kilkanaście miesięcy żebrając o swoje pieniądze za pracę, to poniżej jakiejkolwiek krytyki!! Ludzie brońcie się przed tą firmą, lepiej kopać grządki w komunalnym!!!!

Kolejny były serwisant
@Były serwisant

Zgadzam się, to prawda w rzeczy samej, placówka Seconet w Oświęcimiu to żart, tzw Członek prezesa LH to człowiek kłamstwo przez duże K! Motto tej firmy to obiecanki cacanki a głupiemu delegacje ???? wodą święconą się brońcie ludzie przed tym bagnem!!!!

ZWALUŚ
@Były serwisant

Jak pracowałeś tak jak potrafisz pisać to chyba wszyscy są szczęśliwi :)))))))))))))

Byłyserwisant2 Nowy wpis
@Były serwisant

Również pracowałem dwa lata potwierdzam lepiej tej szopki nie można bylo podsumować! Swego czasu pracowali ogarnięci ludzie którzy chcieli pracować i się dogadać jednak szefostwo wolało się wypiąć i wymagać jeszcze więcej za jeszcze mniej! Ważne że są handlowcy a zwłaszcza jeden który nie sprzedał by szklanki wody na pustyni ale ważne że w swoich oczach jest numer jeden!

Mateusz

Jeśli ktoś chce stracić nerwy, czas i nabawić się siwych włosów to zapraszam do Seconetu ☺️ Zarobki serwisantów to kiepski żart, czas pracy nienormowany coś się stanie musisz jechać bo inaczej szanowny prezes bądź jego członek się obrazi. Pracownicy traktowani są jak murzyni, zero wsparcia ze strony zarządu, za to dział handlowy działa świetnie, zawsze mają czas na kawę śniadanko i wyjście na obiadek a Ty jako serwisant będziesz tyrał po 12 godzin za 3 tysiące.. Pracownicy są zwalniani bez słowa wyjaśnienia czasami sami nie wiedzą, że się zwolnili. Polecam tą firmę ale omijać z daleka!!

Misiu z działu handlowego
@Mateusz

No śniadanka są pycha, obiadki też dają radę,a robota wreee, kto nie wierzy, to zapraszamy! Najlepiej przekonać się na własnej skórze, a nie czytając brednie frustratów. Hihi :)

Janek
@Mateusz

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) za Miskę Ryżu, zero Życia, jebiesz od rana do Wieczora. Zero Socjalu, Dodatkowo jesteś nagrywany i Obserwowany jakbyś Zarabiał miliony!? Ta Firma to porażka. Odradzam pracę w tym Sexonecie ????

logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
kamil

Nagodziny płatne mniej niż stawka w czasie pracy. Duża rotacja pracowników.

Łukasz

Słabe zarobki, ciągła kontrola czy wszystko zosało Tobie wypłacone gdyż pracodawca ma hobby nie wypłacania wynagrodzenia pracownikom i liczy że machną ręką na kase za święty spokój. Zalełości za pracę sięgają nawet pół roku. Nadgodziny płatne mniej niż stawka godzinowa, oczywiście wpisane jako delegacje a nie nadgodziny, możesz się tą fortuną cieszyć o ile długo powalczyłeś o to aby o tobie wypłacili. Często musisz podpisywać się pod protokołami do kórego nie masz prawa się podpisać Brak premi, Brak szkoleń, Sprzęt na którym pracujesz co chwilę się psuje, stracisz dane z dysku twój problem, musisz zapłacić za pakomat >? no cóż płacisz za swoje.

Szukają koordynatora serwisu, zadań mnóstwo, odpowiedzialność za wszystko (łącznie z odpowiedzialnością prawną) zarobków podanych brak, po dodzwonieniu się do szefa, bardzo nie miły człowiek, proponuje najniższą krajową. Szukają (usunięte przez administratora) którzy wezmą za nich odpowiedzialność a sami siebie kryją. Od Pani która tam pracowała słyszałam że wypłaty niestety nie zawsze są na czas.

Krzysiek
@Kasia

Lepiej sprzątać ulice, niż być Koordynatorem w tej firmie ☺️

Wiking

Praca niby 8 godzin, w praktyce najczęściej około 10h. Nadgodziny płatne 20zł/h. Delegacje kilkudniowe o których najczęściej dowiadujesz się z dnia na dzień. Oczywiście jeśli w hotelu oczekujesz śniadania/obiadu to za dniówkę delegacji masz ok. 7zł. Odpowiedzialność za wszystko z uwagi na obiekty typu Centra Obsługi Gotówki czy Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej (wieże kontroli lotów). Często na tego typu obiektach musisz serwisować system o którym nie masz zielonego pojęcia. Z pełną odpowiedzialnością oczywiście po swojej stronie gdyby coś poszło nie tak. Szkolenia przez niedoświadczoną kadrę albo jedna osoba na szkoleniu, profesjonalnym a reszta ma udostępnione szkolenie przez pulpit zdalny, żeby było taniej. Bez możliwości choćby zadania pytania. Delegacje płacone jak im się podoba. Rekordziści czekają po półtorej roku. Gdy czegoś nie wiesz to pomoc "od góry" najczęściej na zasadzie łaski i niekompletna. Kwestia zwrotu pieniędzy za dojazdy do pracy to oczywiście bajka. Umowy konstruowane tak, żebyś przypadkiem nie miał na dużej kwoty, dopisywane jakieś premie funkcyjne itp. Wiedza wymagana w zakresie SSWiN, KD, PPOŻ, SSP o tym, że ktoś Cię w czymś wyszkoli zapomnij. Narzędzia wyeksploatowane, mydlenie oczów klientom wymieniając stary sprzęt na stary i wieczne świecenie oczami za dział handlowy który jakies elementy do serwisu miał zamówić i nie zamówił. A Ty się tłumacz i rób z siebie durnia. Zarobki w granicy 3000 na rękę czyli tyle co na kasie w Lidlu przy nienormowanym czasie pracy i odpowiedzialności za wszystko. Była koordynator wyrzucona podczas pobytu na L4 poprzez sfałszowanie jej podpisu pod wypowiedzeniem, jeden z serwisantów notorycznie oskarżany o narkomanię przed innymi pracownikami, kolejny o znęcanie się nad rodziną co oczywiście wszystko jest bajką. Nie polecam, chyba że ktoś zdesperowany i bez szacunku dla siebie.

Oddział w Radomsku regularnie wystawia ofertę na młodszego serwisanta it - tak często ludzie odchodzą czy tak duże mają wymagania że nikogo nie mogą znaleźć?

@Andrzej

Jak proponują 2500 brutto to się Dziwisz ? ???? Lubią zwalniać dyscyplinarnie, bo nie wiedzą że można rozwiązać umowę normalnie.

Norbert

@Andrzej Ten wątek dotyczy oddziału firmy w Oświęcimiu a nie w Radomsku.

Porazka pod kazdym wzgledem. Praca po godzinach, bez dodatkowego wynagrodzenia, za marna podstawe, warunki pracy fatalne tak samo jak zarzad.

Tomek Tofaja

(usunięte przez administratora) Goebbelsowi by się łzy dumy zakręciły w oku gdyby ujrzał efektywne szykanowanie i mydleniu oczu pracownikom(usunięte przez administratora) Jedną rzecz wam przytoczę: gdy pewnego razu egoistycznie nie zjawiłem się w pracy z powodu narodziny własnego dziecka, dowiedziałem się że jestem strasznie 'nie fair' i nie gram zespołowo.

Luki marci

Praca po wiele godzin bez dodatkowych wynagrodzeń za nią. Po za tym dużo obiecują a co z tego wynika to można zobaczyć po czasie

Lux

Parik , nie polecasz ponieważ ?

Parik

Nie polecam

admin

Wiesz coś na temat szefa firmy Seconet Sp. z o.o. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Seconet Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Seconet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seconet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seconet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seconet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Seconet Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seconet Sp. z o.o.