Opinie o Metal Process Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Metal Process Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metal Process Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Process Sp. z o.o. w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Metal Process Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Magazynier?

Damianooo

Haha w ofercie "atrakcyjne wynagrodzenie" 2300zl razem z premia... Co tu można więcej powiedzieć.

Slawo Hell Nowy wpis
@Damianooo

W ogłoszeniu piszą stawki od-do, ale oczywiscie nikt tej najwyższej jeszcze nie dostał. Szukają jeleni co zgodzą się za tą najniższą robić

Teresa

Ile wynosi premia motywacja na stanowisku spawacza w Metal Process? Jakieś minusy z pracy w tym miejscu? I przede wszystkim jak zespół, jest zgrany? Czekam na odpowiedzi

Slawo Hell Nowy wpis
@Teresa

2 zł brutto, a zespół się zmienia co chwile, bo ludzie przychodzą i odchodzą

Pracuś Nowy wpis
@Teresa

Fajni ludzie, dobra atmosfera.

Wojtech

Nie polecam!!!!!!

Firma Metal Process Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Praca Spawacz MAG lub TIG. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Agnieszka

Na stronie firmy znalazłam kilka ofert pracy. Aktualnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Technolog/programista CNC, Spawacz MAG, Spawacz TIG. Co warto wiedzieć o pracy właśnie w tym charakterze? W treści oferty można znaleźć informację o możliwości rozwoju zawodowego-szkoleniach i zdobywaniu nowych uprawnień. Możecie powiedzieć jakie możliwości rozwoju dała Wam praca w Metal Process?

Agnieszka

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Metal Process Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg rozmowy? Czy jakieś pytanie szczególnie Cię zaskoczyło? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Czekamy na Wasze opinie. Może napiszesz jakąś radę dla przyszłych kandydatów?

ei9

ja dopiero przyznam szczerze chcę pracować w tej firmie, celuję w stanowisko pomocnika magazyniera ale zanim wyślę jakiekolwiek papiery to chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim czy ta oferta jest nadal aktualna bo wiem że w czerwcu ruszyła rekrutacja

admin

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Metal Process Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Process Sp. z o.o. - Rzeszów

Metal Process Sp. z o.o.