Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska w Sady

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska w Sady

Klient

Bardzo sprawnie działająca firma, jestem mega zadowolony. Magazynier sprawnie obsługuje, miła atmosfera. Z tego co wiem pracownicy zadowoleni z firmy. Chętnie się tam zamawia, polecam.

TIR Nowy wpis
@Klient

Zgadzam się. Rzadko się zdarza tak sprawna i miła obsługa magazynu. Dokumenty sprawnie wydawane. Biuro przesympatyczna obsługa. Polecam!

Witam. Zauważyłem że jest oferta pracy na stanowisko operator maszyn CNC. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda tam praca na stanowisku?

BHP Nowy wpis

1.Polecam przyjechać na rozmowę,samemu wszystko zobaczyć,ocenić,a może nawet spróbować. 2.Kiedyś była fajna ekipa,nikt już nie pracuje ,a dlaczego, odpowiedź po wykonaniu pkt. 1

Szlifiernia to obóz koncentracyjny, poniedziałek, wtorek, środa, wysyłka towaru po 24 tony, według szefowej to masz pilnować cały czas stanowisko mimo że nie ma towaru bo czekasz aż przywiozą, to nie można iść na papierosa bo ona jest wrogiem palenia, ta praca to istne wyzyskiwanie, za 10zł na godzinę znajdziecie pewnie lepszą pracę.

Łukasz, Nowy wpis
@Anonim

Pracowałem tam 6 lat temu i to prawda.

Dorota

Hej, strasznie rzadko tutaj piszecie o zatrudnieniu w tym przedsiębiorstwie. Chciałam poprosić jakichś pracowników o opinię na temat atmosfery w tym miejscu pracy. Czy pracownicy się dogadują? Mam nadzieję, że kierownictwo dobrze traktuje pracowników - dajcie znać.

Być czy mieć
@Dorota

Atmosfera o niskiej zawartości tlenu i świeżego powietrza. Na hali pył i dym. Kasa niby dobra,ale nie adekwatna do tego co faktycznie trzeba robić i chyba nie warta zdrowia.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska na stanowisko Operator maszyn CNC? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Spokojnie sie wiedzis

Kamil

@arczi rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie FullMetal przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie?

arczi

dlaczego niby omijać to miejsce, praca dla zawodowców tutaj jest naprawdę bardzo dobra, w przeciwieństwie do konkurencji na sadowskim rynku pracy, poza tym łątwo narzekać, ciężej zakasać rękawki do pracy

Niezłe opinie haha praca ciężka i za marne pieniądze omijanie dużym łukiem

Przepraszam mały błąd wysyłki są poniedziałek, środa, piątek

Edek
@Anonim

Kolego a może Ty w ogóle nie chciałeś pracować tylko palić? Słyszałem o tej firmie całkiem niezłe opinie. Sam bym się tam chętnie zadrudnił.

Firma zle traktuje pracowników istny przemiał na szlifowaniu elementów gotowych szefowa próbuje wprowadzac swoje prawa a nie ustalone odgórnie zastanów sie zanim pójdziesz tam do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska - Sady

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Full-Metal Iwona Galińska
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Logistyczna 19
    62-080 Sady