Opinie o EFC Corp Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EFC Corp Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EFC Corp Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFC Corp Sp. z o. o. w Warszawa

Roksana M

WITAM PROSZE O WIADOMOSC OD KOGOS KTO OSTATNO DOSTAL POZYCZKE PROSZE O MEILA Halinka12891@interia.pl

Oszukana Nowy wpis
@Roksana M

Pieprzone oszuści.

Martyba Nowy wpis
@Roksana M

Witam czy dostala pani pozyczke od tej pani

Waldi Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

marek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) zgłaszajcie sprawe na policje

Ludzie podpisujecie umowe przedstepna a do podpisania normalnej umowy nie dojdzie tez sie dałem nabrac wszystko przeciagaj zeby mineło 14 dni oszusci trzeba cos z tym zrobic bo okradaja biednych ludzi a nie pomagaja przed kredytem wszyscy mili a jak wpłacice pieniadze to pózniej weksel i koniec zadnych pieniedzy wam nie przeleja tak było tez semna uwazajcie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w EFC Corp Sp. z o. o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Janek

Ja tez sie dałem nabrac to sa oszusci jak wpłaciłem pieniadze i cisza nikt nie odbiera telefonów ludzie nie dajcie sie oszukac jak ide sprawe zgłosic na policje

janek

Jezeli powstala taka sytuacja, ze komus nie wyplacili kredytu to prosze odezwac sie na forum.

tyna
@janek

mi niewyplacili kredytu i niewiem co robic

janek

Uwazajcie jak wpłacicie pieniadze to jest koniec i nawet nie beda odbierac telefonów tak firma

zobaczymy

Widze, ze opinie są podzielone, ale wiecej jest tych przychylnych ja zaryzykuje a co bedzie zobaczymy

picipici

Czy ktos z was miał tez po 4 dniach Tel ze jednak musi być weksel?

Roksana M

I CO NIKT SIE NIE ODEZWAL Z OSOB KTORE DOSTALY POZYCZKE . TO WKONUC DOSTAL KTOS CZY NIE

wesoła

Jest ok, i warto negocjować z nimi oprocentowanie mi udało sie zejśc na 5%:)

Paweł Błonski

Według mnie firma rózniez spoko, ktos niepotrzebnie straszy ja czekałem 2 dni na pieniadze.

Kasia Mierzka

Ja też dostałam, wiec naprawd nie wiem o co tyle szumu, jezeli jest ktoś z łodzi to umowie sie i z checią pokaze przekaz oraz dokument. Faktycznie tylko nie wiem jak to z czasem oczekiwania Ja czekałam 3 dni ale moja kolezanka, az 6 Trzeba sie odrazu dowiedziec ile sie czeka i sie niepotrzebnie nie denerwowac

Pisankcia

Kurde, przeczytałam to forum jak juz podpisałam umowe i powiem szczerze niezle sie wystraszyłam, ale u mnie wszystko ok dostałam pieniadze o czasie i faktyczie potwierdzam Panie w biurze bardzo miłe i pomocne . Chyba faktycznie, to konkurencja o nich zle pisze.

Adamoski

ja czekałem prawie tydzien na pieniadze a miałybyc w 2-3 dni!!! ALe trzeba przyznać ze bardzo miła obsługa.

Dzony

Mam pytanie odnośnie osób które miały styczność z tą firmą finansową a mianowicie ile brali od was prowizji i ile czekaliście na pieniądze? Ponieważ jestem w trakcie załatwiania kredytu u nich i zaniepokoił mnie czas oczekiwania na pieniądze gdyż przelewy z mBanku maksymalnie chodzą po kilka godzin a oni mają czas oczekiwania 3 do 5 dni

mierzaga
@Dzony

czy otrzymales pieniądze z tego banku

Roberto_10
@mierzaga

Czy ktoś otrzymał od nich pieniądze proszę o w miare szybka odpowiedż

Dzony
@mierzaga

Odpuściłem u nich kredyt. po prostu nie chciałem wpaść w większe (usunięte przez administratora) niż jestem sam fakt ile czasu trzeba czekać na kasę od nich daje do myślenia

mała

Mam pytanie chcę się starać u nich o kredyt czy oni naprawdę oszukują?

klient2

potwierdzam że to oszuści też dałem się naciągnąć na niezłą sumę.Trzeba było by się skrzyknąć i założyć im zbiorowy pozew o wyłudzenie. Jeśli jest jeszcze ktoś, kto został oszukany przez tą firmę to proszę niech się wpisze, musimy odzyskać co swoje i jeszcze niech odszkodowanie płacą.

klient
@klient2

jestem za mozemy sie zdzwonic, ja juz zlozylem doniesienie ,im nas wiecej to moze przerwiemy ten haniebny proceder

admin

Wiesz coś na temat firmy EFC Corp Sp. z o. o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

klient
@admin

to sa oszusci,ostrzegam tych wszystkichkozy chca wziac kredyt ,zaplacicie procent od kwoty wnioskowanej i nawet podpiszecie umowe kredytu ,a potem koniec nawet nie probujcie sie do nich dodzwonic ,telefony milcza ,OSZUSCI NACIAGACZE.W-WA UL BAGNO 2 LOK 86

Zostaw merytoryczną opinię o EFC Corp Sp. z o. o. - Warszawa

EFC Corp Sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Chłodna 51
    00-867 Warszawa