Opinie o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa MTS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa MTS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w Grupa MTS Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Grupa MTS Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Victor Traktor Nowy wpis

Firma nie istnieje, jest wykreślona z Vat, a Prezes miał zakaz prowadzenia działalności gospodarczej i pełnienia funkcji w spółkach.

Renata Nowy wpis
@Victor Traktor

Masz chyba nieaktualne informacje odnośnie spółki.

Dominik Kaczorowski

Firma Grupa MTS unika odpowiedzialności za zlecone prace i uregulowań należności za ich wykonanie.

@Dominik Kaczorowski

udało się jakoś sprawę rozwiązać? jestem w tej samej sytuacji...

karl
@Dominik Kaczorowski

firma jest juz w upadlosci albo juz nie istneieje nie ma z nia kontaktu

Phill

Moje sugestie dla Grupa MTS Sp. z o.o.: Zostałem oszukany przez MTS Group na sumę 3080zł. W 2018 byłem zatrudniony na umowę zlecenie do wykonywania spisów cen, ostatnie pieniądze otrzymałem w grudniu 2016, a od stycznia do maja firma dalej zlecała pracę za którą nigdy nie wypłaciła wynagrodzenia. Na potwierdzenie mojej wersji wydarzeń posiadam pismo z kontroli przeprowadzonej w siedzibie MTS Group przez Inspekcje Pracy. Prezes zarządu spółki, z którym byłem w stałym kontakcie po moich upomnieniach o swoje pieniądze zakończył współpracę i zerwał wszelkie kontakty. Nie polecam tej firmy.

@Phill

udało się jakoś sprawę rozwiązać? jestem w tej samej sytuacji...

Czy po rozmowie w Grupa MTS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Iza

Wiele osób dosyć niepochlebnie wypowiada się o Grupie MTS jako o pracodawcy. Ale być może niektórzy odnajdą się, pracując w tej firmie. A teraz jest bardzo dobra okazja, bowiem ich oferty pracy można znaleźć na paru popularnych portalach internetowych. Czy ktoś z Was postanowi tam aplikować?

@Iza

Gdzie się ogłaszają, może spróbuję zaaplikować do nich.

Iza

Grupa MTS umieszcza swoje ogłoszenia na kilku bardziej rozchwytywanych portalach. Na pewno szybko uda Ci się je odnaleźć. Mogę Ci powiedzieć, że firma w chwili obecnej zatrudni murarzy na terenie Niemiec oraz Belgii. Byłbyś zainteresowany taką posadą, czy raczej poszukujesz stanowiska o nieco innym charakterze? Zachęcam Cię do ciągłej aktywności na tym wątku.

@Iza

Jestem chętny, dlatego prosiłbym o podanie namiaru na jakieś ogłoszenie. Dzięki!

@pracownik

Rozumiem. I dlatego jeszcze raz Ci powtarzam, że bez problemu odnajdziesz ogłoszenia Grupy MTS w Internecie. Umieszczają je aż na kilku ważniejszych portalach z ofertami pracy. A interesuje Cię zatrudnienie tymczasowe, czy szukasz czegoś na stałe?

@Iza

Radzę trzymać się od firmy z daleka. Od 2017 roku zalega z wypłaceniem pieniędzy za analizy cenowe.

Iza

Grupa MTS reklamuje się jako zespół ambitnych, kreatywnych, pewnych swoich umiejętności oraz możliwości, pełnych profesjonalizmu oraz zaangażowania osób. Ostatnio zauważyłam, że na wielu stronach umieszczają różne propozycje pracy u nich. Może ktoś brał udział w rekrutacji i powie nam, jakie warunki oferują od pierwszego dnia zatrudnienia?

Traczyk
@Iza

Pani Izo radzę Pani trzymać się jak najdalej od tej firmy.....poświęci Pani swój czas a wypłata może będzie może nie . nie polecam

Iza

@anonymous Co masz na myśli? Chcesz powiedzieć nam coś konstruktywnego na temat tego pracodawcy? @MARCIN To już spora suma. Postanowiłeś zatem coś z tym zrobić? Jeśli nie, to powinieneś. @Miron Niestety, nie widziałam, żeby firma Grupa MTS szukała w chwili obecnej ludzi do pracy. A jakie stanowisko Cię interesowało?

Iza

@marcin Rozumiem, że masz raczej złe doświadczenia związane z firmą Grupa MTS. Pamiętaj jednak, iż mimo wszystko nie wolno tutaj nikogo obrażać. Twój wpis jest ponadto trochę ogólnikowy, dlatego proponuję, żebyś go nieco rozwinął i wyjaśnił nam pewne kwestie. @Bolo Sam postanowiłeś już aplikować, czy masz to dopiero w planach?

MARCIN
@Iza

wyjasniam ...... facet zalega ponad 5 tys..... Swiadectwo pracy oraz weekend w hotelu gołembiewskim za przepracowanom sobote i niedziele xxx 2 ...... ...... ZAWIUZŁ MNIE DO GLIWIC NA BUDOWE A NA KONIEC ZOSTAŁEM TAM Z REKĄ W NOCNIKU BO NIKT SIE NIE ZJAWIŁ....... NIE CHCE OBRAZAĆ NIKOGO CHCE SWOJE PAPIERY I HAJS ......... I TYLE NIC WIECEJ

@MARCIN

gołembiewskim? za wysokie progi chyba kolego :DDDDDDD za przepracowanom :DDDDDDDDD śmiech na sali kto tu robi

Miron

Słyszałem, że firma ma super opinię jako pracodawca. Może wiecie czy prowadzą jakieś rekrutacje?

marcin

kłamca i oszust ,,,, nie płaci kasy,,,,,,unika i ucieka , nie odbiera tel..... same kłopoty

@marcin

weź się rozpędź

Dominik Kaczorowski

Witam Panie Prezesie, chciałbym przypomnieć Panu o nieuregulowanym zobowiązaniu finansowym z tytułu wykonanej pracy w miesiącach marzec, kwiecień w roku 2017 na zlecenie firmy Black Point. Z poważaniem Dominik Kaczorowski. Umowę firma Grupa MTS podpisała, niestety do dnia dzisiejszego tj. 22.07.2018 ( 'błąd w poprzednim wpisie') płatności nie uregulowała. Kolejny raz proszę o uregulowanie zobowiązania z tytułu umowy zlecenia.

Dominik Kaczorowski

Witam Panie Prezesie, chciałbym przypomnieć Panu o nieuregulowanym zobowiązaniu finansowym z tytułu wykonanej pracy w miesiącach marzec, kwiecień w roku 2017 na zlecenie firmy Black Point. Z poważaniem Dominik Kaczorowski. Umowę firma Grupa MTS podpisała, niestety do dnia dzisiejszego tj. 22.70.2018 płatności nie uregulowała. Kolejny raz proszę o uregulowanie zobowiązania z tytułu umowy zlecenia.

Bolo

Może jednak nie jest tak źle i warto aplikować?

Iza

@nick jaki masz problem? Czemu nie mogę powiedzieć o regulaminie? Pisząc tą wypowiedź również go akceptowałeś. Może warto, żebyś jednak go przeczytał? I napisał jaką masz opinię o firmie Grupa MTS, bo po to jest to forum.

Raper

Witam zwolnienie lekarskie to zwykla lipa chcac zlapac Tracza należy podjechać do biura Katowice Techników 5

Tracz
@Raper

Czy to jest nowa siedziba biura??

Iza

@Zcart złodziej i oszust to mocne słowa. Dlaczego tak uważasz? Co Ci się nie podobało w firmie Grupa MTS Sp. z o.o.? Proszę uargumentuj swoją wypowiedź, by była merytoryczna dla szukających pracy.

nick

lecz się człowieku

Dominik Kaczorowski

Firma Grupa MTS unika uregulowań należności za wykonaną pracę. Praca zlecona, wykonana w roku 2017 w miesiącach: marzec, kwiecień. Brak kontaktu z Sz. P. Prezesem, Mateuszem Traczem. Odpowiedź na e-mail wysłany do Pana Prezesa: "Dzie� dobry! Dzi�kuj� za wiadomo��, Od dnia 14. listopada do odwo�ania przebywam na zwolnieniu lekarskim. Na wszystkie wiadomo�ci odpowiem po powrocie. Mi�ego dnia!"

Iza

@Dominik Kaczorowski czy nadal Twoja sprawa nie została rozwiązana? Czy zaległe wynagrodzenie z Grupy MTS Sp. z o.o. nie zostało uregulowane? Czy masz pomysł na rozwiązanie tej sytuacji? Może osoby, które nie dostały pieniędzy powinny razem pojechać do biura firmy.

@Iza

Witaj Iza, wpłaty nie otrzymałem po dziś dzień tj. 05.01.2018. Dzwoniłem do Pana Prezesa firmy, Sz.P. Mateusza Tracza, kolejny raz, niestety brak kontaktu, nie odbiera telefonu. Napisałem również e-mail z którego otrzymałem wiadomość zwrotną, "Dzie� dobry! Dzi�kuj� za wiadomo��, Od dnia 14. listopada do odwo�ania przebywam na zwolnieniu lekarskim. Na wszystkie wiadomo�ci odpowiem po powrocie. Mi�ego dnia! Rozmawiałem wstępnie z Radcą Prawnym na ten temat i myślę że, niebawem rozwiążę tę sprawę w inny sposób.

Adrian

Na stronie katowickiej inspekcji pracy jest system e-skarga. Proszę wszystkich poszkodowanych o uzupełnienie skargi. Tam najpierw skierował mnie prawnik.

Michał Kwiatkowski

Widzę dużo złego na temat tej firmy się pisze, w taki razie zapytam czy produkty tej firmy są równie podejrzane co jej prezes? Chciałem skorzystać z jej usług ale teraz zwątpiłem.

Arek
@Michał Kwiatkowski

Jakie produkty?

@Michał Kwiatkowski

Chyba chodzi o zupełnie inną firmę, bo pod tą nazwą są zarejestrowane obecnie dwie - jedna z Katowic (sp. z o.o.) - ten wątek traktuje o tej. Natomiast Grupa MTS z Krakowa to firma produkująca zdrową żywność i naturalne kosmetyki. Jest jednoosobową działalnością gospodarczą. Więc w przypadku drugiej firmy (z Krakowa) nie należy się jej chyba bać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MTS Sp. z o.o. - Katowice

Grupa MTS Sp. z o.o.