Opinie o Komornik Sądowy Radosław Duffek w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Komornik Sądowy Radosław Duffek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Komornik Sądowy Radosław Duffek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy Radosław Duffek w Katowice

Verkut Nowy wpis

Wpiszę coś po dzisiejszej rozmowie i zobaczymy czy ten wpis się ukaże...

izd Nowy wpis

a ja tu jestem w całkiem innej sprawie. Gowork to miejsce wymiany opinii pomiędzy pracownikami. i dlatego chciałem spytać ile można zarobić u komornika jaka jest atmosfera w pracy Jestem po ekonomii. Dzięki za każdą odpowiedź

adwokat Nowy wpis

Skąd szanowna Pani powzięła informację, na podstawie których przedstawia zarzuty?

don Nowy wpis

sam sobie pisze te opinie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Komornik Sądowy Radosław Duffek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Olo

Dno kompletne dno

wierzyciel

Dobra komunikacja zarówno z pracownikami kancelarii, jak i z komornikiem. Skuteczność całkiem dobra.

sobieryba

co za bełkot - i myśli że ktoś w to uwierzy ...

Rafał

Profesjonalista w swojej dziedzinie, rzetelny i kompetentny a przede wszystkim skuteczny komornik

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Radosław Duffek - Katowice

Komornik Sądowy Radosław Duffek