logo VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.

VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.

Opinie o VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 15:56
Wiesz jak wyglądają umowy w firmie VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.
abc 2016-06-27 23:45
Niestety bardzo duża rotacja
volcanic 2016-07-05 19:35
- toksyczna atmosfera
- duża rotacja
- typowa korporacja w negatywnym tego słowa znaczeniu
toxic 2016-07-12 18:28
Duza rotacja, ludzie tylko mysla jak uciec z tej firmy. Atmosfera bywa toksyczna w zaleznosci na jakich przelozonych sie trafi, a trafic latwo. Pieniadze calkiem dobre ale nerwy jeszcze wieksze, nie polecam jesli ktos mysli o dluzszej wspolpracy.
Szczery 2016-08-02 19:06
Trudno o dobrą ocenę - spora rotacja.
szczera 2016-09-08 11:53
duża rotacja, sami się zwalniają.
Szczerze 2016-09-22 17:33
Co? "przyjacielskie relacje" co to za bajeczka? :D:D:D. Kto tam pracował to dokładnie wie jaka tam jest atmosfera, ludzie sami się zwalniają bo nie wytrzymują. Taka prawda.
kuba 2016-10-03 13:12
hej no pewnie ze to jest zależne nie ma co się oszukiwać :D tylko ważne żeby jednak to było prawda??
zawadzka 2016-12-01 21:30
duża rotacja, brak doświadczonych pracowników i perspektyw. Nie oszukujmy się, to tylko shared service a nie żadna firma.
Dorota 2017-03-15 18:53
Poczatki nie wygladają dobrze. Hr nie ogarnia zupełnie. Nie ma nawet portalu, zeby sprawdzic swoj urlop. Mozna zaczac prace bez badan lekarskich...co mega mnie zaskoczylo! Wczesnijesze firmy nie dopuscily mnie do pracy bez badan a tutaj freedom.
Czasami slyszy przekleństwa Team Ledera, a obgadywanie wszytskich dookola. "O prześle Ci ten mail nie uwierzysz jaki idiota" itp itd...
Pozdrawiam,
D.
Zostaw swoją opinię o VeriFone European Shared Services Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VeriFone European Shared Services Sp. z o.o.