Opinie o Gmsynergy Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gmsynergy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gmsynergy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gmsynergy Sp. z o.o. w Rzgów

K.

Czytam tutaj te wszystkie opinie i uważam, że te bardzo negatywne są na wyrost. Pracowałam tam chwile, uważam, że szefowa to jest naprawdę w porządku dziewczyna. Od początku miałam z nią bardzo dobry kontakt. Tylko niepotrzebna ta spółka z tym panem. Gość ewidentnie robi tam krecią robotę i psuje cała atmosferę. Odnoszę wrażenie, że jest pełen kompleksów i stąd te frustracje na wyrost. Sam nie wie, czego oczekiwać od pracownika i wydaje jakieś sprzeczne polecenia. Na dłuższa metę nie da się tam z nim wytrzymać. Z A. od początku było bardzo ok. Dobrze mi się z nią pracowało i zapewniała pozytywna atmosferę w biurze. Czasy są jakie są, z turystyki raczej trzeba powoli uciekać, dlatego w ogóle nie polecam podejmowania pracy w tej branży. Ale do GM jako do GM nie byłabym aż ta negatywnie nastawiona ????

Seba
@Bart

Ja wykonuję dla Gmsynergy prace dorywcze - montaże na targach - i mogę z tej perspektywy polecić ich jako pracodawcę. Płacą dobrze, roboty też jest dużo, więc jeżeli tylko nie przeszkadza praca w nienormowanych godzinach ( wyjazdy na montaże wypadają różnie - często weekendy) , to zarobki przy dobrym miesiącu są rzędu 7-9 tys zł na rękę, przy słabszym 5-6 tys więc bardzo przyzwoite.

A. Nowy wpis

Nie polecam!!! Pracowałam w tej firmie krótki czas. Od samego początku były problemy, po pierwszej rozmowie Pani Agnieszka bardzo zdecydowana na współpracę natomiast na podpisanie umowy z P. Agnieszką umawiałyśmy się kilkukrotnie i za każdym razem albo Pani Agnieszka zapominała albo zrzucała winę na księgowe, ze nie przygotowały umowy, na umowe czekałam ponad miesiąc, upominając się kilkukrotnie. A po pewnym czasie okazało się ze p. Agnieszka nie przekazała podpisanej umowy do biura rachunkowego, oni nie wiedzieli o moim zatrudnieniu i nie byłam zarejestrowana w ZUS, co już świadczy jaki jest tam bałagan. W pracy nic nie miałam wytłumaczone o wszystko trzeba było się prosić, nawet nie miałam przystosowanego stanowiska pracy. Pani Agnieszka nie była chętna do udzielenia odpowiedzi odpowiadając często ze nie ma czasu lub to co ja potrzebuje nie jest teraz pilne, natomiast potem były pretensje dlaczego coś jest nie zrobione. Raz mówiła jedno, za kilka dni zupełnie coś innego sama sobie przecząc … oczywiście zawsze wina pracownika ze źle zrobił chociaż ona tak kazała. Takie sytuacje były na porządku dziennym. Ciężka współpraca z Panią Agnieszką, ciężko się dogadać najlepiej czytać jej w myślach co chce i o nic nie dopytywać bo się wkurza, w firmie bałagan jeśli chodzi o dokumenty oraz duża rotacja pracowników. Swoje błędy potrafi zrzucić na pracownika podczas rozmowy z klientem. Zawala pracowników robotą, wszystko dla niej jest na już, pilnie. Gdy coś zleca a ty dopytujesz o szczegóły jak coś zrobić to się wkurza ze dopytujesz i odpowiada ze już ci powiedziała, potem potrafi co chwila spamować mailami i telefonami czy już zrobione bo ona potrzebuje to na teraz…po czym jak to zrobisz potrafi powiedzieć ze wszystko źle i nie o to jej chodziło (a przecież chciałam dopytać o szczegóły) po czym wielokrotnie tak było ze spamując ze coś jest pilne po zrobieniu nawet na to nie spojrzała lub leżało tygodniami zanim zerknęła. Pani Agnieszka na początku współpracy bardzo miła, potem wychodzi prawdziwe oblicze i potrafi obrzucić błotem pracownika na oczach wszystkich. Co najważniejsze mój zakres obowiązków i stanowisko wyglądał zupełnie inaczej niż umawiałyśmy się na początku. Nawet po wielokrotnych rozmowach na ten temat i obiecywaniu ze to się zmieni, nic się nie zmieniało. Również inni pracownicy mówili ze p. Agnieszka naobiecuje a nic się nie zmienia. Przychodziły też inne osoby które po kilku dniach rezygnowały bo P. Agnieszka inaczej im przedstawiła prace nad różnymi projektami jako super rozwój w branży turystycznej i reklamowej, a okazywało się ze praca polega na dzwonieniu całe dnie do zagranicznych firm i zapraszaniu do spotkania z innymi firmami z branży … namawianie klientów na zasadzie fotowoltaiki. Za to obiecane na początku kompletnie inne warunki pracy i zakres obowiązków. Firma zajmuje sie ciekawymi projektami, organizacją wyjazdów więc mogłaby to być rozwojowa praca gdyby nie podejście Pani Agnieszki do pracownika. Nie polecam współpracy z tą firmą.

N Nowy wpis

Miałam pracować w tej firmie. "Miałam" to słowo kluczowe w moim przypadku, ponieważ specjalnie zwolniłam się z poprzedniej pracy, by jednak nie zostać zatrudnioną w Gmsynergy i ostatecznie zostać bez pracy. Ustaliłam z Panią Agnieszką, że przyjdę w środę podpisać umowę, ponieważ w ten dzień miała Pani być cały dzień w biurze. Przyszłam ok. 12:00, by dowiedzieć się, że Pani Agnieszka wychodzi zaraz na odprawę i nie damy rady się już dzisiaj spotkać. Ustaliłyśmy, że przyjdę następnego dnia o 10:00. Ok. 40min przed spotkaniem dostałam sms'a, że dzisiaj również Pani Agnieszki nie będzie, ale da mi znać kiedy możemy się spotkać. Do końca dnia nie dostałam żadnej odpowiedzi. Następnego dnia (w piątek) sama zadzwoniłam i kolejny raz usłyszałam, że raczej nie jest Pani w stanie się ze mną spotkać do 14:00. W tym momencie byłam bardzo zaniepokojona sytuacją, ponieważ był to mój ostatni dzień w starej pracy, a umowy o pracę w tej firmie nadal nie podpisałam - co zakomunikowałam również w rozmowie z Panią Agnieszką. Dostałam odpowiedź, że jeśli dzisiaj Pani Agnieszka nie da rady to przyjedzie specjalnie na chwilę w sobotę (Pani potwierdziła, że "dać mi znać"). Po tej rozmowie kontakt się urwał. Nie dostałam żadnej odpowiedzi. Przez te trzy dni (środka-piątek) byłam zbywana przez Panią Agnieszkę, by ostatecznie do podpisania umowy o pracę nie doszło. Uważam, że takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne. Jeśli mówi Pani komuś, że podpisze Pani z nim umowę o pracę, to wypada wywiązać się z tej umowy (nawet telefonicznej). Jeśli zmieniła Pani zdanie w trakcie lub zatrudniła jednak kogoś innego - wystarczyło mi to zakomunikować. Pomimo, że w rozmowach Pani Agnieszka była bardzo sympatyczna, kiedy doszło do konkretów zostałam przez nią zignorowana. Gdybym wiedziała, że ostatecznie nie zostanę pracownikiem tej firmy, nadal miałabym pracę.

2023

Opinie nie zachęcają do podjęcia pracy, ale i tak zgodziłam się na rozmowę. Pani Agnieszka jest przemiłą osobą, pracę tak naprawdę miałam według niej zagwarantowaną, ustaliłyśmy dzień w którym mam podjąć decyzję i jej dać znać, czy decyduję się na pracę. Tak też zrobiłam. Napisałam wiadomość sms, że decyduję się podjąć pracę na tym stanowisku. Niestety, odpowiedzi nie otrzymałam. Wysłałam więc kolejną wiadomość dwa dni później - brak odpowiedzi. Mimo że pani Agnieszka zdawała się być bardzo sympatyczną osobą, zachowała się bez szacunku w stronę potencjalnego pracownika, z którym tak naprawdę ułożyła już grafik godzinowy pracy, po czym nagle urwała kontakt bez żadnej informacji co, jak i dlaczego. Bardzo nieładne zachowanie.

Agnieszka Kłosińska
@2023

Pani Dominiko, bardzo przepraszam, ale jako pracodawca mam nieco inny punkt widzenia . Jeżeli dajemy ogłoszenie i podane jest , że praca jest pełnoetatowa, a aplikuje osoba , która na rozmowie przekazuje, że tak naprawdę 1 dzień w tygodniu jest w stanie pracować, dalej dwa dni na pół etatu, a kolejny dzień do drugi tydzień, to ciężko przy najlepszych chęciach stworzyć z tego etat. Przy szczerych chęciach. Nasza praca należy do projektowych, więc `"wpadanie" do niej , jak znajdzie się chwilę nie jest możliwe . A niestety taką ofertę Pani przedstawiła . Dodatkowo , po rozmowie miała Pani oddzwonić , czego również nie było. Zamiast telefonu otrzymałam sms: "Dzień dobry, myślę, że mogłabym spróbować"...Dla wielu osób praca jest traktowana jako przerywnik i przygoda. Ale przy projektach, jakimi się zajmujemy, to duża odpowiedzialność, ciągłość zadań . To ogromna satysfakcja i tysiące referencji, ale też skrupulatność i umiejętność dopięcia projektu od Ado Z, bo zrealizowany po czasie nie ma dla Klienta żadnej wartości...

2023 Nowy wpis
@Agnieszka Kłosińska

@Agnieszka Kłosińska Pani Agnieszko, od początku zaznaczałam, że jestem studentką dzienną, w związku z czym praca na pełen etat jest niemożliwa. Mimo to zdecydowała się Pani na rozmowę ze mną, ustaliła grafik w miarę moich możliwości, jak i była zainteresowana współpracą. Nie wspominała Pani, że moja dyspozycyjność jest problemem, a wręcz zaproponowała współpracę i oczekiwała na moją decyzję, którą zakomunikowałam poprzez wiadomość SMS w ustalonym terminie. Jeśli oferta była już nieaktualna, bądź zmieniła Pani zdanie i stwierdziła, że moja dyspozycyjność jednak Pani przeszkadza, to wystarczyło napisać SMS. Uważam, że powinno to również należeć do obowiązków pracodawcy, tym bardziej, że jest Pani bardzo życzliwą osobą. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam :)

K.

Bart
@K.

Ja tez pracowałem w Gmsynergy ponad 3 lata. Odszedłem w 2022, bo potrzebowałem więcej opcji wykonywania pracy zdalnej , inaczej pewnie nadal bym tam pracował . Zgodzę się, ze pracy jest dużo i nie jest to zajęcie dla leniwych, ale jeżeli lubi się zmienność w robocie, różnorodne wyzwania , to ta praca naprawdę fajna i mnie dawała dużo satysfakcji. W połączeniu z okazjonalnymi wyjazdami zarabiałem na poziomie 6-7 tys na rękę , także skłamałbym , gdybym napisał, że jest coś z nimi nie tak. Byłem jednak świadkiem przychodzenia ludzi z manierami z korpo, którzy faktycznie ciężko się odnajdują, jak mają w jednym czasie ogarnąć kilka różnych tematów , a nie tylko swoją wąską działkę. Na pewno nie dla każdego, ale dla osób poszukujących możliwości wszechstronnego rozwoju - polecam !

Seba Nowy wpis
@Bart

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gmsynergy Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Elektromechanik w dziale UR
Rzgów
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Zmiany
Rzgów
Kerakoll Polska Sp. z o.o.
AA

Firma modliszka.. najpierw Cię podejdzie , później wyssie wszystkie soki życiowe,a na koniec wypluje. Jest to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Najśmieszniejsze jest to, że każą na początku podpisać dokumenty, że przeciwdziałają mobbingowi, a później mobbing pełną parą !!! Kuszą zarobkami,a jak się dasz złapać to później dostajesz umowę na najniższą, a reszta zleceniówki, o których płacić zresztą zapominają. Jeśli okażesz zaangażowanie, chęć do pracy, a nie daj Boże chęć pomocy oczywiście dostrzegą to i zaczną Cię wtedy orać na maksa, tak że zapomnisz jak się nazywasz i co to weekend. Dasz im palec, wezmą rękę. Praca dla ludzi o silnych nerwach i z grubą skórą. Generalnie coś w tej firmie GMŚmierdzi.

Wojtek
@AA

Wszystko Co napisałeś jest Prawdą ! Nie polecam Tej Firmy I unikajcie jak ognia Ludzie Tej firmy! (usunięte przez administratora) psychiczny jak w wojsku a nawet jeszcze gorzej. Pod groźbami że cię zwolnią za nie wykonywanie obowiązków które tak naprawdę do Ciebie nie należą. (usunięte przez administratora) powinien się zająć Tą Firmą! Ta Firma jest Okropna ! (usunięte przez administratora)

Aga
@AA

Niestety to prawda. Miało się wiele zmienić po podziale spółek gandalf travel i GMSynergy - a niewiele to dało. Dodatkowo (usunięte przez administratora)- umocniła sie w (usunięte przez administratora)i wykorzystywaniu ludzi - umowy na projekty/ tzw premie nie wypłacana, zapominane. Ściemnianie klientów - bo np(usunięte przez administratora) nie doszacowała projektu, a świecisz oczami przed klientem ty, bo ona jeszcze napisze maila do klienta ze to twoja wina...mimo ze sama odpowiada za budżet. Żenada...

Agneiszka Kłosińska
@Wojtek

Niestety , ale w firmie Gmsynergy nie pracował żaden Wojtek i opinie , które czytam powinny być weryfikowane przez administratora, bo jeżeli ktoś nie darzy firmy , czy mnie , sympatią, to nie powinno się przekładać na możliwość zamieszczania nieprawdziwych treści z celem jedynie wyrządzenia szkody. Może gdyby był obowiązek podpisania się prawdziwym i weryfikowalnym imieniem i nazwiskiem , to takie forum miałoby rację bytu jako opiniotwórcze i rzetelne źródło. Zwłaszcza , że ten wpis narusza moje dobra osobiste . Jest jak napis na murze dokonany pod osłoną nocy , przez grafficiarza, który ucieka zadowolony, że przez moment miał moc sprawczą ... Słabe.

Agneiszka Kłosińska
@Wojtek

Na początek - miej odwagę podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem . Latami nie wchodziłam na żadne fora i nie czytałam opinii. Postanowiłam tak ponad 10 lat temu, jak zgłosiła się do mnie firma, oferując pozytywne wpisy za opłatą i negatywne na konkurencyjne firmy , również w ramach ryczałtu miesięcznego...minęło 10 lat i nic się nie zmieniło. Nadal ludzie wierzą, że w internecie znajdą prawdę, a po drugiej stronie siedzi opłacony człowiek i napisze wszystko , co mu się poda , że ma napisać ...

Kuku

Z mojego krótkiego doświadczenia - ludzie normalni, ale trochę za dużo mają na barkach więc pomóc na starcie średnia. Musisz ogarnąć sam, od razu i łapać informacje w locie. Robi się dużo i różnorodnie, nie ma nudy. Jak się jest transparntnym to da się dogadać. Ogólnie w korpo robisz 3 razy mniej a wynagrodzenie dostaniesz podwójne. Tutaj naprawdę musisz brać odpowiedzialność za zadania bo nie dasz rady inaczej. Za niska placa do realnie wykonywanej pracy moim zdaniem.

Katarzyna
@Kuku

A jakie konkretnie masz obowiązki? A może jakieś widełki wynagrodzenia, podzielisz się? Tak orientacyjnie, szukam pracy.

Kuku
@Katarzyna

Tworzenie bazy klientow I usług, pisanie raportów, negocjacja cen z producentami/pracownikami hoteli i inne. Tu załatw przewodnika, tu przerwa kawowa na konferencji. Wg zorganizuj konferencje, targi czy rozdanie nagród. Naprawdę wszytko się robi. Ale co do płacy wydaje mi się że to indywidualne. W takich miejscach płaci się za konkretną osobę, nie trybika w maszynie. Jeśli dzięki Tobia zarobią dodatkowe 10tys. To też się tobie to zwróci. Takie mam wrażenie. Generalnie życzę im jak najlepiej. Wydaje mi się że warto tam spróbować swoich sił Jeśli ktoś się zastanawia. A wiaodmo że żadna praca nie jest idealna

Aga
@Katarzyna

3000 netto

Łodzianin

Kompletny brak szacunku dla kontrahentów. Jedna ze "specjalistek" zleca pracę firmie (domyślam się, że na 1 zgłoszenie jest ich kilka lub kilkanaście). A gdy prace są na półmetku "nagle" się rozmyśla i stwierdza, że w zasadzie to wybrała innego partnera. Oczywiście, wszystko próbuje bardzo nieudolnie uzasadniać. Efekt? Stracony czas, energia, nerwy i pieniądze. Nie polecam!

chillout

Moja opinia jest krótka i na temat - mam nadzieję że Pani A. to przeczyta. Same obiecanki cacanki w tej firmie - wpierw sama Pani A. zadzwoniła do mnie z propozycja pracy jakie to cuda na kiju obiecuje, a po paru dniach się rozmyśliła. Powód?? Żaden! Brak jakiegokolwiek wstydu! A wystarczyło konkretnie napisać TAK lub NIE czy kontynuujemy rozpoczęty temat. NIE POLECAM współpracy z GMSynergy! Sami nie wiedzą czego chcą.

Sylwia
@chillout

Niestety z tego co widac tutaj wlascicielka nie udziela sie na forum, a szkoda. Rozpiszesz sie bardziej o tych cudach na kiju ?

Mieliście kiedyś wypłaty w ratach?

Zuzia

Ludzie , odradzam! Ci ludzie psują psychikę i chęć do życia

Jacek
@Zuzia

Skąd taka negatywna opinia o tej firmie? Masz jakieś niemiłe wspomnienia związane z nimi? Powiedz coś konkretniej.

hej, nie wiecie może czy niedługo firma GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k. będzie szuakła nowych pracowników na przykład na stanwsiko specjalsity do spraw turystki

Zostaw merytoryczną opinię o Gmsynergy Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Gmsynergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gmsynergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Gmsynergy Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Tuszyńska 67
    95-030 Rzgów