FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

mazowieckie

Opinie o FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

admin 2015-08-21 17:03:06
Wiesz jak się pracuje w firmie FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.
hgm 2016-05-15 21:15:34
@tlewon ale to wynagrodzenie o którym piszesz 3500 zł to jest netto czy brutto? A mi się wydaje, że rzadko kiedy podawana jest pensja z premią, więc nie wiem czy są to rzetelne informacje @tlewon ...
ROBERT 2016-11-08 19:32:23
PRZESTRZEGAM POTENCJALNYCH ZAINTERSOWANYCH PRZED FIRMA FLEXIPOWER GROUP
W UBIEGLYM ROKU FIRMA ZLECILA MI MONTAZ MICRO INSTALACJI 12KW NA GRUNCIE U KLIENTA KTOREGO IM PODESLALEM PO DOSTARCZENIU PANELI INWERTERA ORAZ UZYWANEJ KONSTRUKCJI NA GRUNT O KTOREJ NIE BYLO WCZESNIEJ MOWY ZAMONTOWALEM INSTALCJE. FIRMA ZAINKASOWALA PONAD 60 TYS.ZL. Z BOŚ W ŁOMŻY DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE ROZLICZYLI SIE ZE MNA ZA WYKONANA INSTALACJE WRECZ ZAPRZECZAJAC ZE NIGDY NIE MIELI ZE MNA DO CZYNIENIA WSZYSTKIE EMAIL DOKUMENTACCJE ORAZ UMOWE ZLECENIA DOSTARCZYLEM NA KOMENDE POLICJI INFORMUJAC ZE ZOSTALEM OSZUKANY PRZEZ PANA POST WLASCICIELA FIRMY FLEXIPOWER GROUP .ZAZNACZAM ZE NA STRONIE FB FLEXIPOWER ZOSTALEM ZABLOKOWANY PRZEZ WLASCIECIELA WIDOCZNIE MA COS NA SUMIENIU SKORO TO ZROBIL ...RAZ JESZCZE PRZESTRZEGAM PODWYKONAWCOW EWENTULANYCH ZAINETRESOWANYCH PRZED OSZUSTEM JESLI UWAZA ZE JEST INACZEJ NIECH PODA MNIE DO SĄDU .... ON WIE KTO TO PISZE WSTYDU NIE MASZ PANIE POST MAM NADZIEJE ZE JEGO EKIPA PRZECZYTA TE WIADOMOSC WSPOLCZUJE PRACOWAC Z TAKIM OSZUSTEM
Zostaw swoją opinię o FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K. - mazowieckie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.