Lion’s Bank

bankier 2015-09-15 12:09
Oferta pracy, rozmowa kwalifikacyjna:

hejka,
byłem na rozmowie kwalifikacyjnej:
dyrektor oddziału dostał cv od pani z recepcji 1 minutę przed spotkaniem. W trakcie spotkania zapoznawał się z nim.
pytania:
czego oczekujesz od firmy? Jakie są twoje aspiracje?
jak zareklamujesz fundusz inwestycyjny
z czego się składa fundusz inwestycyjny? Cechy funduszu / Korzyści
jak zachęcisz do swojego hobby - dyrektor nie był chętny do pomysłu, nastawienie negatywne do tego co się mówi

jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie, warto poczytać różne fora szczególnie bankier pl . Firma jest częścią idei banku, więc styl działania jest podobny.

Umowa o pracę szczątkowa i konieczność założenia swojej działalności. Do firmy przyjmują z idei banku i nie ma rotacji pracowników. Zostają najlepsi i najwytrwalsi. Najpierw robi się college w idea banku. Okres próbny trwa 6 miesięcy do 9 miesięcy.

z for wynika że zaczynasz od 1,2 tyś zł netto na rękę, płacisz składki na swoją działalność.

Bankier w LB ma bazę klientów jaką dostaje od szefa. Ma target i musi go zrobić.

Ładne logo.
Wojt 2016-04-21 16:26
Witam,
czy jest konieczność zakładania działalności gospodarczej jeżeli chce się pracować w Lion's Bank ?
miro 2017-04-23 19:52
Witam , Lion's bank należy omijać jak najdalej , ponieważ doradcy pracujący tam a w szczególności pan Bartłomiej B. w oddziale lubelskim , przekonywał mnie do rewelacyjnego produktu jakim jest lokata z ubezpieczeniem na której nic się nie traci a tylko można zyskać i to tylko w przeciągu jednego roku po którym można się wycofać . CZYSTE KŁAMSTWO I NACIĄGANIE aby pozyskać klientów, jestem już trzeci rok i nadal jak bym chciał wyciągnąć swoje pieniądze to będę na minusie . TAKŻE ODRADZAM TEN BANK , w obecnej chwili zastanawiam się co mogę zrobić aby odzyskać swoje środki bez strat .
aaaaaaa 2017-04-26 22:30
pisz do KNf-u
Arek 2017-04-27 21:48
Ale to jest forum dla pracowników i to w dodatku w Poznaniu. Niech pan składa reklamację, najlepiej w oddziale, w którym ma pan konto. Tu raczej nikt tego nie rozwiąże.
Andrzej 2017-05-17 21:37
A warto tam aplikować? Może ktoś napisać jak się w tym banku pracuje??
Mika 2017-05-23 21:15
Ja nie narzekam. Może po prostu przyjdź i się sprawdź. Sporo można się nauczyć no i jest to praca z wymagającym klientem. Dobre doświadczenie. :)
Andrzej 2017-05-29 22:44
A staże też są? Jestem zainteresowany.
Marta 2017-05-31 23:04
Ale chodzi ci konkretnie o staż czy o Lion's Bank College?
Andrzej 2017-06-05 21:10
A to jest coś więcej niż staż? Szczerze to pierwsze słyszę nazwę więc nie wiem. Co to za colege?
Marta 2017-06-09 19:57
Lion’s Bank College polega na tym, że poznaje się produkty, raz w miesiącu spotyka się na zjazdach szkoleniowych, ogólnie uczysz się jak definiować potrzeby i co można proponować klientom. To takie szkolenie pracownika na stanowisko Private Bankera.
Zostaw swoją opinię o Lion’s Bank - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lion’s Bank