Lion’s Bank

bankier 2015-09-15 12:09:25
Oferta pracy, rozmowa kwalifikacyjna:

hejka,
byłem na rozmowie kwalifikacyjnej:
dyrektor oddziału dostał cv od pani z recepcji 1 minutę przed spotkaniem. W trakcie spotkania zapoznawał się z nim.
pytania:
czego oczekujesz od firmy? Jakie są twoje aspiracje?
jak zareklamujesz fundusz inwestycyjny
z czego się składa fundusz inwestycyjny? Cechy funduszu / Korzyści
jak zachęcisz do swojego hobby - dyrektor nie był chętny do pomysłu, nastawienie negatywne do tego co się mówi

jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie, warto poczytać różne fora szczególnie bankier pl . Firma jest częścią idei banku, więc styl działania jest podobny.

Umowa o pracę szczątkowa i konieczność założenia swojej działalności. Do firmy przyjmują z idei banku i nie ma rotacji pracowników. Zostają najlepsi i najwytrwalsi. Najpierw robi się college w idea banku. Okres próbny trwa 6 miesięcy do 9 miesięcy.

z for wynika że zaczynasz od 1,2 tyś zł netto na rękę, płacisz składki na swoją działalność.

Bankier w LB ma bazę klientów jaką dostaje od szefa. Ma target i musi go zrobić.

Ładne logo.
Wojt 2016-04-21 16:26:44
Witam,
czy jest konieczność zakładania działalności gospodarczej jeżeli chce się pracować w Lion's Bank ?
Zostaw swoją opinię o Lion’s Bank - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lion’s Bank