PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.

Nowy Tomyśl

Opinie o PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.

admin 2015-08-21 14:21:47
Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.
marcopolo 2015-10-27 20:52:37
@Pola - może w Biedronce się odnajdziesz ?
lary 2015-11-05 14:26:38
Pracuje w tej firmie już od wiele lat. Ci co pisza ze jest tak zle to osoby które albo wyleciały z roboty za alkohol albo inne rzeczy. Sa pracownicy ktorzy robia tu od wielu lat, postawili chaty i zyja niezle– nie wszedzie jest taka możliwość jak wszyscy wiemy. Smieciowki? Polecam znaleźć firme gdzie dadza ci 3,500 zl na umowe o prace – nie znajdziecie. pozatym wszystkim placa dodatek za sobote i jak trzeba to i niedziele. ci co robia i cos potrafia to oprocz tego maja jeszcze premie i to nie 100 zl.
Jukś 2016-10-13 22:42:09
To prawda, że jest sporo rotacji, generalnie uważam, że nie jest to zła rzecz, a na pewno nie jest domeną samej firmy, przeciez nie od dziś wiadomo, że tę tworzą ludzie i jak oni mają problem, to się zwalniają, czasami nie umieją i nie chcą pracować
Zostaw swoją opinię o PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. - Nowy Tomyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.