Sesto Senso Sp.j.

Wrocław

Opinie o Sesto Senso Sp.j.

ahek 2014-12-29 17:40
jak ph maja? jaka podstawa ?jaka prowizja?
Jacek 2016-05-16 09:11
Praca przedstawiciela handlowego na pewno nie jest dla wszystkich. Trzeba lubić pracę z ludźmi i być bardzo otwartym. Mieć szereg umiejętności miękkich. Uważam, że takie umiejętności powinny być odpowiednio nagradzane. Jak tu się szacuje wynagrodzenie PH?
unnamed 2016-11-30 18:46
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie tak na produkcji jak i w biurze, komedia z dramatem na przemian, produkcja która znajduje się w Czastarach wkrótce przyjmie ukraińców bo polacu nie chcą tam robić, to chyba o czymś świadczy, ponad połowa zatrudniona na lewo druga połowa na pół etatu, stołówka czy kibel żadna różnica wszedzie ten sam bród i smród :)
leon 2017-01-11 17:23
Zarobki jak 7zl na godzine i na czarno Panstwowa Inspekcja Pracy dostala w lape wiec nie ma niespodziewanych kontroli....Szkoda slow...
Zazenowany 2017-08-09 22:43
A nie lepiej jakis maly donos do skarbowki i pipy ? Po co dawac sie krzywdzic ? Tacy oszusci zlodzieje i kretacze nie powinni tak ludzi traktowac , panstwo daje ludziom ku temu narzedzie ktore mozemy wykorzystac.
aa 2017-09-06 19:43
aaa 2017-09-06 19:47
witam. miałam okazję pracować w firmie kilka lat, co prawda w Czastarach Ale co nie co mogę powiedzieć. najważniejsze pieniążki zawsze na czas, można się dogadać z szefem co do urlopu czy też wolnego. jak w każdej pracy trzeba pracować i coś z siebie dac. a co do warunków sanitarnych bez zastrzeżeń gdyż są stworzone. dość duża stołówka i toalety a o czystość dbają ludzie, jeśli nie posprzatasz po sobie to o tobie świadczy i są omylne odczucia. a gdzie nie pracują Ukraińcy? wiadomo nigdzie nie jest jakby się chciało.
Zostaw swoją opinię o Sesto Senso Sp.j. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sesto Senso Sp.j.