Mw Lublin Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o.

Tomasz 2014-02-17 11:23
Nie poleciłbym największemu wrogowi
czarna 2014-07-17 21:53
Witam,
Dlaczego nie polecasz tej firmy? I na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś? Obecnie tam zatrudniają, więc szukam informacji o firmie. Z góry dzięki za wszelkie informacje
pracownik 2015-01-11 14:40
ja tam robie 2 lata prawie dla mnie gitara praca i firma
giest 2015-12-18 22:32
Pracowałem w tej firmie w dziale jakości. Nie polecam.
qqwq 2016-07-04 17:15
Jakie sa zarobki na stanowisku magazyniera i jaka atmosfera ogolnie panuje w firmie??
Cygan 2016-09-02 14:12
Witam ja właśnie zayrudniam się tam na magazyniera w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną :)
rtg 2016-09-04 20:31
O rany, skoro można liczyć u nich na zarobki przekraczające 5 tysięcy złotych @trobar, to się nie dziwię, że ich oferty sa tak popularne. W końcu dbałosć o takie zatrudnienie sprawia,że atmosfera nawet dopisuje.
Mistrz Maciej 2017-03-23 20:04
Nie polecam! Firma może być krótkim przystankiem na złapaniu doświadczenia. Tylko znajomosci, ojciec werbuje syna, wujek siostrzeńca brat brata itp. Kierownictwo pod dyktando francuski/włoskie, działają na oślep ze strachu. Ogólny bałagan. Najlepiej ma narzędziowka, chociaż pośpią nocami ;)
Iza 2017-08-01 12:15
@Mistrz Maciej w Internecie można znaleźć aktualne oferty pracy w Mw Lublin, żadne stanowisko nie jest ukrywane. Czy zatem ktoś jeszcze mógłby potwierdzić występujący w firmie nepotyzm? To ważne informacje dla przyszłych pracowników.
szary robak 2017-08-21 21:19
@Iza i ja potwierdzam, niestety tak się dzieje w tym zakładzie pracy. Będąc " obca osobą" - bez znajomości i poparcie wyżej, jesteś nikim, szarą siłą roboczą. Bzdury nawijają o rozwoju osobistym, umową na czas nie określony itp… tylko po to aby jak najbardziej Cię nakręcić i trzymać na umowach z agencją pracy.

Nawet największy pijak i złodziej może zostać Majstrem ;-)
Iza 2017-08-22 06:30
@szary robak to po jakim czasie jest szansa na zatrudnienie się pod zakładem? To dla wielu osób faktycznie bardzo ważne - umowa o prace daje wielu osobom poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mw Lublin Sp. z o.o.