Mw Lublin Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o.

Tomasz 2014-02-17 11:23
Nie poleciłbym największemu wrogowi
czarna 2014-07-17 21:53
Witam,
Dlaczego nie polecasz tej firmy? I na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś? Obecnie tam zatrudniają, więc szukam informacji o firmie. Z góry dzięki za wszelkie informacje
pracownik 2015-01-11 14:40
ja tam robie 2 lata prawie dla mnie gitara praca i firma
giest 2015-12-18 22:32
Pracowałem w tej firmie w dziale jakości. Nie polecam.
qqwq 2016-07-04 17:15
Jakie sa zarobki na stanowisku magazyniera i jaka atmosfera ogolnie panuje w firmie??
Cygan 2016-09-02 14:12
Witam ja właśnie zayrudniam się tam na magazyniera w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną :)
rtg 2016-09-04 20:31
O rany, skoro można liczyć u nich na zarobki przekraczające 5 tysięcy złotych @trobar, to się nie dziwię, że ich oferty sa tak popularne. W końcu dbałosć o takie zatrudnienie sprawia,że atmosfera nawet dopisuje.
Mistrz Maciej 2017-03-23 20:04
Nie polecam! Firma może być krótkim przystankiem na złapaniu doświadczenia. Tylko znajomosci, ojciec werbuje syna, wujek siostrzeńca brat brata itp. Kierownictwo pod dyktando francuski/włoskie, działają na oślep ze strachu. Ogólny bałagan. Najlepiej ma narzędziowka, chociaż pośpią nocami ;)
Zostaw swoją opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mw Lublin Sp. z o.o.