Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Konarzyce

Opinie o Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Kosa 2015-11-23 22:05
Co do tej firmy to lepiej sobie darować. Nigdy nic nie idzie załatwić na czas. Jak już załatwisz to przyjedzie coś nie tak..gdy masz problem i tak z nim zostaniesz sam...gra nie warta świeczki...
kamil 2016-04-14 17:24
czesc, jutro wybieram sie na rozmowe i chcialem sie zapytac czy cos lepiej juz jest w tej firmie czy nadal lipa z tymi wyplatami i dostawa dla klientow
kamil 2016-04-14 21:38
a skad masz takie informacje?
asr 2016-04-15 19:38
pewnie tam pracuje i robi propagandę bo firma była, jest i będzie porażką jakich mało
Pracownik 2016-06-02 20:48
Kolego szukają przedstawicieli. Możesz coś więcej o tej firmie. Dzięki
bunia23 2016-07-07 19:45
niestety to prawda
Opiniodawca 2016-07-11 20:37
Jesli jestes świeżo po szkole i chcesz zarobic to mozesz startowac
3e 2016-09-12 11:37
Ph-owiec powinien umieć negocjować @koment na tym polega jego praca więc moja już w tym głowa żeby wynagrodzenie miesiąc w miesiąc było dwuskładnikowe
Henna 2016-12-11 13:36
Małe pytanko. Jakim prawem kasowane są prawdziwe negatywne komentarze na temat tej smiesznej pseudo firmy? Ludzie nie mają okazji ustrzec się wykorzystania przez bandę kretaczy . Wstydz się gowork.pl
bunia23 2016-12-22 20:47
ta firma nie znajduje sie w konarzycach tylko w dobrzyjalowie
Arek 2017-02-19 20:13
ta firma to lipa tylko kasę zabiera za wszystko . a ich produkty nadają się do d.......
nie raze tam pracy na żadnym stanowisku . bo i tak cię okradną
Benius 2017-03-09 07:47
Nie wspomnę już o tym ze obiecują umowę o prace po 3 miesiącach a później trzeba się o nią prośic. Szef tej firmy czuje się jak boss mafi. Może i w tamtych okolicach nie ma pracy ale zeby ludzia na produkcji płacić 5 zł na godzinę w pierwszym miesiącu to masakra..
Pozdrawiam
PH 2017-03-09 07:52
Grafit i brąz najlepszy kolor.. najlepiej jak byś sam to przemalował może miałbyś jeden odcień.
przegstawiciel handlowy 2017-06-20 15:18
OSZUŚCI!!!!Pracowałem w tej w śmiesznej firmie jako przedstawiciel handlowy. Pieniędzy nie wypłacają, oszukują, jakieś dziwne potrącenia, podejrzane rachunki. Jeżeli chodzi o realizacje zamówień to nic nie ogarniają, problemy z wysyłkami, sklepy się skarżą i mają pretensje do przedstawicieli. Telefonów nie odbierają, a do tego całego "szefuncia" mają zakaz podawania jakiegokolwiek kontaktu. Non stop siedzi na zwolnieniu. Nie wiem co oni tam kombinują ale śmierdzi przekrętami.
kert 2017-07-20 11:43
hej kolego mam okazje podjąć prace dla tej firmy ale twoja wypowiedz mnie przeraża , jak możesz to proszę o kontakt, chciałbym sie cos wiecej dowiedziec. 794982937
Agata 2017-08-07 13:18
@przegstawiciel handlowy czy udało Ci się wyjaśnić problem z opóźnioną wypłatą wynagrodzenia? Czy była to jednorazowa sytuacja, czy też ktoś jeszcze z pracowników miał podobne doświadczenia?
Zostaw swoją opinię o Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Konarzyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stonel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe