Opinie o Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Licencje i oprogramowanie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja w Bielsko-Biała

vena

zbieraja smieciowe oferty z innych agencji pracy lub od pracodawcow ktorych juz inne agencje nie chca wspolpracowac, nic porzadnego w tej firmie nie znajdzie sie, szkoda czasu, tak jak mowi nazwa Next czy nastepna, a ta agencje odpuscic sobie.

Teresa

I wyobraź sobie, że ten człowiek od ponad roku żył w tej świadomości... :/ A tu tak właściwie to co aktualnie się odbywa, bo jakoś świeżych opinii brak? Jak u was z kondycją firmy i ogólną atmosferą w niej?

Weronika Nowy wpis

Czy jeśli chłopak znalazł ogłoszenie dla programisty, ale sprzed kilku lat to warto aplikować w ciemno? Rozpatrują wtedy takie cv? Ile na dzień dzisiejszy zarabia tu doświadczony programista? Na jakim poziomie wymagacie angielski, chodzi bardziej o język branżowy? Jest możliwość pracy hybrydowej?

vena

Nick Nowy wpis
@vena

Jakie oferty z innych agencji? To firma softwarowa. Chyba pomyliłeś miejsca.

Teresa Nowy wpis

nie mam jeszcze opini Nowy wpis

napiscie wrescie cos konkretnego a nie licytujcie sie co to sa obrady sejmu

Tytus

Next niedlugo upadnie.odradzam wyjazd bo juz nie maja kasy na wyplaty!!!!!!

NN
@Tytus

Chyba ktoś pomylił Next? Nie było sytuacji aby nie było pieniędzy na wypłaty. No i firma nie upada. Dziwne te poprzednie wpisy.

Wiktoria
@NN

A Ty jesteś pracownikiem czy kim? Bo wiesz, wpisy nie biorą się znikąd, może po prostu nie masz pojęcia o firmie w której pracujesz :D

Teresa
@NN

A to firma zawsze musi upaść, bo ma problem z hajsem? Niby to nie reguła, ale znam przypadki, że ludzie celowo "upadają" firmy ale to już zaawansowane techniki przedsiębiorców. ;p

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
AI

Nie zgadzam się tutaj z opiniami osób mówiącymi, że firma jest na granicy upadku lub że nie warto i nie ma pieniędzy na wypłaty. Są to raczej informacje wyssane z palca, aby celowo obniżyć opinię. Pracuję tutaj od dłuższego czasu i prawdę mówiąc jestem zadowolony. Wypłata na czas, możliwość pracy zdalnej i ludzie tworzący świetną atmosferę - samo to robi już robotę.

Marzena

Najgorsze jest to bezczelne babsko, które odbiera telefony. O kopię faktury nie można się doprosić bo albo nie zapisała albo wysłała omyłkowo komuś innemu. Trzeba było pozostać z safestar.

Czy jest możliwość pracy w Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja na część etatu?

tylko po co w ogóle?

Mruczuś

Firma na granicy upadku, niekompetentny zarząd, nie warto.

Tadek

@Prac. czyli wyższe niż średnia w mieście?

admin

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Next! S.C. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Prac.
@admin

Wynagrodzenie bardzo dobre jak na warunki Bielska. Wypłaty zawsze w terminie

P.
@admin

Wypłaty zawsze w terminie. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia i umiejętności pracownika.

Paulina
@P.

Ekstra, że w firmie można liczyć na dobre wynagrodzenie... a jak wygląda atmosfera w pracy? Czy nowy pracownik może liczyć na pomoc osób z dłuższym stażem?

Koleżanka
@Paulina

Tak, nowe osoby objęte są mentoringiem starszych programistów i są wysyłane na szkolenia.

prosiaczek
@Paulina

Co znaczy dobre jak na warunki Bielska? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, zrobiła na mnie dobre wrażenie ale nie mam pojęcia jakie tam są widełki.

Paulina
@prosiaczek

To akurat pytanie do @Prac. - może jeszcze zechce coś dopowiedzieć w tej kwestii. Musimy poczekać. Next chce teraz zatrudnić jedynie Programistów: http://www.next.biz.pl/praca/ To stanowisko jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami, czy szukasz czegoś innego?

@prac. Napisz dokładnie ,ile wynosi wynagrodzenie ? Dzięki!

G

Moja współpraca z firmą była rozczarowująca. Oczekiwania firmy były nieco inne, niż deklarowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dlatego rozstaliśmy się dość szybko. Być może gdybym pracował dłużej, miałbym lepsze wspomnienia.

K
@G

Czy oczekiwania obu stron były uwzględnione w umowie o pracę?

Waldi

niestety zupełnie nie zgadzam się z taką opinią. Firma ma aktualnie bardzo dobrą opinię.

Koleżanka
@Waldi

Jedna z lepszych firm IT w Bielsku-Białej. Potwierdza to fakt, że wielu pracowników pracuje w niej już od 8-10 lat.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Next! S.C. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

zatrudniony

Bardzo przyjazna atmosfera. Możliwość rozwoju, finansowanie szkoleń i materiałów do nauki.

Byłem kilka lat temu na rozmowie, generalnie dostałem ofertę, którą odrzuciłem (i rozmawiając z byłymi pracownikami tej firmy, mogę stwierdzić, że to byłą dobra decyzja). Masowo zatrudniali wtedy studentów, do dziś pamiętam słowa jednego z szefów " Pan będzie udawał, że pracuje, my będziemy udawać ze Panu płacimy" .... ;) A jak jest tam teraz? Ktoś wie jak zarobki, benefity itd?

Przyjazna atmosfera pracy. Darmowe lekcje angielskiego z native speakerem. Dobra kawa bez ograniczeń. Karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, finansowanie kursów i szkoleń. Elastyczny czas pracy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Gustlik

Pewnie konkurencja inspirowała do pisania bzdur więc brak konkretów! Tym bardziej, że to dobra firma.

drood

Kpina, a nie firma. Odradzam!

prosiaczek
@drood

Jakieś konkrety?

niki

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym obozie.

Patr
@niki

jakies konkrety? jakie stanowisko?

@niki

właśnie, jakieś konkrety? Ja słyszałem raczej pozytywne opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja?

Zobacz opinie na temat firmy Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja?

Next s.c. Sławomir Piela Bartłomiej Dryja
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Cieszyńska 365
    43-300 Bielsko-Biała