logo Promost Consulting

Promost Consulting

Rzeszów

Opinie o Promost Consulting

man 2016-05-11 19:21
Bardzo kiepska płaca, a jak nie ma pracy to na przymusowe wolne (bezpłatne) wysyłają - zwłaszcza młodych. W firmie liczy się tylko staż pracy i nic więcej, nie licz też na podwyżkę po zdobyciu uprawnień (za dużo mają starych projektantów pracujących tam całe życie).... tak trochę jak w urzędzie
Leon 2016-05-19 00:01
Bzdury opowiadasz!
Sikoraman 2016-09-13 11:35
Cześć, czy ktoś mógłby powiedzieć na ile może liczyć projektant, a ile starszy asystent projektanta ? 2 tys. ? 3 tys ? .3 tys. i kartę multisportu ? :)
a jak 2016-09-13 11:57
Na pewno taki asystent projektanta branży drogowej ma zapewnione zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków, co jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje.
Narkoman 2017-01-03 21:11
Na ich stronie jest nabor do pracy. Zloz cv, dowiesz sie ile dadzą
julek 2017-04-04 19:52
Fajna firma z szansą na rozwój - jak jesteś ambitny i trafisz na dobry projekt to sporo się nauczysz. Zarobki... wiadomo chciałoby się więcej, ale nie ma tragedii.
tribe 2017-04-23 16:35
Plusy - ciekawe projekty, dobra jakość projektów (można się sporo nauczyć, jak się trafi na dobrego kierownika) - co nie w każdym biurze jest obecnie normą niestety, godziny pracy (nadgodziny ewidencjonowane i albo odbiór albo płatne)
Minusy - troszkę za bardzo rodzinnie, za dużo starych niereformowalnych pracowników, którym się wydaje że są najmądrzejsi, a którzy strasznie psują atmosferę, stosunkowo niskie zarobki. Ogólnie ocena +4,-5 / 6
Zostaw swoją opinię o Promost Consulting - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promost Consulting