logo GFT Polska (dawniej Rule Financial)

GFT Polska (dawniej Rule Financial)

Poznań

Opinie o GFT Polska (dawniej Rule Financial)

robbo 2015-07-03 18:14:10
Sporo obiecywali, ale rzeczywistość jest smutna. Byłem programistą, a tu zrobili ze mnine kodera, kogoś kto ma pisać kod i nie wychylać się. Teraz szukam nowej roboty.
Dlatego 2015-10-08 14:52:25
(usunięte przez administratora), Ogólnie pewnie nie jest tak źle jak ktoś lubi korpo szoł . Paru cwaniaczków jako menagerowie, masz szyć co Ci karzą jak nie to wypad . Poziom techniczny średni. Udają super speców od javy jednak wielu zaawansowanych programistów odeszło od nich bo mieli dość słabiaków .
mikol 2016-03-14 23:20:45
A wiecie ile można dostać na stanowisku Recruitment Specialist (Warszawa i Łódź)?
AT 2016-03-21 20:05:45
Warszawka, jak najbardziej props za merytoryczną rozmowę rekrutacyjną bez żadnych dziwnych korporacyjnych pytań a tylko związane ze stanowiskiem. Oby więcej takich procesów.
bama 2016-05-15 22:33:54
no i ludzie jak najbardziej będą składac bo cv bo oferty na takie stanowiska jak np. Marketing & Employer Branding Specialist bardzo kuszą warunkami, szczególnie że na benefity nawet rodzina się załapie
Zostaw swoją opinię o GFT Polska (dawniej Rule Financial) - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GFT Polska (dawniej Rule Financial)