Chroma.PL

Opinie o Chroma.PL

Kryśka Nowy wpis

Witajcie. W tej ofercie na stronie dla .NET Deva z teraz jest napisane w wymogach by mieć kilkuletnie doświadczenie w programowaniu .NET. ile lat to minimum? I czy koniecznie musi to być komercyjne?

Nie poddamy się

Oj ludzie wy myślicie że jak będziecie fejkowe zgłoszenia robić i dislike to się poddam powodzenia :) Jeśli będzie ta opinia usuwana regularnie będzie się pojawiać wszędzie nie tylko Twitter Facebook LinkedIn dosłownie WSZĘDZIE. Także zgłaszacie dowoli Jeśli czytacie gdzieś że istnieje system 4-dniowy to żart w tym roku raptem mieliśmy 2 WOLNE PIĄTKI. Dodatkowo premie to żart, brak podwyżek mimo szalejącej inflacji. Brak pracowników, bardzo dużo osób musi pracować na kilku maszynach jednocześnie. Pracownicy są "śledzeni" bezprawnie na kamerach. Turkus ??? Chyba tylko wśród pracowników biurowych, owocowe środy ? Czy tam czwartki?. Owoce są wydzielane jak zwierzętom. Pójdziesz do toalety dwa razy bo masz potrzebę, już jesteś za to upominany, może trzeba " narobić" przełożonym przed oczy wtedy nie będzie pretensji. Nepotyzm to synonim zakładu, wysokie stanowiska obsadzone po znajomości lub rodzinie. Brak kompetencji niektórych "wyższej klasy" pracowników razi w oczy. Brygadziści nic nie robią poza pogaduszkami i przyczepianiem się. Jeśli nie masz znajomości będziesz zawsze traktowany gorzej. Ci ze znajomościami nagle mogą z dnia na dzień wziąć wolny dzień( albo w ten sam dzień ) - nie na żądanie. Nadgodziny " nikt nie karze robić " ale jak się człowiek nie zgodzi to są groźby odebrania premii i rozmowy wychowawcze.

Janek
@Nie poddamy się

Człowieku, daj już spokój.... Kierownikiem nie zostaniesz a pracownicy przez Ciebie mogą dużo stracić... Odpuść sobie.

kolo
@Nie poddamy się

Jesteś wolnym człowiekiem. Zmień pracę! Przecież nikt nie trzyma cię tu na silę. A jak nie, to nie rób we własne gniazdo i chop, chop,chop, chop,chop...... . Jakoś nikt nie narzeka, tylko ty. Może jakaś terapia?

@Janek

Twierdzisz, że Ludzie tutaj mogą jedynie stracić? Czemu nie zyskać? Nie ma tu opcji na podjęcie się normalnych rozmów dotyczących warunków jeśli niektóre z nich faktycznie są uznawane za niekorzystne?

Pracownik. Nowy wpis
@Nie poddamy się

I komu na złość robisz swoimi wypowiedziami? Firmie czy swoim kolegom z pracy?

Jan Paweł drugi

Jeśli czytacie gdzieś że istnieje system 4-dniowy to żart w tym roku raptem mieliśmy 2 WOLNE PIĄTKI. Dodatkowo premie to żart, brak podwyżek mimo szalejącej inflacji. Brak pracowników, bardzo dużo osób musi pracować na kilku maszynach jednocześnie. Pracownicy są "śledzeni" bezprawnie na kamerach. Turkus ??? Chyba tylko wśród pracowników biurowych, owocowe środy ? Czy tam czwartki?. Owoce są wydzielane jak zwierzętom. Pójdziesz do toalety dwa razy bo masz potrzebę, już jesteś za to upominany, może trzeba " narobić" przełożonym przed oczy wtedy nie będzie pretensji. Nepotyzm to synonim zakładu, wysokie stanowiska obsadzone po znajomości lub rodzinie. Brak kompetencji niektórych "wyższej klasy" pracowników razi w oczy. Brygadziści nic nie robią poza pogaduszkami i przyczepianiem się. Jeśli nie masz znajomości będziesz zawsze traktowany gorzej. Ci ze znajomościami nagle mogą z dnia na dzień wziąć wolny dzień( albo w ten sam dzień ) - nie na żądanie. Nadgodziny " nikt nie karze robić " ale jak się człowiek nie zgodzi to są groźby odebrania premii i rozmowy wychowawcze. TRZYMAĆ SIE ZDALA OD TEGO ZAKŁADU

@Jan Paweł drugi

Podwyżek praktycznie nigdy nie było czy po prostu od jakiegoś czasu? Kiedy mogły mieć miejsce te ostatnie? I jeśli aktualnie są w ten sposób zestawiane z bieżąca inflacja to ile wyniesie teraz oferowana stawka godzinowa?

Jan Paweł drugi

Ostatnie podwyżki były rok temu, zostaliśmy poinformowani że sezon kalendarzowy i świąteczny ( najwięcej wtedy mamy zamówień) był rekordowy więc firma zarobiła bardzo dobre pieniądze. Zaraz nas czeka sezon wyborczy a o podwyżkach aby zachęcić pracowników do pracowania jak (usunięte przez administratora) 12h dziennie i w soboty i w niedzielę nic nie słychać. Co do stawki godzinowej jest ona bardzo różna, ponieważ każdy zarabia inaczej

Wujek
@Jan Paweł drugi

Jak Ci tak źle to co tam jeszcze robisz? Chyba że lubisz ponarzekać, a dużą wypłatę lubisz przytulić.

Poplecznik Gwardii JP

To każdy i nikt

@Jan Paweł drugi

Jeżeli jest tak źle w firmie! To dlaczego w niej jeszcze pracujesz?

Pracownik 2

A co nie napisał prawdy pracowniku?? A może jesteś brygadzistą albo pracownikiem biurowym dlatego nie popierasz tych słów które są w 100 procentach prawdziwe.

Pomocny
@Jan Paweł drugi

Po pierwsze: żartem jest Twój Nick, Jan Paweł drugi...???? Po drugie: wolne piątki...były dwa, bo jest początek roku i zbliża się sezon wyborczy, dodatkowo chodzimy na urlopy, bo nasze dzieci mają ferie a trzeba zapewnić ciąg produkcji...???? Po trzecie: owoce są wydzielane, bo pracownicy wynoszą je hurtowo i nie myślą o innych kolegach i koleżankach, np z drugiej zmiany, czy nocki...Po czwarte: nadgodziny, zawsze były, są i będą, zawsze płacone na czas i każdy korzysta, bo przytula się niemałe pieniądze... Kawa, zupy, lody, poczęstunki, imprezy, pączki...tego mogłoby nie być... Ale Zarząd chce, żeby pracowało nam się dobrze, dba o nasz dobrostan... Szkoda, że nie zauważacie dobrych stron.. Najlepiej narzekać i nakręcać innych... A przecież można zmienić firmę na inną, lepszą... Ale gdzie taką znaleźć? Może spróbuj i opisz wrażenia...

Antychryst
@Pomocny

Kolejna opinia z(usunięte przez administratora) gratuluję. Jak możesz później spojrzeć w oczy innym pracownikom wiedząc że kłamiesz dla "dobra " firmy .

Wujek

Czytasz to co sam piszesz? "mieliśmy tylko 2 wolne piątki" -to twoje słowa. To jasne że jesteś nadal pracownikiem bo nikt po nich się nie zwolnił. Po podwyżkach w tamtym roku już po 3 miesiącach pytałeś kiedy będą następne. Szanuj pracodawcę i nas kolegów. Chyba że zatrudnisz się u Helmuta ,a tam dostaniesz owoce ale do zbierania.

Sebix
@Pomocny

Lody zupy kawaaa ahhh , pięknie szkoda że nie widzisz że te wszystkie rzeczy są splamione nepotyzmem, a w bonusie do tych fantastycznych benefitów dostajesz śledzenie na kamerach i wyzysk. Owszem mogło by tego nie być ale negatywów też mogło by nie być a SĄ

Pracownik Nowy wpis
@Sebix

Czytać się tego nie da. Jak jest tak tragicznie proponuje się zwolnić droga wolna. Anonimowo (usunięte przez administratora) narobic chętnych pelno. Skoro taki z Ciebie cwaniak to dlaczego nie podzielisz sie swoją opinią w realu? Tyle lat ludzie pracują i są zadowoleni ale jak to juz ktos wcześniej pisał zawsze znajdzie się ktoś kto będzie tylko krytykował.W pracy jakbyś nie wiedział trzeba pracować.Właśnie przez takie osoby jak Ty jest zła atmosfera w pracy. Zrób coś dobrego dla siebie i innych. Zwolnij sie .

Aktualność
Drukarnia Chroma dba o zdrowie swoich Pracowników!

Z przyjemnością ogłaszamy naszą najnowszą inicjatywę zdrowotną!

Korzystając z usług Slow Concept każdy Pracownik naszej drukarni przejdzie badanie Oligo Check, po którym otrzyma kompleksową analizę pierwiastków śladowych i metali ciężkich. Zostaną udzielone wskazówki dietetyczne i zalecone suplementy.

W kolejnym kroku zostanie przeprowadzona terapia z udziałem pola magnetycznego na jednym z pierwszych w Polsce urządzeniu Papimi.

Obszary zastosowania tej terapii to:

- leczenie bólu przewlekłego i ostrego

- choroby reumatyczne  i zapalenie stawów

- rwa kulszowa, bóle pleców i szyi
Firma Chroma.PL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Anonimowy

Witam wszystkich. Nawiązując do opinii Chromy mogę jedynie dodać iż atmosfera w pracy jest na niskim poziomie, nie traktują NOWEGO pracownika jak byśmy tego oczekiwali, pieniądze marne. WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK !!

Zuzanna
@Anonimowy

Hej, czy ta opinia jest niezależna od działu? Zauważyłam po prostu ze na stronie mają ogłoszenie dla asystentki od marketingu a kiedyś w postach ktoś już o te prace pytał. To ile osób wspierających jest tam teraz potrzebnych? Opiszesz to cale traktowanie dla jasności? wstępne doświadczenie w marketingu mam, dlatego się interesuje

@Anonimowy

Interesujące, bo w ostatnim czasie nie zatrudnialiśmy NOWYCH pracowników.

@Chroma.PL

To jakaś opinia z „opóźnieniem”? ostatnie zapytania we wpisach są sprzed miesięcy, kiedy Państwo mieliście prowadzona ostatnia rekrutację? i czy od stycznia będzie cos otwarte? Chce wtedy przyjrzeć się przyszłym warunkom

XD
@Chroma.PL

A pracownicy sezonowi? W okresie gdzie jest dużo pracy jest duża rotacja nowych pracowników

Praca 12 godzin dziennie 5 dni w tygodniu ( a nawet 6 ) nie jest normalna i ilość zamówień ani nic innego tego nie zmienia. Pracownik to nie maszyna.

@Anonim

Jeśli faktycznie tak miałeś to możesz omówić nieco szerzej ten cały grafik? Ile godzin w miesiącu mogłeś sobie przy tym nabić? Kolejny tydzień był wolny, czy jak? podsumowanie finansów tez by mnie ciekawiło

Żadnego wolnego. Po prostu 5 dni w tygodniu po 12 godzin. Ba! Nawet chcieli by, żeby jeszcze w sobotę przyjść na 8. Dramat. Pieniedze wcale nie wynagrodziły tego ;) …

@Anonim

W naszej firmie, pracujemy 4 dni w tygodniu, po 8 godzin. W okresie sezonu, który przypada od października do grudnia, uruchamiamy godziny nadliczbowe, na które pracownicy wyrażają zgodę. Wiąże się to ze zdecydowanie wyższym wynagrodzeniem. (nawet do 12 tys. brutto / m-c). Każdy, kto rozpoczyna u nas pracę , jest o tym informowany . Wspieramy się także pracownikami z Agencji Pracy, którzy pracują na innych warunkach i również są informowani o warunkach pracy w okresie sezonu.

Anime
@Anonim

Racja, za mało ludzi za dużo pracy. Jak zawsze

@Anime

Ale ktoś z firmy napisał, że pracownicy są informowani o pracy po godzinach w sezonie i że wyrażają na to zgodę. Rzeczywiście tak jest? Taka informacja pada podczas rozmowę o pracę? Co z pracownikami, którzy zgadzają się na pracę wyłącznie po 8h?

Czy faktycznie kiedyś bywało tak jak jeden Pan napisał, że zwracano uwagę pracownikom za to, że dłużej sprzedali czas w ubikacji? Zastanawiam się przy tym, czy nie myślano wtedy nad wprowadzeniem formy pracy akordowej? Byłoby to w ogóle możliwe teraz do wdrożenia?

Jakie są mocne strony pracodawcy Chroma.PL?

Witam. Wszedłem z ciekawości na to forum poczytać co tam w firmie po latach, gdyż około 6 lat temu się stąd zwolniłem. Widzę, że nadal kiepsko. Pamiętam jak na zebraniu pracowniczym w 2018 roku kierownik produkcji (niepracujący już tam) z polecenia prezesa mówił pracownikom, że za dużo czasu spędzają w ubikacji. Taka to firma właśnie, że nawet załatwić spokojnie się nie można bo złotóweczki dla pary uciekają.

A jak wygląda praca grafika? Czy będą jakieś przyjęcia na to stanowisko? Właśnie szukam etatu, mam doświadczenie. Opinie krążą okropne, zamordyzm i małe pieniądze. Może ktoś ma doświadczenie jako grafik w tej firmie?

Joasia

a cos więcej? Ile grafik teraz zarabia i przy jakiej atmosferze w zespole? Jak duży jest dział i czy ludzie bardzo rotują czy może jednak sam dział się powiększa? Praca bardziej swobodna czy pod nakazany schemat?

Wiecie, czy Chroma.PL udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@pracownik

Jak wyglada praca w sezonie ? Dwie zmiany na całym zakładzie ?

Zainteresowana

Dzień dobry, jakie macie opinie o pracy na produkcji ? Jaka atmosfera tam panuje ? Oraz jakie zarobki na start ?

Jubileusz

30 lat minęło…jak jeden dzień…

Chroma –  To MY! Jesteśmy liderem na rynku i jako pierwsi rozwinęliśmy tak kompleksowy sklep internetowy - wraz ze wszystkimi jego narzędziami i możliwościami - który zrewolucjonizował sposób współpracy Klientów z drukarnią.
Nasza misja i zasady pozwoliły nam pozyskać kapitał zaufania Klientów, który na co dzień pomnażamy. Od 30 lat nieprzerwanie pracujemy nad zadowoleniem tych, którzy powierzają nam wydruk swoich materiałów.

Chroma – to Ludzie, bez których to wszystko by się nie zadziało… To Profesjonaliści, którzy codziennie dokładają starań, by nasz nowoczesny park maszynowy, magazyny oraz centrum dystrybucji bezbłędnie realizowały zamówienia naszych wymagających klientów…

W tym roku obchodzimy Jubileusz. To doskonała okazja, by uczcić nasz wspólny sukces i tym samym nagrodzić pracowników za trud i zaangażowanie w rozwój Chromy. Świętowaliśmy w wyjątkowym miejscu…
To był niezapomniany weekend…
Dziękujemy….

Z wizytą w Chromie….

Pod koniec maja naszą drukarnię odwiedzili uczniowie z Z.S.E.T w Lesznie. Grupa kształci się w kierunku techniki reklamy i realizuje program w oparciu o sektory poligrafii, reklamy i opakowań. Wizyta w Chromie była pilotażowym, jednodniowym stażem technologicznym, który przybliżył uczniom procesy, jakie znane były im dotychczas z naszej strony internetowej.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Chromie był dla uczniów oraz opiekunów rozwijającym doświadczeniem a wiedza przekazana przez naszych Specjalistów pomoże w realizacji programu nauczania oraz poszerzy spektrum zainteresowania obszarem poligrafii…

Dziękujemy za wizytę i czekamy na kolejne…
Natalia

Witam, czy wiadomo czy w najbliższym czasie będą przyjęcia do pracy?

Amadeusz
@Natalia

Ja osobiście wysłałem swoją aplikację bezpośrednio do firmy, możesz też tak spróbować, warto też poszukać jeszcze informacji, sprawdzić ich oficjalną stronę.

@Amadeusz

na maila tego z dopiskiem praca? i po jakim czasie był odzew, tak właściwie to była wysyłka w ciemno, tak czy siak?

Jarosław
@Wiktoria

Ja znalazłem ogłoszenie pracy przez internet, była tam opcja aplikacji oraz możliwość dołączenia dokumentacji, wszystko poszło sprawnie, w ciągu tygodnia uzyskałem odpowiedź telefoniczną.

Andżelika
@Wiktoria

U mnie było trochę inaczej, znajomy zaprosił mnie do firmy, jeszcze za to dostał dodatkowe pieniądze.

@Andżelika

Tak po prostu? Czy jakieś dodatkowe zasady temu towarzyszą? Musiałaś w związku z tym przepracować pewien wyznaczony okresy czasu albo osiągnąć jakiś konkretny wynik? Jak one są obecnie badane?

Czy firma Chroma.PL w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kamila

Hej, o to nie musisz się martwić, wszystko jest finansowane, a szkolenia na produkcji często wyglądają tak, że doświadczony pracownik tłumaczy poszczególne etapy działania maszyn, krok po kroku nabywasz nowych umiejętności, uczestniczysz w produkcji i się uczysz.

@Kamila

Hejka, czyli to opis wstępnych szkoleń? Takich wprowadzających na stanowisko? A są organizowane jeszcze jakieś inne, wychodzące właśnie poza zakres produkcji? Coś dodatkowego w ramach rozwoju?

Tomasz M
@Wiktoria

Może pracodawca wypowie się w tej kwestii, wielu zadaje takie pytanie.

Agata
@Wiktoria

Wydaje mi się, że w tak rozwiniętej firmie, o szerokim zasięgu, są szkolenia zapownione, może dla mniejszej grupy tylko.

@Agata

I to po jakimś stażu pracy czy coś, że te informacje nie są tak jawne? nikt lojalki tu jeszcze nie podpisywał ostatecznie?

Ireneusz
@Wiktoria

Wiktoria, dziwna jest ta Twoja nowomowa oraz podejście do tej sprawy, tam pracują zwykli ludzie, szkolenia są zapewnione, może nie dla wszystkich. Pozdrawiam Ireneusz.

@Ireneusz

Dziękuję za pozdrowienia. :) No właśnie nie rozumiem czemu nie każdemu są zapewnione? W czym rzecz? co muszę w takim razie zrobić, żeby mieć szkolenie zapewnione?

Interesantka

Czy praca na produkcji jest ciężka?

Szymon A..
@Interesantka

Nie jest ciężka, chociaż początki bywają męczące, z czasem jednak jest coraz lepiej.

@Szymon A..

Hej czy jest szansa na jakiś szerszy opis z tych warunków? Czemu początku są trudne, jak wdrożenie wygląda?

Mirosław
@Wiktoria

Początki są trudne, ponieważ trzeba od podstaw poznać swoje obowiązki, z czasem zakres zadań się rozszerza, chodzi również o zwykłą współpracę międzyludzką, wiele nowych twarzy, różne charaktery, jednak drukarnia Chroma posiada w swoim arsenale wiele wspaniałych, doświadczonych pracowników. Spróbuj sama się dostać, przekonasz się, że warto.

@Mirosław

Dziękuję. Są tu może okresy, w których bywają zwiększone nabory? I czy można prosić o bardziej praktyczne ujęcie tych wspomnianych obowiązków? Obecnie na stronie widziałam, że szukają asystentki i deva czyli na produkcję nie przyjmują obecnie?

Tymoteusz
@Wiktoria

Nabory co jakiś czas są, można również próbować telefonicznie uzyskać informację.

Krzysztof

Hej chciałem powiedzieć, że chroma jest najlepszym miejscem na świecie.

Elżbieta
@Krzysztof

Z jakiego porodu tak uważasz? Warunki pracy są ok? Zarobki zadowalające? Czy może atmosfera w porządku?

Janusz M
@Krzysztof

Jest to jedna z lepszych firm w regionie, może najlepsze miejsce to nie jest, dla wielu praca może być nawet męcząca, ludzie są różni, różnie też ze sobą współpracują, jednak warto zaznaczyć pozytywne aspekty takich miejsc, bo w końcu jest to światowy standard druku.

Gosia J

Moja koleżanka tam pracuje, nie narzeka, dobre bonusy mają, miła atmosfera, co chcieć więcej. Kiedyś z mężem zamawialiśmy tam wizytówki, kolorystyka była prawidłowa, projekt również właściwie sporządzony.

@Gosia J

Ela
@Iza

Trafiłaś w dziesiątkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Chroma.PL - Żary

• Jak się pracuje w Chroma.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Chroma.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chroma.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chroma.PL