CUBE.ITG S.A.

Opinie o CUBE.ITG S.A.

Kosogłos 2015-05-01 19:43
Płacą przyzwoicie ale traktują cie jak śmiecia i pomiotło. nikt nie liczy się z Tobą, do tego mają problemy z płynnością finansową i zaległości sięgają miesięcy. Nie płacą i wciąż obiecują nowe terminy - nie polecam.
były_pracownik 2015-07-03 14:52
Nie polecam, przyjmują do pracy i zapominają o Tobie. Typowa firma wyzyskująca. Po zakończeniu umowy do dziś nie dostałem pieniędzy za ostatnią fakturę, a minął już miesiąc. W skrócie poinformowałem firmę z miesięcznym wyprzedzeniem, że nie chcę dalej przedłużać kontraktu, który mi się kończył, więc to był tylko gest dobrej woli z mojej strony. Spotkałem się ze strony Pani Katarzyna z kompletnym brakiem profesjonalizmu. Niestety będziemy musieli spotkać się w sądzie, taka to firma.
rekrutacja 2015-11-17 16:21
Mogę podzielić się wrażeniem po rozmowie kwalifikacyjnej. Na spotkaniu była Dyrektor ds. HR (Brulińska - Szarwas) oraz prezes (Witkowski). Wrażenie mam bardzo słabe. Państwo okazali swój zawód brakiem doświadczenia, którego oczekiwali. A przecież dostali moje CV, a ja w nim nie nakłamałam. To ich decyzja, że zaprosili mnie na rozmowę. Po drugie, prezes przez całe spotkanie pisał coś w telefonie, nie było absolutnie kontaktu wzrokowego. Niech przemyślą osoby aplikujące tam o pracę, czy życzą sobie prezesa, który nawet nie stara się nie okazywać swojej ignorancji względem potencjalnego pracownika. Rozmowa została umówiona niecałe 24 h po telefonie. Oczywiście prześledziłam główne informacje na temat firmy. Państwo oczekiwali rozległej wiedzy. Dbam o ekonomię mojego czasu i staram się go poświęcać na rzeczy, które albo mnie cieszą albo wzbogacają. Całe szczęście miałam intuicję, by nie zagłębiać się szczegółowo w temat tej firmy.
noga 2015-12-22 12:13
Na plus współpracownicy jak dobrze trafisz, atmosfera ok, kasa nieterminowa i poniżej oczekiwań, perspektywy rozwoju mierne. Od zmiany zarządu problemy z płynnością, firma dobra na start, z czasem masz poczucie, że tracisz czas.
realista 2016-01-02 17:41
Słaby płatnik, słaba pozycja na rynku, dziwny i raczej niekompetentny zarząd. Wystarczy popatrzeć na ich wyniki na giełdzie. Brak szacunku do pracowników.
Qwazar 2016-01-31 22:23
Możesz napisać coś więcej? Czy byłeś/jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy kontrakt? Lokalizacja Wrocław, czy Warszawa?
duże_oczekiwania 2016-02-09 18:59
Mają bardzo duże wymagania a niewiele oferują jeśli chodzi o finanse. Nie polecam startować osobom z niewielkim doświadczeniem czy niekompletną wiedzą, rekrutacja w Cube ITG jest dość wymagająca i tylko stracicie cenny czas.
noga 2016-02-12 14:29
we wrocławiu, ponad 3 lata umowa o prace, tak jak mówie na strat ok, ale z czasem przestają być konkurencyjni. a i to co pisze byly pracownik z mojej perspektywy racja, zaległości w premiach i B2B zwłaszcza w ostatnim roku.
gracjan 2016-02-18 22:32
Aplikowałem do nich prawie 2 lata temu na stanowisko Młodszego Analityka i pamiętam że odbiłem się od ściany :)

I etap rekrutacji wyglądał tak, że zaprosili w jednym terminie ok 8-10 osób. Część kandydatów aplikowała na Młodszego Programistę Java, pozostałe 2 osoby (w tym ja)- na Młodszego Analityka.

Dostaliśmy do rozwiązania test. Pytanie zamknięte i otwarte, czas ok 1,5h. To był jeden z najtrudniejszych testów rekrutacyjnych jakie rozwiązywałem. Nawet dziś zapewne miałbym spore problemy z jego rozwiązaniem, a pracuje jako Analityk ponad 3 lata.
Pytania były raczej dość trudne i przekrojowe z całej wiedzy informatycznej, tj z programowania w Javie, baz danych, administracji systemami, były też pytania z sieci komputerowych, narzędzi analitycznych i pytania na logiczne myślenie.

Dawniej traktowałem takie rekrutacje jako pewnego rodzaju wyzwanie
obecnie jestem zdecydowanie bardziej pragmatyczny i jeśli nie znam warunków jakie oferuje firma- nie biorę udziału w takich rekrutacjach bo to strata cennego czasu :)

PS. Niestety nie dostałem od nich zwrotnego maila z informacją, chociaż twierdzili że wysyłają takie do wszystkich kandydatów. To nieprofesjonalne.
Pracoownik 2016-05-17 17:50
Jakby Prezes był "straight" byłoby lepiej :)))
aleksis 2016-06-25 20:12
do poprzednich, jeśli firma w ciągu roku prowadzi kilkadziesiąt rekrutacji, pewnie tysięce kandydatów się zgłasza, no to naprawdę trudno żen\by każdemu przegranemu w tym wyścigu odpisywali że nie dobiegł do mety
mck 2017-04-06 13:47
a co HR ma do roboty? przecież powinni mieć portal i automatycznie zamknąć ofertę i wyslij maila do kandydata, w końcu firma IT ...wrrr
Gal anonim 2017-04-10 13:24
Witam,
Kolejny raz spóźniają się wypłaty, wynagrodzenie niższe od ustalonego na rozmowie o prace, brak awansów i jakiegokolwiek docenienia pracownika za ciężką pracę, brak szkoleń, pracownik jest traktowany jak bydło. Piekielnie trudna rekrutacja, jedna z najcięższych jakie w życiu przeżyłem.
Plus:
- Firma dobra na start dla ambitnych samouków,
- Jak na start w IT - dobre zarobki,
- Pakiet multi, pzu, enelmed.
Minus:
- Pracownik kontraktowy jest tam nikim.
- Brak podwyżek,
- Brak szkoleń,
- Firma ma serdecznie w nosie podniesienie kwalifikacji oraz w związku z nim zarobków.
- Nieterminowe wynagrodzenie.
- Nie przestrzeganie kodeksu pracy w wielu zakresach.
VW 2017-04-12 17:39
Zejdz na ziemie, pracownik kontraktowy wszedzie jest nikim.... tez mi news. W globalnych korporacjach bedac externista musisz byc mega fachowcem zeby ktos popatrzyl na Ciebie gdy mowisz.
gal anonim 2 2017-04-13 10:18
słaba firma nie płaci na czas albo w ogole ... Podejscie zarządu "Nie zapłacimy bo i tak nie mogą nas zwindykować " nie polecam dla pracowników oraz potencjalnych partnerów
LI 2017-05-07 14:36
Chciałam złożyć CV.. raczej na pewno sobie daruję. Dzięki!
Maja 2017-05-08 15:03
@gal anonim 2 często zdarzają się sytuacje z opóźnieniami w wypłacaniu wynagrodzeń? Czy dotyczy to pracowników całej firmy, czy jest związane z pracą w konkretnym dziale?
asdf 2017-05-17 23:28
nie placa w terminie nawet ludzia z umowami o prace nie polecam, mysle ze do konca roku zwina się z rynku pracy
Nick97 2017-05-25 20:01
To widzę, że rynek integratorów ma duży problem, Cubik dołącza do szacownego grona z przytupem.
Jak tak dalej pójdzie to pozostanie nam praca najemników.
Swoją drogą, to szkoda Cubika, bo wygląda na to, że ma perspektywy tylko jak przetrzyma.
Osobiście trzymam kciuki.
Gal anonim 2017-05-29 12:01
Wszystkim, mają zaległości wobec 100% pracowników. B2B od lutego ,a UoP za kwiecień. Każdy dział, u klienta oraz na miejscu.
ciekawy 2017-06-05 14:09
Tak plus minus jaka część załogi opuściła firmę?
Maja 2017-06-09 09:23
@Gal anonim @asdf rzeczywiście to bardzo niepokojące informacje. Czy firma na bieżąco informuje Was jeśli chodzi o te zaległości? Wiecie kiedy można się ich spodziewać?
Pomóc 2017-06-12 15:22
KUPIĘ WIERZYTELNOŚCI WOBEC CUBE.ITD SA, ZAINTERESOWANYCH SPRZEDAŻĄ PROSZĘ O KONTAKT: viu7@wp.pl
Dołek 2017-06-25 17:31
Jesteś zainteresowany tylko wierzytelnościami CUBE.ITG, czy też rozważasz także wierzytelności spółek powiązanych z grupą kapitałową (http://www.cubeitg.pl/cube-itg/informacje-o-firmie)?
Eciak 2017-07-06 19:33
Nie polecam.
Firma nie wywiązuje sie z płatności tak jak wcześniej inni napisali.
Nie ma żadnej informacji czy w ogóle i jeśli to kiedy uregulują zobowiązania wynikające z UoP i B2B.
Robert 2017-07-07 11:19
nie radze się zatrudniać w tej firmie, Nie polecam.

Firma bankrut nie placi za wykonaną prace .

pracownik 2017-07-12 10:08
Nie polecam i odradzam.
Firma nie płaci swoim pracownikom. Nie można się doprosić jakiejkolwiek informacji na temat terminu uregulowania zaległych zobowiązań.
Anonim 2017-07-18 11:19
Jest lipiec, zaległości dalej nie uregulowane droga Maju.
Znający się na rzeczy 2017-07-19 12:34
W dobie, gdzie jest walka o pracowników IT oni nie płacą ?
To jest koniec tej firmy. Kurs na GPW nurkuje, Zarząd się kurczy (obecnie już jest tylko Pan Prezes MG, cała reszta zrezygnowała).
Dobrze to nie wygląda.
prac 2017-07-21 09:55
Faktycznie tak jest. Ale stwierdzenie zarząd się kurczy, kiedy doszlo do przetasowan w akcjonariacie nabiera innego znaczenia. Chwile są cieżkie ale mamy nadzieje ze wyjdziemy jako duzo mocniejsza grupa. Moze do konca lipca uchyla rabka tej tajemnicy...
Eciak 2017-08-02 22:30
I pensji i jakiejkolwiek informacji brak...Może trzeba jakiś pozew zbiorowy? Albo zgłosić upadłość? Teraz dwóch wierzycieli już może zgłosić upadłość. Zgodnie z zasadami postępowania upadłościowego, wierzytelności z tytułu wynagrodzenia za pracę będą w tym postępowaniu zaspokojone w pierwszej kolejności.
Marek 2017-08-03 09:56
NIE POLECAM ! FIRMA BANKRUT, NIE PLACI
Jimek 2017-08-04 16:53
Ja mam inne informacje. Ale z tego co sie zorientowalem dziwne jest zachowanie bylych pracownikow.
kamil 2017-08-04 17:37
Ale jakie masz inne informacje? Przecież w tej firmie już nikt nie pracuje, nie ma nawet asystentki, programistów, Prezes do biura nie przychodzi :)
Luki 2017-08-04 19:39
@Jimek a jakie masz informacje? Podziel się.
Marek G 2017-08-08 09:00
@Jimek
CHLOPCZYKU WEZ SWOJE ZABAWKI I BIEGNIJ DO PIASKOWNICY KOLEDZY CZEKAJA

Zachowanie bylych pracownikow jest jak najbardzej namiejscu (podaja firme do sadu i windykuja nalezne im pieniadze )

TAK WIEC JESZCZE RAZ FIRMA BANKRUT, NIE PLACACA PRACOWNIKA

a co do pracy to przyklad : konsultant w banku zarabial dla firmy ok 1500zl dziennie czyli (ok 30 tys. za miesiac ) a Tobie placili stawke na poziomie 3 tys
Zalamany 2017-08-08 22:08
Chwalisz sie czy sie zalisz... widocznie jakies to cieniasy byly. W automotive przecietni freelancerzy biora netto 50 euro z ok 10 letnim stazem 120 euro. I normalny dzien pracy to 10h i nikt nie robi wielkich oczu.

Co za amatorzy tu robili.... Dobrze ze dokonalo sie samooczyszczenie. :)
Marek G 2017-08-09 13:42
ostrzegam przed ta firma Tyle :)

jak by przypadkiem sie ten trup zreaktywowal ...
Zostaw swoją opinię o CUBE.ITG S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUBE.ITG S.A.