CUBE.ITG S.A.

Opinie o CUBE.ITG S.A.

Kosogłos 2015-05-01 19:43:42
Płacą przyzwoicie ale traktują cie jak śmiecia i pomiotło. nikt nie liczy się z Tobą, do tego mają problemy z płynnością finansową i zaległości sięgają miesięcy. Nie płacą i wciąż obiecują nowe terminy - nie polecam.
były_pracownik 2015-07-03 14:52:14
Nie polecam, przyjmują do pracy i zapominają o Tobie. Typowa firma wyzyskująca. Po zakończeniu umowy do dziś nie dostałem pieniędzy za ostatnią fakturę, a minął już miesiąc. W skrócie poinformowałem firmę z miesięcznym wyprzedzeniem, że nie chcę dalej przedłużać kontraktu, który mi się kończył, więc to był tylko gest dobrej woli z mojej strony. Spotkałem się ze strony Pani Katarzyna z kompletnym brakiem profesjonalizmu. Niestety będziemy musieli spotkać się w sądzie, taka to firma.
rekrutacja 2015-11-17 16:21:56
Mogę podzielić się wrażeniem po rozmowie kwalifikacyjnej. Na spotkaniu była Dyrektor ds. HR (Brulińska - Szarwas) oraz prezes (Witkowski). Wrażenie mam bardzo słabe. Państwo okazali swój zawód brakiem doświadczenia, którego oczekiwali. A przecież dostali moje CV, a ja w nim nie nakłamałam. To ich decyzja, że zaprosili mnie na rozmowę. Po drugie, prezes przez całe spotkanie pisał coś w telefonie, nie było absolutnie kontaktu wzrokowego. Niech przemyślą osoby aplikujące tam o pracę, czy życzą sobie prezesa, który nawet nie stara się nie okazywać swojej ignorancji względem potencjalnego pracownika. Rozmowa została umówiona niecałe 24 h po telefonie. Oczywiście prześledziłam główne informacje na temat firmy. Państwo oczekiwali rozległej wiedzy. Dbam o ekonomię mojego czasu i staram się go poświęcać na rzeczy, które albo mnie cieszą albo wzbogacają. Całe szczęście miałam intuicję, by nie zagłębiać się szczegółowo w temat tej firmy.
noga 2015-12-22 12:13:09
Na plus współpracownicy jak dobrze trafisz, atmosfera ok, kasa nieterminowa i poniżej oczekiwań, perspektywy rozwoju mierne. Od zmiany zarządu problemy z płynnością, firma dobra na start, z czasem masz poczucie, że tracisz czas.
realista 2016-01-02 17:41:33
Słaby płatnik, słaba pozycja na rynku, dziwny i raczej niekompetentny zarząd. Wystarczy popatrzeć na ich wyniki na giełdzie. Brak szacunku do pracowników.
Qwazar 2016-01-31 22:23:23
Możesz napisać coś więcej? Czy byłeś/jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy kontrakt? Lokalizacja Wrocław, czy Warszawa?
duże_oczekiwania 2016-02-09 18:59:43
Mają bardzo duże wymagania a niewiele oferują jeśli chodzi o finanse. Nie polecam startować osobom z niewielkim doświadczeniem czy niekompletną wiedzą, rekrutacja w Cube ITG jest dość wymagająca i tylko stracicie cenny czas.
noga 2016-02-12 14:29:41
we wrocławiu, ponad 3 lata umowa o prace, tak jak mówie na strat ok, ale z czasem przestają być konkurencyjni. a i to co pisze byly pracownik z mojej perspektywy racja, zaległości w premiach i B2B zwłaszcza w ostatnim roku.
gracjan 2016-02-18 22:32:54
Aplikowałem do nich prawie 2 lata temu na stanowisko Młodszego Analityka i pamiętam że odbiłem się od ściany :)

I etap rekrutacji wyglądał tak, że zaprosili w jednym terminie ok 8-10 osób. Część kandydatów aplikowała na Młodszego Programistę Java, pozostałe 2 osoby (w tym ja)- na Młodszego Analityka.

Dostaliśmy do rozwiązania test. Pytanie zamknięte i otwarte, czas ok 1,5h. To był jeden z najtrudniejszych testów rekrutacyjnych jakie rozwiązywałem. Nawet dziś zapewne miałbym spore problemy z jego rozwiązaniem, a pracuje jako Analityk ponad 3 lata.
Pytania były raczej dość trudne i przekrojowe z całej wiedzy informatycznej, tj z programowania w Javie, baz danych, administracji systemami, były też pytania z sieci komputerowych, narzędzi analitycznych i pytania na logiczne myślenie.

Dawniej traktowałem takie rekrutacje jako pewnego rodzaju wyzwanie
obecnie jestem zdecydowanie bardziej pragmatyczny i jeśli nie znam warunków jakie oferuje firma- nie biorę udziału w takich rekrutacjach bo to strata cennego czasu :)

PS. Niestety nie dostałem od nich zwrotnego maila z informacją, chociaż twierdzili że wysyłają takie do wszystkich kandydatów. To nieprofesjonalne.
Pracoownik 2016-05-17 17:50:25
Jakby Prezes był "straight" byłoby lepiej :)))
aleksis 2016-06-25 20:12:11
do poprzednich, jeśli firma w ciągu roku prowadzi kilkadziesiąt rekrutacji, pewnie tysięce kandydatów się zgłasza, no to naprawdę trudno żenby każdemu przegranemu w tym wyścigu odpisywali że nie dobiegł do mety
Zostaw swoją opinię o CUBE.ITG S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUBE.ITG S.A.