APVC

Bydgoszcz

Opinie o APVC

Mirka22 2015-06-01 16:35:48
Super firma, dostałam od nich fajną rodzinkę. Tak jak piszą ich firma ma siedzibe w niemczech i to jest lepiej, bo nie kasują tyle co polski pośrednik. I jak co, zawsze mogę się do nich zwrócić o pomoc.
Jestem tu już 3 miesiąc i jestem zadowolona.
Mirka
mika.m.22@wp.pl 2015-06-12 13:13:15
U mnie to Ok, dosałam po miesiącu kase, i nawet bylam u lekarza. Ta rodzinka u której mieszkam jest super. A firama APVC pośredniczy do rodzin. Więc co tu się bać, takie rodziny to maja kase, przecietnego niemca nie stac na to by utryzmać opiekunke w domu. Mam w pokoju neta, TV i rok mogę u nich mieszkać. Moje dzieci którymi się opiekuję są słodkie. Tylko czasem brakuje mi pogadać z kimś po polsku.
ines 2015-07-09 12:16:31
Czy ta agencja na pewno jest bezpieczna? Czy nie zauważyliście czegoś podejrzanego?
operka 2015-07-14 20:06:14
Agencja jest wiarygodna, z tego co wiem, moja rodzina u której mieszkam też jest z nich zadowolona. Tam każdy mówi po polsku jak i również po niemiecku. Polecam
Sabina 2016-05-27 20:41:41
To jest praca dla tych, którzy lubią dzieci. Z rodziną też musisz się dogadać, bo przecież nie jesteś u siebie w domu. Ale najpiekniejsze jest to, że języka szybko idzie się nauczyć.
Ania.K 2016-10-20 23:55:51
Firma APVC ma oferty co chwilę nowe. Dostałam 3 rodziny do wyboru w ciągu tygodnia. Zdecydowanie wybiorę rodzinę z 2 dzieci. Co mi się spodobało, że nie płacę żadnej zaliczki.
K.L 2016-11-12 11:19:40
Za 2 tygodnie jadę do mojej rodziny. Już rozmawiłam z nimi na Skype. Z pośrednictwa apvc jestem zadowolona., za pośrednictwo pobierają 50 euro.
Zostaw swoją opinię o APVC - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APVC