iQor Global Services Poland Sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o iQor Global Services Poland Sp. z o. o.

serwis 2015-10-22 13:55:28
Pracowalem tam dwa lata i sam zrezygnowalem. Nie warto uczciwie pracowac i nie raz ponad sily. Nikt tego nie doceni tylko wykorzysta obiecujac premie czy podwyzszenie wynagrodzenia. Jako jeden z nie licznych walczylem o lepsza wyplate. Niestety wiecej nerwow niz to warte. Nie polecam tej firmy. No chyba ze 1600zl brutto na start styka. Potem dostaniesz 2000 zl brutto i na tym sie skonczy. Wegetacja.
Cobra 2015-10-22 20:26:12
Seba,
w sobotę, 24.pażdzernika, w godz. 10-14 firma organizuje "drzwi otwarte".
Idź, zobacz, pogadaj.
Ktoś 2015-12-30 11:09:04
Dopiszę moją opinię, bo irytuje mnie brak konkretów. iQor to koncern, więc zatrudnia na umowę o pracę. Wszystko jak należy. Pierwsza umowa, na okres próbny na 3 miesiące, druga na 2 lata. Zarobki po okresie próbnym chyba 2100 brutto. Poza tym premie zależne od wyników działu, wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, dopłaty do obozów dzieci zależne od zarobków, na miejscu stołówka - dwudaniowy obiad 3,50 zł. Praca w koncernie specyficzna - ludzi się nie docenia i nie szanuje, mają określone procedury i tylko w nich funkcjonują. Poza tym kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia. Ludzie niekompetentni, bez wykształcenia i szkoleń, a także kultury osobistej. Niezależnie od płci bardzo wulgarne słownictwo. Ogólnie niski poziom zarządzania firmą, jak na koncern. A szkoda, bo potencjalnie bardzo dobry pracodawca. Można jedynie żywić nadzieję, że to się zmieni i myśląc o konkurowaniu z innymi koncernami podobnej branży ktoś wreszcie zwróci na to uwagę...
Gol 2016-03-05 00:48:33
Problem to przede wszystkim kadra kierownicza. Są to w ok 60-70 % bardzo prości wulgarni ludzie którzy mają niewiele albo nic do powiedzenia w tematyce swojego działu. Są to zazwyczaj pociotki i tak zwane pozałatwiane stanowiska. Nie ma opcji rozwoju bądź wybić się na leprze stanowisko. Możesz co najwyżej zmieniać stanowiska na poziomie robola do pracy.
anita 2016-05-08 10:10:29
wiadomo, na tym stanowisku wykształcenie wyższe to jednak warunek konieczny, no i doświadczenie na podobnym stanowisku
Zostaw swoją opinię o iQor Global Services Poland Sp. z o. o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iQor Global Services Poland Sp. z o. o.