Happy End 24

Bełchatów

Opinie o Happy End 24

Marian 2015-12-15 13:39
Pracowałem w Happy End 24. Niestety z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować ale praca była naprawdę OK. Atmosfera w pracy sympatyczna choć jak w każdej większej firmie nie ma co liczyć na relax.
Kk 2015-12-20 09:21
A jakie są zarobki?
mundek 2016-04-13 12:49
zarobki chyba jak w każdej takiej firmie czyli zyjesz z prowizji, jesli jestes dobry to mozna sie oblowic
Gośka 2016-04-22 11:40
Tak dokładnie, jeśli jesteś na umowie to określona podstawa plus prowizja. A klientów można znaleźć po prostu wszędzie bo wszędzie są wypadki. Ja też kiedyś z nimi współpracowałam, to robota dla tych co mają nerwy ze stali :)
Jack 2016-06-16 08:32
Hej wszystkim. Jeśli ktoś potrzebuje dobrej pracy i rozwijać się to polecam. Atmosfera na 5.Kasa też;D Pracowałem 4 lata ,ale niestety musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych
Zośka 2016-07-11 22:33
jak szukacie pracy nudnej i gdzie nic od was nie chcą, za marną kasę, to nie dla was. O znajomej wiem, że trzeba się przyłożyć do pracy, ale zarobki + doświadczenie i możliwość awansu, duuuża, szkoda że to nie moja branża.
Pampam 2016-08-04 19:32
4 lata? A firma zarejestrowana od stycznia 2015roku? Hm..
maja 2016-08-04 22:03
Ważne by na wstepie dowiedzieć sie czy te praktyki są płatne, bo teraz wiekszosc firm oferuje platne praktyki wiec podjerzewam,ze i oni tez beda w stanie zaplacic przeciez nikt charytatywnie nie przyjdzie pracować
Klientka 2016-11-17 20:42
Ciekawe czy informują swoich przyszłych pracowników że są zwykłymi naciagaczami i złodziejami?? Żerują na ludzkim nieszczęściu!!! Moje odszkodowanie przywlaszczyli sobie bez mrugnięcia! Sprawa jest a prokuraturze.
Tina 2017-01-02 11:33
Zbieramy ludzi na pozew zbiorowy przeciwko tej firmie. Oszustwo i tyle
spotkamy się jeszcze 2017-03-06 18:02
Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. To zwykli oszusci pobierają kasę z towarzystw ubezpieczeniowych i nie wypłacają poszkodowanym w wypadkach, ktorzy potrzebuja pieniedzy na leczenie i rehabilitacje czyli złodzieje. OSTRZEGAM PRZED HAPPY END 24. A praca u nich polega na odbieraniu telefonów i mówieniu tekstu z kartki typu: nie widzę nic w systemie wysyłam monit nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie czyli podchodzi to pod współudział w przestępstwie. Apropo dobrych opinii wszystkie wysłane z jednego IP
spotkamy się jeszcze 2017-03-06 18:03
MonikaM. 2017-03-12 15:44
Witam
Ludzie nie ufajcie tej firmie to OSZUŚCI. Od marca 2016r. mam do czynienia z tą firmą. Do momentu podpisania ugody wszystko ok a po. .. Masakra. Zbywanie, że wysyłają już zlecenie, potem że monity i tu ciągle nic. W grudniu 2016r. że nie mają niestety pieniędzy. To samo po licznych próbach w marcu 2017r. Do dzisiaj NIC! Sprawa się skończy w sądzie! UWAŻAJCIE!!! Teraz już wiem, że należało iść od razu do adwokata.
Zuzanna 2017-07-06 16:25
Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Obecnie poszukiwani są kandydaci do pracy jako Konsultant Regionalny, Konsultant ds. Odszkodowań oraz Przedstawiciel. Czego mogą spodziewać się osoby, które zaaplikują na którąś z ofert pracy?
@MonikaM.
czy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałaś w marcu?
Zostaw swoją opinię o Happy End 24 - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happy End 24