Happy End 24

Bełchatów

Opinie o Happy End 24

Marian 2015-12-15 13:39
Pracowałem w Happy End 24. Niestety z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować ale praca była naprawdę OK. Atmosfera w pracy sympatyczna choć jak w każdej większej firmie nie ma co liczyć na relax.
Kk 2015-12-20 09:21
A jakie są zarobki?
mundek 2016-04-13 12:49
zarobki chyba jak w każdej takiej firmie czyli zyjesz z prowizji, jesli jestes dobry to mozna sie oblowic
Gośka 2016-04-22 11:40
Tak dokładnie, jeśli jesteś na umowie to określona podstawa plus prowizja. A klientów można znaleźć po prostu wszędzie bo wszędzie są wypadki. Ja też kiedyś z nimi współpracowałam, to robota dla tych co mają nerwy ze stali :)
Jack 2016-06-16 08:32
Hej wszystkim. Jeśli ktoś potrzebuje dobrej pracy i rozwijać się to polecam. Atmosfera na 5.Kasa też;D Pracowałem 4 lata ,ale niestety musiałem zrezygnować z przyczyn osobistych
Zośka 2016-07-11 22:33
jak szukacie pracy nudnej i gdzie nic od was nie chcą, za marną kasę, to nie dla was. O znajomej wiem, że trzeba się przyłożyć do pracy, ale zarobki + doświadczenie i możliwość awansu, duuuża, szkoda że to nie moja branża.
Pampam 2016-08-04 19:32
4 lata? A firma zarejestrowana od stycznia 2015roku? Hm..
maja 2016-08-04 22:03
Ważne by na wstepie dowiedzieć sie czy te praktyki są płatne, bo teraz wiekszosc firm oferuje platne praktyki wiec podjerzewam,ze i oni tez beda w stanie zaplacic przeciez nikt charytatywnie nie przyjdzie pracować
Klientka 2016-11-17 20:42
Ciekawe czy informują swoich przyszłych pracowników że są zwykłymi naciagaczami i złodziejami?? Żerują na ludzkim nieszczęściu!!! Moje odszkodowanie przywlaszczyli sobie bez mrugnięcia! Sprawa jest a prokuraturze.
Tina 2017-01-02 11:33
Zbieramy ludzi na pozew zbiorowy przeciwko tej firmie. Oszustwo i tyle
spotkamy się jeszcze 2017-03-06 18:02
Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. To zwykli oszusci pobierają kasę z towarzystw ubezpieczeniowych i nie wypłacają poszkodowanym w wypadkach, ktorzy potrzebuja pieniedzy na leczenie i rehabilitacje czyli złodzieje. OSTRZEGAM PRZED HAPPY END 24. A praca u nich polega na odbieraniu telefonów i mówieniu tekstu z kartki typu: nie widzę nic w systemie wysyłam monit nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie czyli podchodzi to pod współudział w przestępstwie. Apropo dobrych opinii wszystkie wysłane z jednego IP
spotkamy się jeszcze 2017-03-06 18:03
MonikaM. 2017-03-12 15:44
Witam
Ludzie nie ufajcie tej firmie to OSZUŚCI. Od marca 2016r. mam do czynienia z tą firmą. Do momentu podpisania ugody wszystko ok a po. .. Masakra. Zbywanie, że wysyłają już zlecenie, potem że monity i tu ciągle nic. W grudniu 2016r. że nie mają niestety pieniędzy. To samo po licznych próbach w marcu 2017r. Do dzisiaj NIC! Sprawa się skończy w sądzie! UWAŻAJCIE!!! Teraz już wiem, że należało iść od razu do adwokata.
Zostaw swoją opinię o Happy End 24 - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happy End 24