ComBC Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o ComBC Sp. z o. o.

Zygmunt 2015-06-02 19:40:31
Biuro firmy to mały pokój klitka ze starymi zakurzonymi komputerami, w pokoju gniecie się 5 osób, oczywiście nie ma czym oddychać, klimatyzacji brak, okna pootwierane. Biuro znajduje się na szarym końcu świata w jakimś starym pospółdzielczym budynku, w sąsiedztwie starych przemysłowych warsztatów. I to w zasadzie wystarczy, żeby zniechęcić wszystkich programistów szukających normalnych warunków pracy.
Klakier 2015-07-23 12:56:56
Pracowałem tam! Warunki pracy dobre, kawa/herbaty do wyboru do koloru/kakao!/owoce/obiady za free!. Kompy nowe i sprawne. Mam wątpliwości co do wiarygodności powyższej opinii np. o sprzęcie. Wystarczy popatrzyć na klientów, dla których kodzili na ich stronie: www.combc.eu Co do lokalizacji, no to od przystanku Bronowice 5 minut, więc kolega Zygmunt to nie wiem skąd też dojeżdżał. Btw koło biura parking! Zawsze można zadzwonić i zapytać, widzę podany tam telefon lub e-mail. Ogólnie spoko warunki!
Krzysiek 2015-08-06 12:33:24
A jak dla mnie bardzo fajnie jak na początek! Można naprawdę dużo się nauczyć, każdej osobie jest poświęcana spora ilość uwagi. A na tym etapie to najważniejsze :) Atmosfera bardzo dobra, domowe obiadki, dojazd i wyposażenie biura na plus. Ja nie miałem na co narzekać :))) PS. Dużym plusem są te całe flexible hours - można sobie ułożyć grafik dopasowany pod siebie!
Yuri 2015-10-19 14:43:12
Właśnie widziałem nowo podbite oferty na PHP. Ktoś coś, jakieś info? Chyba warto spróbować, bo opinię w miarę okej... Pzdr.
Krzysiek 2015-10-21 11:39:15
@felek ja tam pracowałem przy PHP. Jeśli chodzi Ci o rozwój, to lepiej trafić nie mogłeś. Nie siedzisz przy jednej technologii i projekcie, więc jak na początek można ogarnąć naprawdę dobry skill. Pozdro i powodzenia!
Tiger 2016-04-28 01:12:26
Co za systematyczność:) dokładnie co dwa dni prawie o tej samej godzinie. Więcej randomu, bardziej spontanicznie to może będzie naturalnie.
Fred 2016-06-21 12:31:08
Podobno zmienili biuro na większe i lepsze ostatnio,
taką informację dostałem na rekrutacji.

Więc firma widać że się rozwija.
felek 2016-07-03 15:30:25
@fred no to musi się rozwijać, inaczej by cięła koszty. No i fajnie, to może i na podwyżki będzie można liczyć. Ja mam zamiar rekrutować się na iOS Developera.
Zostaw swoją opinię o ComBC Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ComBC Sp. z o. o.