Opinie o Perfekt-Piaseczno w Piaseczno

Perfekt exclusive to doskonałe środki czyszczące. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, które bez problemu poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. Wszystkich rodzajów środków Perfekt exclusive jest około siedemdziesięciu, można więc powiedzieć że Perfekt exclusive służą do czyszczenia wszystkiego! Aby dostosować się do potrzeb klienta, stworzyliśmy szeroką gamę niezawodnych produktów.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt-Piaseczno w Piaseczno

Marta Nowy wpis

firma miała więcej niż opisany jeden przypadek z wyrokiem sądu odnośnie braku wypłaty pensji czy więcej osób miało z tym problem ? czy w ciagu tych 3 lat firma wyciągneła wnioski i teraz płaci na czas swoim pracownikom ?

Brak Nowy wpis
@Marta

Taka firma nigdy nie wyciagnie wnioskow i zawsze bedzie (usunięte przez administratora)....Pan Bogdan umie doskonale kłamać.....

Karol Nowy wpis

Czy wiecie jakie w firmie są stawki?

Jola Nowy wpis

Moj syn pracowal dla (usunięte przez administratora). Do tej pory nie Bogdan nie zaplacil mu za prace. Bogdan udaje ze nic sie nie stalo, ale to klamstwo . Mam wyrok Sadu Pracy potwierdzajacy fakt ze Bogdan zalega z wyplata.

Wanda

@Myk Detektyw, czy jesteś pracownikiem firmy Perfekt-Piaseczno? Twój wpis nie wnosi żadnych przydatnych informacji. Forum GoWork.pl każdego dnia jest odwiedzane przez osoby zainteresowane pracą. Co byś doradził potencjalnym kandydatom do firmy Perfekt-Piaseczno? Czy nowy pracownik mógłby liczyć na Twoje wsparcie w pierwszych dniach pracy w firmie? Może ktoś z Was poszukuje pracy w tej firmie? Na stronie internetowej dostępnych jest kilka ofert http://www.perfekt-piaseczno.pl/wsp%C3%B3%C5%82praca

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Perfekt-Piaseczno? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jak ktoś szuka Góra kalwaria adamowicza 2 na 1 pietrze

Myk naga rozmowa kwalifikacyja

Jest na dachu i zbiera cegły

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Dupa
@Jarek

Tak

Adwokat

Zachowanie opisane w pytaniu można rozpatrywać zarówno na gruncie prawa cywilnego, jak i na gruncie prawa karnego. Zacznę od prawa karnego. Należy w tym miejscu przytoczyć treść art. 216 § 1 Kodeksu karnego, zgodnie z którym „kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności,Państwo ktorzy tak śmiało nazwiskiem szargacie prosze sie ujawnic, nie macie prawa szkalowac innym osob to jest karalne tresci na Joanne Knoll Pytel zostana usuniete poniewaz to osoba czyta jak łza . Osoby ktore maja jakiekolwiek pretencje osobiste do Pani Joanny prosimy o kontakt biura.sella@wp.pl

Lui
@Adwokat

Ta adwokat i kontakt do joanny

Prawnicy

Wraz z rozwojem portali społecznościowych szczególną postacią pomawiania stało się publikowanie obraźliwych treści w Internecie - pomówienie w internecie. Łatwość dostępu do sieci, szybkość obiegu zamieszczanej informacji, jak również poczucie anonimowości publikującego, spowodowały, że zniesławianie, często nazywane tzw. „hejtem” jest atrakcyjną formą dla sprawców. Z punktu widzenia Kodeksu Karnego, zniesławianie w Internecie jest traktowane szczególnie. Zgodnie z art. 212 § 2 KK pomawianie za pomocą środków masowego komunikowania stanowi typ kwalifikowany przestępstwa, zagrożony surowszą sankcją karną, w najpoważniejszych przypadkach, nawet karą pozbawienia wolności. Anonimowość sprawcy zniesławienia w Internecie ma jedynie charakter pozorny. Jeżeli, jako osoba pokrzywdzona chcesz wystąpić na drogę karną bądź cywilną, w celu pociągnięcia do odpowiedzialności autora obraźliwych treści, możliwe jest wystąpienie z wnioskiem do administratora portalu o udostępnienie adresu IP sprawcy zniesławienia. Pomocna może okazać się także rola Policji w tym zakresie, która po przyjęciu skargi, zabezpiecza określone dowody w sprawie, może także występować do różnego rodzaju instytucji o udostępnienie informacji dotyczących sprawcy przestępstwa, a w konsekwencji dokonać skutecznej jego identyfikacji.Użyliście Państwo imienia i nazwiska Joanny Knoll Pytel osoby niewinnej wsp.

Dział PR

Pomówienie jest przestępstwem wynikającym z treści art. 212 Kodeksu karnego. Przepis ten stanowi, że każdy kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się powyższego czynu za pomocą środków masowego komunikowania (np. Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Odpowiedzialność w tym zakresie jest zatem dużo surowsza. Nie jest to jednak jedyna sankcja dla sprawcy pomówienia, bowiem w razie skazania sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Pamiętajmy, że ściganie przestępstwa pomówienia, niezależnie od formy jakie ono przybierze, Oznacza to, że pokrzywdzony musi zgłosić fakt popełnienia czynu zabronionego właściwym organom ścigania – policji lub prokuraturze, dział prawny oraz PR .

Prawnicy

Każda wolność na swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy, naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię dobra osobiste są pod ochroną prawa. W skrócie – korzystając z wolności wypowiedzi, należy uważać, by nie naruszyć praw i wolności innych osób. Obecność na portalach opinii, daje możliwość kreowania wizerunku pracodawcy Obecność na portalach opinii, daje możliwość kreowania wizerunku pracodawcy Nie wszyscy użytkownicy o tym pamiętają, ale pocieszającym może być fakt, że ponad 80 proc. osób odwiedzających GoWork.pl chce jedynie znaleźć informacje o interesującym ich pracodawcy, niespełna 20 proc. zostawia komentarz. To czy będzie to komentarz pozytywny czy negatywny, w dużej mierze zależy od działania firmy. Każda firma powinna się liczyć z tym, że aktywność w Internecie powinna być integralnym elementem prowadzenia biznesu a działanie wizerunkowe to niekończący się proces, który rozpoczęty dostatecznie szybko pozwoli na budowanie silnej marki. Obecność na portalach opinii, odpowiednie wykorzystanie narzędzi oferowanych pracodawcy daje możliwość kreowania tonu dyskusji i prezentacji ważnych dla firmy aspektów. Pozwala też na wychwycenie szkodliwych treści i szybką reakcję, uniemożliwiającą ich rozprzestrzenianie. Część negatywnych komentarzy można usunąć kontaktując się z administratorem portalu, ale należy pamiętać, że dotyczy to wyłącznie wpisów naruszających przepisy. Istota działania portali takich jak GoWork.pl, polega na tym, że nie można usunąć komentarza „za pieniądze”, kupując usługę prezentacji swojej firmy. Nie wszyscy pracodawcy rozumieją, że rozbudowane zakładki firm służą do komercyjnego pokazania produktów, usług czy możliwości odpowiedzi użytkownikom w sposób oficjalny, nie zaś do usuwania komentarzy, które są zgodne z regulaminem. Warto zapoznać się z kodeksem karnym, który mówi o konkretnych powodach, dla których ogranicza wolność słowa w Polsce, co dotyczy także internetowych opinii, które kwalifikują się do usunięcia. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających innych osób lub grup ludzi, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa, a także nawołujących do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych. Kodeks cywilny mówi z kolei o możliwości dochodzenia rekompensaty za naruszenie dóbr osobistych na drodze postępowania cywilnego.

Dawid

Haha go work gratulacje kazda firme mozna obsmarowac bez konsekwencji prawnych !

Zszkowana

No najlepiej mieszac w To Joasie niewinna istote w tych bzdurach nikogo nie oszukala nigdy i nikomu nic nie zrobila bzdury !! Znam ja 40 pare lat i szczegolowo jej zycie nie osmieszajcie sie ludzie podli

Windykatorzy

Szanowni Panstwo, jesteśmy sporą grupą której zadaniem jest ściągnięcie pieniędzy od ww złodzieji. Jesteśmy w posiadaniu ich adresu, rejestracji nr aut i mamy wszelkie dane, kontakt z byłymi wspólnikami i pracownikami, także osobami które wynajmowały im domy i biura. zgłosiło sie już do nas kilka dziesąt osób które reprezentujemy. Istnieje tez możliwośc sprzedaży ich długu o łącznej kwocie 350 tys złotych. Wszystkich poszkodowanych przez firmy Bogdan Pytel i Joanna Knoll Pytel przez ostatnie kilkanascie lat którzy do tej pory jeszcze nie zgłosili się do nas proszę o kontakt na poniższy email, JOANNA KNOLL-PYTEL AKADEMIA STYLU JEAN DESIGN - Michałowice, powiat krakowski Zerwana 64 32-091 NIP:7541883233 REGON: 531353078 Elim clean Polska Al. Wilanowska 7a/32, 02-765 Warszawa NIP 7772794179, numer REGON 634524519 i KRS 0000175617 Bogdan Pytel SALON KOMINKÓW Mast Mar 11 Listopada 67 62-031 Luboń FIRMA SELLA JOANNA KNOLL PYTEL Warszawska 48, Konstancin-Jeziorna NIP 7541883233 Regon 531353078 ANAYA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 02-757 Ulica:Pory 78 KRS: 0000404870NIP: 5213622811 REGON: 145887309 Joanna Knoll pytel Atelier - Studio Metamorfozy BOGDAN PYTEL "PERFEKT" - Piaseczno BRAND SP. Z O.O KRS:0000404870 REGON: 145887309 BOGDAN PYTEL BRAND Misja Debora Piaseczno Zaczynamy sciąganie długów, windykatorzy5@o2.pl

Saturnin

proszę o kontakt do Państwa, tez mam problem.

toja

Jest dużo ogłoszeń że ta firma poszukuje dystrybutorów. Ktoś ma jakieś informacje jak się układa współpraca z tym Panem? Pytam bo widzę że opinie nie są wysokich lotów

Wioletta

Gdzie aktualnie działa firma, bo adres ze strony jest nie aktualny? Pod tym adresem jest pustostan!

J25

Właściciel firmy miły i uprzejmy, nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Nigdy nie miałam problemu z pracodawca. Sama używam środki tej firmy i sa na prawde bardzo dobre!

Doświadczony

Niestety firma nierzetelna,nie polecam pracy, zgadzam sie z opinią poprzedników-niełatwy kontakt z szefostwem,olewczy stosunek,ma się wrażenie ze jest sie traktowanym jak lekko niepełnosprawnym umysłowo.O podstawowe rzeczy trzeba się upominać jak wypłaty i inne podstawowe sprawy pracownicze.Niemal zawsze można się spodziewać niewywiązywania się z wcześniej ustalonych kwestii i stale zamydla się oczy.Nie wspominając o tym,że jest problem z terminowym realizowaniem zamówień.Myślę,że każdy przedstawiciel handlowy z powodzeniem da radę sobie znależć o niebo lepsze zatrudnienie.

S

praca w skandalicznych warunkach bez prądu i ogrzewania

Tomasz

Praca jak i jakoś produktów żadna. Nie polecam ani pracy ani samych produktów. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt-Piaseczno - Piaseczno

Perfekt-Piaseczno