Opinie o Ds - Bud Dariusz Stefankowski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ds - Bud Dariusz Stefankowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ds - Bud Dariusz Stefankowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze
Tynkarze Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ds - Bud Dariusz Stefankowski w Szczecin

Mariusz wittke Locknitz Nowy wpis

Profesjonalizm miła obsluga terminowość krótkie terminy .Polecam najlepsza firma z którą miałem przyjemność współpracować

zinajda Nowy wpis

Byłoby fajnie gdyby ktoś podzielił się kilkoma informacjami o pracy i atmosferze w firmie.

Polish Promotion Berlin Nowy wpis

W tym tygodniu dwa kolejne udane montaże w Berlinie, wykonane przez Firmę Ds-Bud. Monterzy wykazali się inicjatywą i wyszliśmy z drobnych kłopotów. Klienci bardzo zadowoleni odwdzieczyli się sowitym napiwkiem dla monterów. Mogę polecić.

Polish Promotion Nowy wpis

Z firma DS-BUD wspolpracujemy juz ponad 5 lat .W ciagu tego czasu widzimy rozwoj tej firmy.Pan Dariusz Stefankowsk inwestuje w osprzent,transport.Montezy sa porzadnie i przepisow ubrani.Jest to bardzo wazne na duzych budowach.Architekci zwracaja na to bardzo uwage.Zlecenia na rynku Niemieckim sa bardzo wymagajace i firma DS- BUD spelnia te wymagania. Jerzy Ilgowski

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ds - Bud Dariusz Stefankowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tymoteusz

Zastanawiam się czy firma potrzebuje pracowników? Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Bożena B

Jestem bardzo zadowolona z realizacji swojego zamówienia, rzeczowy, łatwy i miły kontakt, elastyczność i zaangażowanie pod oczekiwania klienta. Szczerze polecam firmę

Firma na wysokim poziomie z bardzo dobrym doswiadczeniem montazu stolarki okiennej oraz drzwiowej dobre ceny i profesionalny montaz bez zastrzezen montazysci z wieloletnim doswiadczeniem w tej branzy referencje o firmie na stronach www.dsbud.com i www.ds-fenster.de

Robert

Witam! Proszę wejść na stronę www.dsbud.com oraz www.ds-fenster.de i poczytać sobie referencje o firmie DS-BUD!! Na Niemieckiej stronie znajdziemy opinie pod "BEWERTUNGEN" Prawda o montażach i Firmie pana Dariusza Stefankowskiego sama potrafi się obronić.

Witam Ja Miałam do czynienia z Firmą Ds-bud wczoraj przy montażu drzwi i okien w mieszkaniu mojej mamy- montaż wykonany bez zastrzeżeń ! Pozdrowienia dla montażystów pana Roberta i Rafała:)

TOMEK.O

Dzień dobry! oczywiście opinie negatywne też będą się pojawiać o Firmie DS-BUD bo tak już jest nie zadowoli się wszystkich. Ja pracują z pana Dariusza od 2009 rok. Zatrudniał on tez ludzi niekompetentnych, których musiał zwolnic z tą też te opinię jak wnioskuję . Jak się wymaga od ludzi sumiennej pracy ,punktualności oraz bycia trzeźwym to nie dla wszystkich jest to bariera do przeskoczenia!! Bo sadze ze takie osoby podszywają się pod ukrytym pseudonimem lub Nickiem. Prosze się zastanowić zanim się komuś opinie zaczyna psuć.

Alger Waterlow

Niestety nie polecam :)

Nie ważne kto

Czytam i oczom nie wierzę.Podejrzewam, że powyższe oceny Pan Dariusz sam sobie wystawił. Miałam przyjemność z nim pracować i niestety ale muszę zaprzeczyć wszystkiemu co jest tam napisane. Każdą pracę trzeba było po nim poprawiać a wcześniej wysłuchiwać i znosić jego wybuchowy charakter. Zdecydowanie nie polecam.

pawelec

Wiec widać, że w firmie pracuja sami fachowcy, fajnie że w tym miescie ktoś jeszcze został kto sie zna na robocie. Wiekszosc wyjechalo, ja rowniez zastanwiam sie na wyborem ekipy budowlanej i w takim razie bede ich miał na uwadze

Karsten z Tantow

Pisze w imieniu mojego kolegi z Niemiec , prosil abym dodal opinie bo nie umie pisac po Polsku : Super ceny , dotrzymywanie terminow i fachowy montaz. Polecam

Stefan z Berlina

Nic zlego niestety nie moge napisac choc jestem wymagajacym klientem. Dobre ceny szybka i fachowa obsluga . Polecam

Olek

Dobre ceny i solidnie wykonane montaze, pisze nie o jednym mieszkaniu lecz o wielu ktore dla mnie wykonywal. Szybka reakcja na reklamacje oraz bardzo dobry kontakt. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Ds - Bud Dariusz Stefankowski - Szczecin

Ds - Bud Dariusz Stefankowski
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kazimierza Królewicza 79 lok. 9
    71-551 Szczecin