Opinie o Personia w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Personia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Personia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personia w Gdynia

To jak to jest z ta praca zdalna w końcu? Widzę w ostatniej opinii, że chyba występuje co do niej możliwość, w pełnych 100 %? Kiedyś już jak zaglądałam na ofertę do wsparcia sprzedaży to było napisane, że po okresie próbnym można być w hybrydzie i jak teraz zerknęłam wciąż tak jest. tylko tak zostało napisane? Można całkiem z domu pracować?

Były Pracownik Nowy wpis

Doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego! To firma, która stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, ale także dba o dobór zadań zgodnie z predyspozycjami i talentami. Nie jest też obojętna na kondycję psychiczną pracownika i wsparcie Go w tzw. kryzysie życiowym. W Personii znalazłam inspirujący i otwarty na współpracę zespół, a także przyjaźnie na całe życie. Zarządzanie jest transparentne, a kultura organizacyjna promuje szacunek, współpracę i ciągłe doskonalenie. Firma gwarantuje elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym, a także podtrzymuje wysoką motywację do działania. Jestem wdzięczna za możliwość pracy w tak inspirującym i przyjaznym środowisku. Polecam Personię każdemu, kto poszukuje miejsca, gdzie może rozwijać swoje umiejętności, talenty i realizować się zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Specjalista ds. Administracji w firmie Personia. Warto aplikować?

Opiszecie w konkretach na czym polega aktualne work-life balance w firmie? jeszcze jakiś czas temu zostało ono podkreślone w jeden z wypowiedzi aktualnie zatrudnionej osoby. interesuje mnie szczegółów oraz opis tego jak inni to postrzegają. Polecacie starać się o prace jak będzie możliwa?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Personia na stanowisko Doradca Techniczno-handlowy (branża elektrotechniczna)? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Jestem niezmiernie zadowolona z pracy w firmie Personia. Atmosfera panująca w firmie jest naprawdę fantastyczna, a zespół Ekspertów, w którym pracuję, jest kreatywny, przyjazny i pomocny. Elastyczne podejście do pracy zdalnej i zrozumienie ze strony przełożonych wobec sytuacji życiowych pracowników sprawiają, że czuję się doceniona i mogę zachować work-life balance. Pracując w tej firmie istnieje możliwość rozwoju w różnych obszarach, w zależności od preferencji indywidualnych i aktualnych potrzeb firmy.

Halina

Przyznam, że na głównej stronie nie rzuciły mi się oferty o pracę. Dodatkowo od dwóch lat nie ma żadnego komentarza... Czy do dziś można tu odradzić pracę tak jak pisali? Kiedyś szukali do siebie doradcy w branży fotelików dziecięcych, chciałam się dowiedzieć jak teraz się przy tym zarabia. Napiszecie? I w jakiej atmosferze tak ostatecznie?

gosc

odradzam prace w tej firemce, szefostwo nastawione tylko i wyłacznie na kase i na wlasne korzysci. To jest najwazniejsze. Niespojny PR z rzeczywistymi dzialaniami firmy.

Xyz
@gosc

Zgadzam się w 100%

Witam czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda sprawa rekrutacji w firmie Personia ? Jest ona teraz utrudniona ? Z góry dziękuję.

Iga

@gosc zle traktują pracowników ?

yz
@Iga

Tak. Łamanie praw pracowniczych, dyskryminacja, prawie najniższa krajowa. Nie jest to dobre miejsce do pracy. Na pewno nie dla osób, które nie zaliczaja się do zarządu.

XYZ

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, szczególnie staż. Obiecują "złote góry" i klimat prawdziwego biznesu, a nie korporacji a z czasem okazuje się, że właściwie jest jeszcze gorzej niż w wielkiej firmie. I jeszcze na dodatek wypłata, a raczej najlepiej jej brak, bo po co płacić jak co chwilę można mieć innego "stażystę", który zajmuje się wszystkim. Niby prowadzą szkolenia, o tym jak zarządzać własną firmą, ale jakoś o swojej zapominają.

X

W skrócie - bezpłatne staże lub prawie bezpłatne. Masakra. Plusem są miłe panie, ale to tyle.

Doris

A ja dam niestety negatywną opinię. Aplikowałam Pan zaprosił na rozmowę w Elblągu. Obiecał oddzwonić nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi. I co? I nic. Ani telefonu ani maila. Troszkę to niepoważne.

Diana Solis, Specjalista ds. HR

My jako firma Personia pośredniczymy w tym procesie rekrutacyjnym i praca byłaby u naszego klienta, który jest w branży budowlanej. Na samym wstępie wymagana jest bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego lub norweskiego. Zapraszam też do przejrzenia naszych innych ofert pracy: http://www.personia.pl/rekrutacja-2/oferty-pracy/ Pozdrawiam serdecznie

Lidia

Personia poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki. W ofercie pracy wspomniano o znajomości języka szwedzkiego lub norweskiego na poziomie B2 lub wyższym. Czy ktoś z was pracował w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia możliwość uczęszczania na dodatkowe kursy językowe? Często praca w innym kraju jest stresująca z powodu nieznajomości języka. Dodatkowe lekcje byłyby dobrym rozwiązaniem dla osób potencjalnie zainteresowanych pracą w Personia, ale nie czujących się do końca swobodnie z językami skandynawskimi.

ghfd

Masz racje ale nie tylko w Gdyni bo też w innych miastach w wiem ze szukają głównie do zatrudnienia specjalistów oraz programistów jak ktoś posiada odpowiednie wykształcenie to może za aplikować tutaj

Pracowałam na stażu w Personii i bardzo sobie chwalę. Jest miła atmosfera pracy, można się wiele nauczyć. Nie zostałam co prawda przyjęta, czego żałuję, ale nie mam pretensji. Uzyskałam referencje, prezent na koniec i jestem zapraszana na spotkania integracyjne. Mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Personia - Gdynia

• Jak się pracuje w Personia?

Zobacz opinie na temat firmy Personia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Personia
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Lipowa 16B lok. 6
    81-572 Gdynia