Eska Holding Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Eska Holding Sp. z o.o.

czech 2015-02-01 17:25:18
Pracodawca nie wypłaca pieniędzy. Proszę uważać na tę firmę i wszystkie powiązane spółki.
rybak 2015-08-06 23:42:49
Potwierdzam to, co pisał czech. Ponad to pracodawca szykanuje i zastrasza ludzi tam pracujących, wulgarne kwestie są na porządku dziennym. W irytujący sposób prowadzi do kłótni wewnątrz zespołowych. Z dala od tej firmy i powiązanych z nią spółkami, ponieważ pod jedną osobą "zarządzającą" to wisi, nie polecam serdecznie.
panna nikt 2016-03-15 21:19:28
Wystawiam firmie 1.
Ponieważ słyszałam, że tej firmie wszystkiemu "przewodniczny" niejaki Stanisław K. wraz ze swoimi braćmi, Józefem i Władysławem. Jeśli to prawda, to strzeżcie się!
Ci ludzie mają bardzo wiele na swoim sumieniu. Stanisław, który obecnie woli, żeby do niego zwracano się drugim imieniem, "Sławek", doprowadził celowo do bankructwa dębickie chłodnie w latach '90. To była dość głośna afera, ale młodzi tego nie pamiętają. Działalność rodziny K. wielokrotnie nazywana była "zorganizowaną grupą przestępczą", nawet w Interpelacji nr 1912, przez posła na Sejm.
Stanisław i jego szajka są zawodowymi złodziejami z bogatym doświadczeniem i chyba nawet dwóch z nich odsiedziało wyroki w więzieniu. Przestrzegam KAŻDEGO przed "współpracą" z firmami spod znaku S.K. (czyt. eSKa), a każdej osobie szukającej więcej informacji - przedstawię szczegóły. Piszcie na pannanikt@niepodam.pl, hejka!
ona 2016-04-23 16:22:00
@panna nikt jesli to co piszesz nie są zwykłe oskarżenia, żeby zrobić firmie Eska Holding Sp. z o.o. na złość i ich zmieszać z błotem bez powodu, to faktycznie jest sie o co martwić i należy od takich firm czy może nawet bardziej ludzi trzymać się jak najbardziej z daleka!
nikt panna 2016-11-02 21:12:13
niestety to prawda znam to od wewnątrz , a teraz jest jeszcze gorzej
Zostaw swoją opinię o Eska Holding Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eska Holding Sp. z o.o.