SENSATA

Bydgoszcz

Opinie o SENSATA

ja 2016-11-21 20:16
Mamy bekę z was ze narzekacie jak to jest źle , ze znowu ten hcuj kierownik na nadgodziny każe zostać, a jak przychodzi co do czego to liczycie po cichu ze może was gdzies na nowym miejscu znowu kierownik przygarnie. A potem się zacznie to samo.
Don't boat yourself. Wszyscy mają was/nas głęboko. Liczy się premia za wykonanie zadania liczona w dziesiątkach tysięcy.
My jesteśmy murzynami i mamy się z tego cieszyć ze z nadgodzinami udaje się zarobić 2100.
Sorry ale w biedronce bez nadgodzin zarabia się więcej.
Kolo 2016-11-22 09:54
Przychodzi murzyn do biura pośrednictwa pracy i pyta:
- Czy jest jakaś praca dla czarnego?
- Oczywiście! Pensja 10 tys., samochód służbowy, komórka.
- Pani żartuje?
- Pan pierwszy zaczął...
Smutna do zarzadu 2016-11-26 22:40
Sensata nas wszystkich oszukala ogłaszając zamkniecie zakładu w Bydgoszczy.Można mówić prawdę, można klamac albo miec zakaz mówienia prawdy. To wydaje sie najbardziej wredne, podstępne, podle, oszukańcze i żałosne bo prawda zawsze wyjdzie prędzej czy później na jaw. To ze Sensata taka jest właśnie sie okazało. Niemniej ekipa zamykająca firmę ma identyczne metody. ta ekipa tak juz ma. Proszę nie śmiejcie sie ludziom prosto w oczy bo wielu włożył dużo serca w swoja prace i wie w co gracie. Chodzi o pieniadze, nakazując zamkniecie ust jednym krzywdzicie drugich.
Juz was nie zmienię, żyjemy dalej a karma zawsze wraca.
Człowiek z Ałma Aty 2016-11-26 23:40
Albo jedna zmiana gada na drugą, czepia się drobiazgów a sami partaczą robotę, z tymi ludźmi nie da się już pracować.
Człowiek z Ałma Aty 2016-11-26 23:55
los by­wa złośli­wy-chy­ba wiesz to z doświadczenia?
Burżuj 2016-11-27 01:37
Będą paczki dla dzieci i w tym ostatnim roku?
Kot w butach 2016-11-27 12:18
To pytanie wrzuć do skrzynki na P1 bo skąd my mamy o tym wiedzieć
Andrzej 2016-11-27 22:45
Smutna no wiesz trzeba bylo pracować w akwarium, kierownikom, inżynierom i plamistą dałem ugody do podpisania na kilkanaście tysięcy odprawy aby zostali ze mną do konca. Mówiłem im tylko aby nie przejawiali oznak radości bo reszta naprawde sie w....i
Niemiec płakał jak transferował 2016-12-01 20:05
Zamykaja to zamykaja.. takie życie... oszukali ? na ich miejscu pewnie zrobilibyście to samo..
Czytam niektóre komentarze o liderach / liderkach...
Pracowalam w nie jednej firmie ale czasami mam wrażenie, że Sensata to zakład "pracy chronionej". Jeżeli wymaga się naprawdę podstaw od ludzi to już jest krzyk i lament... Niektórym będzie bardzo trudno odnaleźć się na rynku pracy po sielance jaką mieli w tej firmie.. jeżeli ktoś ma komunistyczne podejście typu " czy się stoi czy się leży.. " to może mocno się zdziwić jak trafi znowu na rynek pracy.. co do odpraw to trzeba było się uczyć i pracować w "akwarium" z tego co piszecie jest to opłacalne :)

Pozdr stara ekipę !
Były pracownik 2016-12-02 13:00
Przecież Deltatech była obliczona na polski rynek na jakieś 5-7 lat, na samym początku cicho bo cicho ale było o tym słychać. I przejęcie przez Sensatę nie stanowiło przeszkody. I widać że wszystko idzie zgodnie z planem. Więc was to dziwi? Wam proponuję zacząć się rozglądać za pracą już teraz zanim cała fala z SS ruszy na rynek pracy. Co mądrzejsi już odchodzą nie czekając na tabliczke "the end". A co niektórzy się zdziwią trafiając do innych firm, że trzeba robić, że rządzenie się skończyło.
rokoxxx 2016-12-03 08:27
Do były pracownik

Wyobraź sobie ze wszyscy napewno sie zdziwia .
Nikt nie wie jak to wszystko będzie wyglądać.
a takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które są tu wpisywane są bardzo zabawne.
Życzę powodzenie wam wszystkim z takim tokiem myślenia.
długodystansowiec 2016-12-03 22:59
a ja się cieszę ,że firma choc na koniec wykazała jakieś minimum na świeta i każdy pracownik co pracuje więcej niż 3 mies bez względu na umowę dostaną 200 zł brutto na święta więcej! Szkoda tylko że dodatkowo nie będzie paczek jak co roku bo dzieci są pokrzywdzone..pieniądze pójdą na jedzenie a taka paka jak była to cieszyła oko dziecka .Mogli i o tym na koniec pomyśleć .Ciekawe czy zrobią wigilię dla pracowników w ten ostatni nas czas,te ostatnie święta...ludzie starają się do samego końca ..może docenią...
asd 2016-12-05 09:58
dostaliście "super premie na swieta" tylko po to byscie nie pomyśleli o tym ze można sobie zrobić już swieta idąc na L4 6 miesięczne.
Mirka 2016-12-16 03:37
ASD i jeziemy do Bułgari a ty bedziesz w kraju swiecił gołym tyłkie nad Bałtykiem
ahmed 2017-01-07 21:41
To do kiedy pełnicie honorową wartę? kilka osób już pozmieniało prace, inżynierowie, zakupy..
alina 2017-03-23 12:42
mam doła :( lece na siłke
chociaz rezultatów nie ma narazie
nie chce mi sie juz robic po 12 godzin :(
Zainteresowany. 2017-03-28 15:57
Praca jako MONTER?
Czy ktoś może cokolwiek napisać. Najlepiej kto pracował bądź pracuje.
Co dokładnie trzeba robić, jak atmosfera i jaka stawka.

Prawdopodobnie zatrudnienie przez agencje pracy.
abc 2017-03-29 20:08
Daj sobie spokój z tym zakładem - starych pracowników zwalniają,nowych zatrudniają ale tylko na kilka miesięcy bo zakład będzie zamknięty i przeniesiony do Bułgari. Także szukają jeleni na krótki czas i kop w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie warto.
Adios 2017-04-05 16:47
Kto mądrzejszy i cokolwiek wart - już dawno dał dyla. Zostały tylko miernoty i sprzedawczyki ...
xyz 2017-04-06 18:14
ha ha ha dobrze mówisz tyrają za śmieszne pieniądze i czekają na odprawę, żeby tylko się nie przeliczyli :)
Alicja 2017-04-07 12:01
Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy SENSATA?
yeyeye 2017-04-15 16:01
nie dajcie się tej tyczce, ona za bardzo wczuwa się w rolę jak dziewczynka z podstawówki...
amc 2017-04-19 15:48
...... i oszołom
ba 2017-04-19 18:29
to samo można powiedzieć o jej pachołku, łazi za nią jak jakiś sługus tylko szkoda że nie wie że robi z siebie pośmiewisko. I ta jej zagniewana mina na wszystkich pracowników gdy tylko D. "krzywda" się dzieje bo ktoś coś na nią powiedział lub nie chciał zostać na nadgodziny. Ogarnij się kobieto
LGg 2017-04-20 01:24
A co powiecie na panią mistrz z P1??? Wielka dama wyzej sra niz d..ę ma gowniara za chwilę znowu bedzie zapie...ać na produkcji wiec jeszcze chce pokazac co to nie ona..nawet podstaw angielskiego nie zna..D.S. gwiazda Rysia haha
amc 2017-04-20 15:36
Cóż to za pachołek ? bo ja już tam nie pracuję i nie jestem w temacie,może go znam ???
Jfcju 2017-04-27 22:09
Częściowiec :) to taki sam pracownik jak każdy inny i nie będzie mi mówić że mam zostać na nadgodziny :]
Aneta 2017-05-01 19:40
Chciałabym się zatrudnić w Sensacie, czy jeszcze przyjmują ?
Vika 2017-05-04 15:40
Przyjmują nowych prze agencje pracy, ale przygotuj się, że po krótkim czasie nie przedłużą Tobie umowy, zależy na jaki dział trafisz. W tej firmie panuje jakiś dziwny klimat zagłady, bo za kilka miesięcy wszystko do Bułgarii idzie.
Ssm 2017-05-05 15:48
Szkoda mi tej firmy.
l.k 2017-05-08 09:31
A mi nie bo praca przez agencję i za marną kasę oraz zmuszanie na nadgodziny a jak potrzebujesz wolne bo masz wyznaczony dzień do lekarza to robią ci pod górkę
Lider 2017-05-08 10:59
Przestancie marudzic,tylko szukajcie sobie pracy nowej
Alicja 2017-05-08 11:27
@Ssm piszesz, że szkoda Ci firmy. Co masz konkretnie na myśli? Uargumentuj swój komentarz.
abc 2017-05-08 15:39
A co ty jesteś psychologiem czy donosicielem ??? czego nie kumasz ??? , co za czarna masa........, , wieśniactwo-bujaj się.
Alicja 2017-05-08 15:43
@abc, jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - kliknij w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Nie współpracuję z SENSATA. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w tym miejscu.
Glam 2017-05-19 13:12
O kim mowa?
Glam 2017-05-19 13:14
Jeszcze jest?
avv 2017-05-19 19:47
Niestety tak
monter 2017-05-21 11:33
Jak nic nie robisz tylko ściemniasz to pewnie że ci szkoda bo gdzie by trzymali takiego obiboka, mało jest takich w tej firmie?...
Nicolas 2017-05-28 00:13
O! to pewnie ma miesięczną premię za służbę i wyniki
xyz 2017-05-28 18:34
ha ha ha no jak by inaczej :) a co powiecie o tej co tak skrada się między regałami niczym tajemniczy szpieg z Krainy Deszczowców Karramba i podsłuchuje o czym się rozmawia i o wszystkim chce wiedziec
Sensata 2017-05-30 11:10
Sensata jest jak baleron, ale jeszcze nie wiem czemu
Przywalony 2017-05-31 07:25
Pamiętajcie ze to bardzo boli jak się walnie ryjem w szklane drzwi akwarium
goguś 2017-06-02 16:23
chodzi o kogoś z fendta ?
xyz 2017-06-03 12:47
no tak !
Miki 2017-06-04 08:32
Najpierw przyjaciółki a teraz jedna druga podejrzewa :) żenada hahaha.
nicpoń 2017-06-11 19:03
Najlepiej dobierac sobie koleżanki w swoim wieku, a jak młoda kumpluje się z babcią i robią ploty to potem tak jest he he
Dino 2017-06-14 07:43
I jak tam zamykacie sie w końcu? Zaczęli wręczać wypowiastki?
nigiel 2017-06-26 21:21
jeszcze nie chyba się rozmyślili hehe chociaż niektórzy nadal trzymają miotle prosto w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e
sinobrody 2017-06-27 16:51
ha ha ha dobre dobre :) Ale desperaci, mam z nich ubaw :)
Zostaw swoją opinię o SENSATA - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENSATA