SENSATA

Bydgoszcz

Opinie o SENSATA

Kalendarz 2016-08-29 21:41:43
Na magazynie wszyscy sa spoko, nie wyrabiamy sie codziennie bo ogladamy meczyki
Bezrobotna 2016-08-30 16:40:49
Hej przez jaką agencje można do was przyjsc
J23 2016-09-01 17:54:56
kumkum masz racje - Daria T. ma zaburzenia osobowości,mimo upomień przez kierownictwo nadal traktuje ludzi jakby byli jej niewolnikami,to pusta,plastikowa pinda . Ale i na nią przyjdzie czas i skończy jak ludzie którzy stracili przez nią pracę.
Mr.Nobody 2016-09-02 12:24:35
Liderka linii FENDT powinna zostać skierowana na badania do psychiatry. Swoje kompleksy leczy za pomocą mobbingu. Jej mania wyższości już dawno przerosła zdrowy rozsądek i damską rozmiarówkę. Buty u kowala musi zamawiać.
lulejko 2016-09-06 21:44:07
Szkoda ze kierownictwo tego nie widzi lub nie chce zauważyć ....Daria T .nie powinna pracować z ludzmi tylko w ubojni...tam można już gnoić i deptać wszystko.
majonez 2016-09-06 21:53:51
kto pochodzi z SOLCA ten ma........i wszystko jasne
Fox 2016-09-09 17:17:44
Jak D. zostanie Mistrzem do wymiekam!!!
Anonim 2016-09-10 11:05:27
Jakie narzędzia? Podaj 5 przykładów.
Loreal 2016-09-15 18:18:33
Powinni sie jej pozbyc ,jeden chwast i linia wyleczona.Ślepi są
Najlepsza 2016-09-22 10:19:02
Wypłata o czasie, jednakze zalezy to od agencji
tak_było 2016-09-22 13:36:31
Kiedyś ludzie potrafili się zebrać i domagać się głośno szacunku dla siebie a nie potrafię zrozumieć czemu teraz tak nie można. Byli tacy co żegnali się z tą firmą za niewłaściwe zachowania wobec pracowników a niestety jeśli sami nie zrobicie z D porządku będzie was dusić jak cytryny. A firma lubi takich. Na całe szczęście to już nie mój problem chociaż żal czytać takie komentarze bo za moich czasów 2013-2015 pracowało się fajnie. Nikt z batem nie stał nad głową, człowiek się pośmiał i robota szła lepiej ale przez takich przełożonych człowiek idzie tylko odsiedzieć co swoje.
xyz 2016-09-24 07:41:59
Jak długo jeszcze kierownictwo Sensaty będzie tolerowało zachowanie leaderki Fendta ?-aż coś się stanie?,narazie sprawa jest zamiatana pod dywan-oczyście atmosferę , a do pracy będzie się przychodziło bez stresu i wyjdzie to wszystkim na dobre.
Liqui 2016-09-24 15:11:46
Co masz na myśli pisząc "aż coś się stanie"? Czy cała sprawa naprawdę jest zamiatana pod dywan? Czy w ogóle jest jakaś sprawa?
xyz 2016-09-25 18:26:01
Sorry,nakręciłam się-to był żart.
sara 2016-09-25 19:01:17
a ogólnie to jakie wymagania trzeba spełnić żeby podjąć u was zatrudnienie na takim stanowisku jak specjalista ds. zakupów? jestem młodą osobą świeżo po studiach i się zastanawiam czy w ogóle mam jakieś szanse
ktosiek 2016-10-27 14:51:42
Ogólnie praca fajne ale właśnie oglosili zamkniecie, najsmieszniejsze jest to że w poniedziałek zatrudnili ludzi a w czwartek ogłaszają zamknięcie ,zrobili z ludzi debiiiiili.
szyderca 2016-10-27 19:18:13
Oj jaka szkoda, taka fajna firma, a miało być tak pięknie !!!!!
sensuelle 2016-10-28 07:03:48
W sensacie pracowało dużo cwaniaków - zarobić i sie nienarobić :) ojej i co teraz zrobią, bo przecież nie pójdą ciężko pracować, dźwigać itd
Boom 2016-10-28 13:17:30
Smieszne teraz nie przedłużają umowy bo ktos chorowal kilka dni. Juz zzaczynają;)
QC6 - kto pamięta ten wie 2016-11-01 20:11:34
szczerze - chciałbym wrócić do tej firmy i porobić sobie jaja, popracować tak mocno ściśle wg tych ich wszystkich pięknych procedur, tak super blokować co się da, taki po prostu codzienny strajk włoski bym promował :)
znowu ja 2016-11-01 20:12:55
oczywiście tylko na kilka dni
Najlepsza 2016-11-03 09:07:28
Szkoda tej atmosfery ludzi i przywiazania sie do nich. Pracy ktora sie znalo i dobrze wykonywalo
Andzrej 2016-11-03 15:36:17
po co ta spina i tak nas zamykają i przenoszą do Rumunii. Ja jeszcze tylko opchnę na czarnym rynku te wszystkie REPY i inne serwisówki, mój księgowy przyudpas pomoże mi w papierkach i spadam do kolejnej firmy.
albinos 2016-11-05 11:28:40
żegnaj sensato,żegnajcie wszystcy przydupasy i obłudnicy < nie wchodzcie już w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liderce fendta> już nie warto,wreszcie zobaczy jak to jest na bezrobociu. Życzę jej jak najgorzej.
zrezygnowany 2016-11-06 21:02:15
Szkoda ludzi którzy coś dali tej firmie i mam na myśli tych na niskich szczeblach...tych co pracowali minimum 2 -3 lata ,dzięki którym tak szło to wszystko...oby ktoś zawalczył o zwolnienia grupowe i co za tym idzie jakąś rekompensatę za włożony wkład a nie tylko że dadzą 2 pensje więcej ...niech Pan Andrzej Mrozik zrobi coś dla nas i nam pomoże ..fajnie by było gdyby dali jeszcze paczki na dziecko ...szkoda tych przyjazni...
Mała Czarna 2016-11-07 11:28:07
Mam wiadomosc która może okazać się szokujaca ale nasza firma ma zwykłych nas pracowników produkcji za nic. Dowiedziałam sie ze wszyscy pracownicy na wyższych stanowiskach dostali do podpisania ugodę finansową w zamian ze będą siedzieć w zakładzie do samego końca a nas będą namawiac do pozosatania w pracy. Ugoda nie dotyczy pieniedzy związany z odprawa tylko dodatkowych nie małych sum. Trzymajcie sie koledzy i kolezanki z produkcji bo w nas jest sila!
Odeon 2016-11-07 14:25:32
A pracujacy zapierdzielaja po 12 godzin przed likwidacja zakładu
albinos 2016-11-07 17:29:41
i co byś jeszcze chciał ??? to nie koncert życzeń,lepiej szukaj roboty i nie licz na cokolwiek z sensaty.Tu jedynie dostaniesz kopa w dupę i za bramę.A tobie się marzą jeszcze jakieś paczki he,he. Niech ta farsa skończy się jak najszybciej,bo w tej chwili to żenada i pośmiewisko.Brawo sensata,brawo kierownictwo. Statek tonie a kapitan już siedzi w Bułgari i liczy kasę.
świeżak z Biedronki 2016-11-08 09:50:56
A skąd wiesz że liderka Fendta będzie na bezrobociu, ty martw się lepiej o siebie :)
PSL słynie z nepotyzmu 2016-11-08 10:47:07
Pozwolę sobie zacytować:
"duch Volanakisa 2015-12-30 19:12:16 Odpuść sobie. Ta firma ma już specjalistę od wysyłek. Specjalizuje się w wysyłaniu ludzi na bezrobocie..."

...gratyfikacje za pozostanie "do końca" na tzw. wyższych szczeblach są niemalże pewne.

pracownicy montażu.. pamiętajcie... okres jesienno-zimowo-wiosenny to okres gdy w powietrzu grasuje miliony chorób. Ubierajcie się ciepło. ;)
Ci co dostają słoninkę i będą "walczyć" do końca transferu... ja na waszym miejscu zdemontowałbym lustra w domu.
albinos 2016-11-08 15:36:31
o siebie się już się nie martwię-ale dzięki za troskę.
ja 2016-11-08 16:55:25
zróbcie zebranie i zapytajcie się co dostaniecie za bonusy. Jeżeli będzie mało to proponuje iść do lekarza i niech was dokładnie przepada. Może okaże się że będziecie mogli przez 4 miesiące leczyć się w domu na przewlekły neurologiczny ból głowy, albo bolące plecy od niedopasowanych krzeseł, może od wkręcania śrubek macie bol w nadgarstku, który ujawnia się rzadko.
Przypominam ze można spokojnie się leczyć przez 6 miesięcy, nawet jak zakład zamkną to obowiązuje 6 miesięcy nieprzerwanego chorobowego.
Musicie tylko mieć pierwsze l4 wystawione w momencie zatrudnienia.
ja 2016-11-10 23:04:41
nie zdziwiłbym się gdyby nagle niewygodnym osobą nieprzedłużono umowy albo sprowokują zwolnienie dyscyplinarne. Uciekać na L4 póki macie czas.
Janek 2016-11-17 03:56:01
Myśle ze ci co pracuja,nie dochodzi jeszcze do nich mysl ze za pare tygodni zostana zwolnieni,jak barany zapierdzielaja
HP LaserJet 2016-11-18 17:56:21
Chyba warto pracować, nigdy nie wiadomo kogo spotkasz w kolejnej firmie do której trafisz. A jak komuś pracować się już nie chce, to nie musi czekać aż go zwolnią - niech zwolni się sam .
Pies Cezar 2016-11-20 10:25:15
Masz rację, ja jej życzę i jej pupilkowi ( wiadomo o kogo chodzi he he ) żeby trafiły na wtryskarki i obsługiwały cztery maszyny :)
W.........A 2016-11-21 07:29:46
Niektórzy nabijają się z nas że wciąż tu pracujemy, ktoś komuś źle życzy a ja myślę i nawet jestem pewna w stu procentach że to robią osoby które przeszły do teleplanu a z tego co wiem to tam nie jest tak super fajnie jak co niektórzy opowiadają, tam też zwalniają, praca też nie jest fajna i zależy gdzie się trafi. A w ogóle to nie chciałabym się z niektórymi osobami spotkać w innym zakładzie bo dużo tu plotkar i donosicielek, aż przykro patrzeć że takie młode osoby interesuje prywatne życie współpracowników, kto ma męża a kto ma konkubenta, kto ile choruje i kto znowu wziął urlop. Wstyd naprawdę wstyd, spójrzcie na siebie, co sobą reprezentujecie. Jak brudną toaletę po sobie zostawiacie, obojętnie czy toaleta przy szatni przy też na P4 jest notorycznie obs*ana,to tak się zachowują cywilizowani ludzie? z wierzchu paniusie a tak naprawdę to niechluje.
ja 2016-11-21 20:16:18
Mamy bekę z was ze narzekacie jak to jest źle , ze znowu ten hcuj kierownik na nadgodziny każe zostać, a jak przychodzi co do czego to liczycie po cichu ze może was gdzies na nowym miejscu znowu kierownik przygarnie. A potem się zacznie to samo.
Don't boat yourself. Wszyscy mają was/nas głęboko. Liczy się premia za wykonanie zadania liczona w dziesiątkach tysięcy.
My jesteśmy murzynami i mamy się z tego cieszyć ze z nadgodzinami udaje się zarobić 2100.
Sorry ale w biedronce bez nadgodzin zarabia się więcej.
Kolo 2016-11-22 09:54:36
Przychodzi murzyn do biura pośrednictwa pracy i pyta:
- Czy jest jakaś praca dla czarnego?
- Oczywiście! Pensja 10 tys., samochód służbowy, komórka.
- Pani żartuje?
- Pan pierwszy zaczął...
Smutna do zarzadu 2016-11-26 22:40:39
Sensata nas wszystkich oszukala ogłaszając zamkniecie zakładu w Bydgoszczy.Można mówić prawdę, można klamac albo miec zakaz mówienia prawdy. To wydaje sie najbardziej wredne, podstępne, podle, oszukańcze i żałosne bo prawda zawsze wyjdzie prędzej czy później na jaw. To ze Sensata taka jest właśnie sie okazało. Niemniej ekipa zamykająca firmę ma identyczne metody. ta ekipa tak juz ma. Proszę nie śmiejcie sie ludziom prosto w oczy bo wielu włożył dużo serca w swoja prace i wie w co gracie. Chodzi o pieniadze, nakazując zamkniecie ust jednym krzywdzicie drugich.
Juz was nie zmienię, żyjemy dalej a karma zawsze wraca.
Człowiek z Ałma Aty 2016-11-26 23:40:33
Albo jedna zmiana gada na drugą, czepia się drobiazgów a sami partaczą robotę, z tymi ludźmi nie da się już pracować.
Człowiek z Ałma Aty 2016-11-26 23:55:26
los by­wa złośli­wy-chy­ba wiesz to z doświadczenia?
Burżuj 2016-11-27 01:37:04
Będą paczki dla dzieci i w tym ostatnim roku?
Kot w butach 2016-11-27 12:18:08
To pytanie wrzuć do skrzynki na P1 bo skąd my mamy o tym wiedzieć
Andrzej 2016-11-27 22:45:46
Smutna no wiesz trzeba bylo pracować w akwarium, kierownikom, inżynierom i plamistą dałem ugody do podpisania na kilkanaście tysięcy odprawy aby zostali ze mną do konca. Mówiłem im tylko aby nie przejawiali oznak radości bo reszta naprawde sie w....i
Niemiec płakał jak transferował 2016-12-01 20:05:16
Zamykaja to zamykaja.. takie życie... oszukali ? na ich miejscu pewnie zrobilibyście to samo..
Czytam niektóre komentarze o liderach / liderkach...
Pracowalam w nie jednej firmie ale czasami mam wrażenie, że Sensata to zakład "pracy chronionej". Jeżeli wymaga się naprawdę podstaw od ludzi to już jest krzyk i lament... Niektórym będzie bardzo trudno odnaleźć się na rynku pracy po sielance jaką mieli w tej firmie.. jeżeli ktoś ma komunistyczne podejście typu " czy się stoi czy się leży.. " to może mocno się zdziwić jak trafi znowu na rynek pracy.. co do odpraw to trzeba było się uczyć i pracować w "akwarium" z tego co piszecie jest to opłacalne :)

Pozdr stara ekipę !
Były pracownik 2016-12-02 13:00:29
Przecież Deltatech była obliczona na polski rynek na jakieś 5-7 lat, na samym początku cicho bo cicho ale było o tym słychać. I przejęcie przez Sensatę nie stanowiło przeszkody. I widać że wszystko idzie zgodnie z planem. Więc was to dziwi? Wam proponuję zacząć się rozglądać za pracą już teraz zanim cała fala z SS ruszy na rynek pracy. Co mądrzejsi już odchodzą nie czekając na tabliczke "the end". A co niektórzy się zdziwią trafiając do innych firm, że trzeba robić, że rządzenie się skończyło.
rokoxxx 2016-12-03 08:27:35
Do były pracownik

Wyobraź sobie ze wszyscy napewno sie zdziwia .
Nikt nie wie jak to wszystko będzie wyglądać.
a takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które są tu wpisywane są bardzo zabawne.
Życzę powodzenie wam wszystkim z takim tokiem myślenia.
długodystansowiec 2016-12-03 22:59:09
a ja się cieszę ,że firma choc na koniec wykazała jakieś minimum na świeta i każdy pracownik co pracuje więcej niż 3 mies bez względu na umowę dostaną 200 zł brutto na święta więcej! Szkoda tylko że dodatkowo nie będzie paczek jak co roku bo dzieci są pokrzywdzone..pieniądze pójdą na jedzenie a taka paka jak była to cieszyła oko dziecka .Mogli i o tym na koniec pomyśleć .Ciekawe czy zrobią wigilię dla pracowników w ten ostatni nas czas,te ostatnie święta...ludzie starają się do samego końca ..może docenią...
asd 2016-12-05 09:58:20
dostaliście "super premie na swieta" tylko po to byscie nie pomyśleli o tym ze można sobie zrobić już swieta idąc na L4 6 miesięczne.
Zostaw swoją opinię o SENSATA - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENSATA